שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

קו אופ בחרה בפתרונות VMware לפרויקט קונסולידציה רחב היקף

מלם-תים נבחרה לבצע את הפרויקט

 

פורסם: ב-5 בינואר, 2009


קו אופ ישראל בחרו להטמיע את פתרונות VMware (סימול: VMW), במסגרת פרויקט קונסולידציה רחב היקף ברשת קו אופ ישראל. הפרויקט נועד לצמצם את מספר השרתים בחוות השרתים של החברה, כולל הטמעת מערך אחסון והקמת אתר פתרון התאוששות מאסון (DRP) יציב ומתקדם. מעל 1,600 עובדים ב- 50 סניפים ברחבי הארץ. היקף הפרויקט נאמד 750000 ש"ח.

מלם-תים זכו בפרויקט וירטואליזציה בו הטמיעה בקו אופ את מערכת הVirtual infrastructure 3 של VMware ליצירת תשתית וירטואליזציה מתקדמת. הפרויקט כלל קונסולידציה (אחוד) של 20 שרתים פיסיים קיימים ל-3 שרתים, עליהם יופעלו עשרות שרתים וירטואליים נוספים. בנוסף התשתית הוירטואלזציה של VMware תגדיל בצורה משמעותית את רמת השרידות והגמישות של האפליקציות בארגון תוך שימוש ביכולות High Availability של VMotion המובנות במערכת של VMware. בנוסף, תקים מלם-תים אתר DRP חדש במרכז נתונים של בזק ביפו.

"הפרויקט יצא לדרך מתוך רצון להחליף את השרתים הישנים בחברה בחדשים. במקום לרכוש כמות גדולה של שרתים, העדפנו לעבור לפתרון הוירטואליזציה של VMware, המאפשר לרכוש מספר קטן בהרבה מהכמות הרצויה, ובכך נשיג חסכון משמעותי בעלויות תחזוקת השרתים הגבוהות", כך מסר אבי אג'ימן,CTO בקו אופ ישראל. "בדקנו את הפתרונות של VMware מול המתחרים והגענו למסקנה שהפתרונות של VMware הם הנכונים, הבשלים והמתאימים לנו ביותר. המערכת החדשה מרכזת בתוכה את כל הנתונים המסחריים והקמעונאיים של קו אופ. השימוש בתשתית הוירטואלית של VMware יסייע בצמצום כמות השרתים הפיזיים ושמירה על יכולות העברת מידע מאתר הגיבוי לאתר הראשי ולהפך בזמינות גבוהה ובקלות רבה. חברת VMware היא המובילה בתחום הוירטואליזציה, ויש לה את הניסיון הרב ואת היכולת הדרושים לפרויקטים רחבי היקף מסוג זה". פרויקט זה מסייע בחיסכון רחב היקף לרשת חיסכון בחשמל ,בשרתים ובשירות לשרתים הצפוי להגיע לכ- 61,000$ בשלושת השנים הקרובות.

שמוליק ענתבי מנהל פעילות VMware ישראל וטורקיה: "אנו גאים בבחירתם של קו אופ בפתרונות הוירטואליזציה מבית VMware. התשתית הוירטואלית החדשה בקו אופ תספק יתרונות עסקיים משמעותיים בהם הוזלת העלויות, שיפור הזמינות וההמשכיות העסקית של המערכות ובנוסף ייעול תהליך העבודה לאנשי מרכז הנתונים." עוד הוסיף כי "כל שרת ההופך לשרת וירטואלי צפוי לחסוך 700 דולר בשנה או 7,000 kWh, דבר השקול לביטול פליטתם של 4 טונות של CO2 , הורדתה של מכונית מן הכביש, או נטיעת חמישים וחמישה עצים".

מוטי ברק, מנהל מגזר מסחר, תעשייה ופיננסים במלם- תים:"מדובר בפרויקט בעל חשיבות אסטרטגית ממעלה ראשונה הן לקו אופ והן למלם תים והןVMware- היות והוא משלב בתוכו ישום פתרונות מלא הכולל מערכות אחסון, DRP וסביבת וירטואליזציה. הפרויקט מתבצע בימים אלה בשיתוף פעולה מלא עם חברת MindU, המיישמת את סביבת VMware".

אודות VMware

חברת VMware (סימול: VMW) הינה החברה הבינלאומית המובילה בפתרונות וירטואליזציה, החל מתחנות העבודה ועד בסיסי הנתונים.
עם הכנסות של 1.3 ביליון דולר ומעל 120,000 לקוחות ו-18,000 שותפים עסקיים בשנת 2007, VMware הינה אחת מחברות התוכנה הציבוריות הצומחות בקצב המהיר ביותר בעולם. מטה החברה ממוקם בפאלו אלטו, קליפורניה.
כתובת אתר החברה:
www.vmware.com

[5005]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization