שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

שרתי Sun x64 חדשים עם מעבדי AMD Opteron בעלי 4 ליבות מגבירים ביצועים עד ב- 35 אחוז לארגונים, HPC ויישומי Web

מערך משופר של סאן קובע 5 שיאים עולמיים: הכפלת צמצום בוירטואליזציה, קונסולידציה, יעילות אנרגיה; בחירה מקסימלית עם סולאריס, לינוקס, חלונות ו- VMware

 

פורסם: ב-31 בדצמבר, 2008


סאן מיקרוסיסטמס הכריזה על סדרה משופרת של שרתי SunFire x64 ומערכות Sun Blade, המספקת ביצועים טובים עד ב- 35 אחוז לעומת דורות קודמים.

עם מעבד AMD Opteron החדש בעל 4 ליבות, סדרת שרתיx64 המחוזקת של סאן מציעה יכולות מעולות של סקלאביליות, וירטואלזיציה וקונסולידציה, עם עד כפליים קיבולת אחסון, זיכרון וקלט/פלט (I/O) בהשוואה לשרתים מתחרים.

מערך שרתי Sun x64 החדשים מציע בחירה של מערכת הפעלה סולאריס 10, לינוקס, חלונות ו- VMware. כל מערכות x64 החדשות שהוכרזו עתה זמינות לניסוי חופשי במשך 60 יום דרך תוכנית Try and Buy של סאן ב- http://www.sun.com/tryandbuy.

"שרתי x64 של סאן המבוססים על מעבד AMD Opteron החדש מצטיינים בשלושה תחומים הנוגעים ללקוחות: ביצועים, יעילות אנרגיה וסקלאביליות", אומר דן טולדנו, מנכ"ל סאן ישראל. "תכנן המערכות החדשני של סאן עם סולאריס ומעבד 4-ליבות החדש AMD Opteron הנו שילוב רב עוצמה עבור עומסי עבודה מורכבים ב- HPC (מיחשוב עתיר ביצועים), כמו גם בוירטואליזציה וקונסולידציה".

מערכות עיקריות במשפחת x64 החדשה של סאן כוללות: מודול שרת Sun Blade X6440, שרת X4600 M2 SunFire, שרת X4240 SunFire, ושרת X440 SunFire.

השרתים החדשים קבעו חמישה שיאים עולמיים במבחנים השוואתיים סטנדרטיים.

דן טולדנו מציין כי השרתים החדשים יכולים לבצע קונסולידציות מערכות ביחס של יותר מ- 110:1, ותומכים עד ב- 100 שרתים וירטואליים במערכת יחידה. יכולת השרתים מקודמת עוד יותר עם תכונת Solaris Containers במערכת הפעלה סולאריס, המספקת סקלאביליות וניהוליות מעולות ועם מעבד AMD Opteron החל משתי ליבות עד 32 ליבות בארכיטקטורה יחידה, המאפשרת למשתמשים סטנדרטיזציה וייעול של דרישות תמיכת IT שלהם וגידול בהתאם לדרישותיהם העסקיות.

משתמשי סולאריס 10 יכולים גם לבחור ב- Solaris ZFS כמערכת קבצי שורש שלהם, ולנצל יתרונות מספר שיפורי וירטואליזציה מרכזים המאפשרים להם לבצע ביעילות קונסולידציה ולמקסם יעילות מרכז מחשבים.

אודות סאן מיקרוסיסטמס

סאן מיקרוסיסטמס מפתחת את הטכנולוגיות המניעות היום את השוק הגלובלי. החזון של סאן לאורך השנים – "הרשת היא המחשב" – הביא אותה לקדם את השוק לשיתוף ברשת דרך חדשנות, פיתוח קהילה והובלה בחזון הקוד הפתוח.
סאן פועלת כיום ביותר מ-100 מדינות ברחבי העולם. לפרטים אודות החברה ניתן להיכנס לאתר שכתובתו:
www.il.sun.com

[5588]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization