שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

סימנטק חושפת פתרון אחסון מקיף העוזר ללקוחות להפסיק לקנות מוצרי אחסון

פתרון VERITAS CommandCentral כולל יכולות חדשות ללא התקנה בתחנת קצה (Agentless). לקוחות יכולים להפסיק לקנות אחסון למשך שנה או יותר, על-ידי ניצול נכסי אחסון קיימים תוך המשך עמידה ברמות שירות יישומים

 

פורסם: ב-31 בדצמבר, 2008


סימנטק מכריזה על שיפורים ב- VERITAS CommandCentral, מערך אופטמיזציית אחסון העוזר לארגונים להפסיק לקנות מערכות אחסון ולהפחית עלויות תפעול.

Storage VERITAS CommandCentral כולל עתה יכולות חדשות ללא התקנה בתחנות קצה (Agentless), ומקצר זמן להשגת ערך בכך שהוא עוזר ללקוחות להפחית השקעה במערכות אחסון על-ידי הגדלת ניצולת אחסון ודרישות שליטה, דרך מיפוי צריכת אחסון מול יישומים עסקיים. על-ידי קבלת תובנה קריטית זאת, לקוחות יכולים להפסיק לקנות אחסון, בדרך כלל למשך שנה או יותר, על-ידי ניצול נכסי אחסון קיימים תוך המשך עמידה ברמות שירות יישומים.

Storage Change Manager CommandCentral, הינו תוספת חדשה למשפחת CommandCentral. מדובר בפתרון ללא סוכן הבנוי על פלטפורמת המוצר המוכחת. כשהוא משלים את החיסכון בהשקעות בעקבות קיבולת אחסון מוגדלת המסופקת על-ידי CommandCentral, מפחית ה- Storage Change Manager לארגונים עלויות תפעול על-ידי ניהול יזום של שינויים העלולים להשפיע באופן שלילי על זמינות יישומים.

שמוליק אנג'ל, מנכ"ל סימנטק ישראל, אומר כי CommandCentral הוא מערך אופטימיזציית אחסון המלא הראשון שמשלב ניהול משאבי אחסון מסורתי עם תפקודיות ניהול שינויי אחסון. כשהוא עומד באופן מלא בתקן התעשייה SMI-S ומשולב באופן עמוק דרך APIs של סימנטק. הפתרון אינו דורש חומרה ספציפית, וממשיך את הסקלאביליות והתמיכה המובילות בתעשייה שלו עבור סביבות הטרוגניות של שרתים פיזיים/וירטואליים ואחסון, כולל סביבות וירטואליות VMware ESX.

CommandCentral נותן לארגונים חלופה יותר מקיפה, חסכונית ופרואקטיבית לשימוש בכלים מסורתיים כמו מוצרי נישה וגיליונות אלקטרוניים, על-ידי אספקת שקיפות מרכזית ושליטה על סביבת האחסון שלהם.

שמוליק אנג'ל, מנכ"ל סימנטק ישראל, מוסיף כי יכולות Agentless החדשות של הפתרון עוזרות לארגונים לממש החזר מהיר להשקעה בתחומים כמו תכנון קיבולת אחסון, מעקב וניהול שינויים, ודיווח בסביבות פיזיות ווירטואליות. על-ידי הטמעת CommandCentral חסכו לקוחות סימנטק שדיווחו על כך, עד 10 אחוז מתקציב השקעות ה- IT שלהם, דרך שיפור רמות ניצולת אחסון עד 40 אחוז. ארכיטקטורת ה- Agentless מפחיתה עלויות פריסה על-ידי אספקת התקנה מהירה וקלה יותר ושולטת על עלויות תחזוקה מתמשכות על-ידי פישוט משמעותי של שדרוגי מערכת.

CommandCentral גם מרחיב יכולות Agentless לסביבות וירטואליות על-ידי אספקת שקיפות יישומית לאחסון בסביבות VMware, ללא דרישה לפריסת תוכנת סימנטק או סוכנים בשרת ה- ESX.

"באקלים הכלכלי של ימינו, חייבים ארגוני IT למצוא דרכים חדשות לחסוך בהוצאות כבר ברבעון זה, ולא לחכות 12-24 חודשים", אומר שמוליק אנג'ל. "סימנטק מספקת ללקוחות כלי רב עוצמה למימוש יעד זה, ומקצרת זמן פריסת הטכנולוגיה ".

Storage Change Manager CommandCentral של סימנטק הוא פתרון Agentless מוכן לשימוש ארגוני, המפחית לארגונים עלויות תפעול – תוך ניהול יזום של שינויים המשפיעים על זמינות היישומים. Storage Change Manager CommandCentral מרחיב את משפחת CommandCentral על-ידי אספקת פתרון מרכזי למעקב אחרי שינויים בתשתית אחסון, ניהול השפעת השינויים, ואכיפת מדיניות ונהלים מומלצים עבור קישוריות, תצורה ותאימות של אחסון.

פתרון חדש זה מאפשר לארגונים לנהל סיכונים בתשתית אחסון המשתנה בהתמדה, על-ידי אספקת דרך קלה יותר לניהול רשתות אחסון אזוריות, זיהוי כשלים בתצורת אחסון, עמידה בהסכמי רמת שירות (SLA), ושת"פ בין צוותי אחסון ושרתים.

Storage Change Manager CommandCentral מאפשר לארגונים להפחית את העלויות התפעוליות על-ידי:

  • אספקת גישה מרכזית מבוססת מדיניות לניהול שינויים באחסון וליקויי תצורה.
  • הפחתת השבתות יישומים למינימום, על-ידי מדידת ההשפעה של שינויי תשתית וקיצור הזמן הדרוש לפתרון בעיות.
  • מדידה השוואתית של סביבת הלקוח מול תהליכים מומלצים בתעשייה לזיהוי סיכונים נסתרים.
  • אפשרות לשיתוף פעולה בין צוותי אחסון ושרתים לאיתור תקלות ובעיות.

 

אודות החברה

סימנטק היא מובילה עולמית באספקת פתרונות אבטחה, אחסון וניהול מערכות, שנועדו לסייע לצרכנים ולארגונים לאבטח ולנהל את עולם המידע של ימנו. המוצרים והשירותים של סימנטק, מגנים כנגד סיכונים רבים הנמצאים בנקודות רבות באופן שלם ויעיל, ומקנים ביטחון בכל מקום בו משתמשים או מאחסנים מידע. מידע נוסף זמין בכתובת: www.symantec.com

[3779]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization