שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

סאן מיקרוסיסטמס חושפת את JavaFX 1.0 עם יכולות מדיה מתקדמות המיועדות לשוק של 800 מיליון דסקטופים מבוססי ג'אווה

JavaFX 1.0 מפשטת בניית יישומי תוכן עשיר מרשימים עם אודיו ווידאו Hi-Fi, טקסט עשיר, גרפיקה וקטורית, אנימציה ושירותי רשת

 

פורסם: ב-28 בדצמבר, 2008


סאן מיקרוסיסטמס חשפה את אחד השיפורים המשמעותיים ביותר בפלטפורמת ג'אווה, עם השחרור של JavaFX 1.0 – פלטפורמה חדשה הממזגת צורה ותפקודיות לבניית יישומי אינטרנט עשירים (RIA) עם מדיה מתקדמת ותוכן עבור דפדפני אינטרנט ודסקטופים.

ההכרזה מבטאת התרחבות גדולה של חדירתה המסיבית של תוכנת ג'אווה אל מגוון רחב של מפתחי Web, מחברי תוכן ומעצבים גרפיים, ומסמלת את החדשנות הגדולה הבאה עבור פלטפורמת ג'אווה ומרחיבה את יכולותיה כך שיכללו יישומים עשירים עבור כל מסכי החיים - מדסקטופים ודפדפנים עד למכשירים ניידים ומקלטי טלוויזיה.

מפתחים יכולים להוריד את JavaFX 1.0 ב: http://www.javafx.com.

פלטפורמת JavaFX 1.0פותחת שוק גלובלי רחב של מפתחים ומחברי תוכן, הרוצים לפרוס את תכניהם, שירותיהם וחוויותיהם ברחבי כל המסכים של חיי לקוחותיהם.

הערכות התעשייה עולמית מראות כי טכנולוגיית ג'אווה כבר נמצאת ביותר מ- 90 אחוז מהדסקטופים והלפטופים, ו- 85 אחוז מהמכשירים הניידים, והנה מובילת הטכנולוגיה בדור הבא של טלוויזיות, נגני דיסק בלו-ריי וממירי טלוויזיה.

"שוק האינטרנט התפתח מעל ומעבר לדפדפן ה- Web המסורתי, ומניע אותו השגשוג של טלפונים חכמים מבוססי ג'אווה ומכשירי אלקטרוניקה ביתיים, מהבלקברי עד ה- Kindle של אמזון", אמר ג'ונתן שוורץ, מנכ"ל ונשיא סאן מיקרוסיסטמס. "פלטפורמת  JavaFX 1.0החדישה ביותר של סאן מאחדת טכנולוגיית ג'אווה ברחבי מיליארדי מכשירים כאלה, עם פלטפורמת קוד פתוח קלה לשימוש המתאפשרת עתה עם וידאו ואודיו באיכות גבוהה, המיועדת לצרכנים ולבעלי תוכן ברחבי העולם - וברחבי האינטרנט".

בין החידושים הרבים ב- JavaFX 1.0בולטת תכונת Drag-to-Install של פלטפורמת ג'אווה, המאפשרת לראשונה אי-פעם למשתמשי קצה פשוט לגרור ולהניח יישומי JavaFX 1.0מדפדפניהם לתוך הדסקטופים שלהם.

משתמשי קצה יוכלו עתה להעביר יישומונים (Applets) הרצים בדפדפן ישירות לתוך הדסקטופ שלהם, מה שיספק למשתמשים את חוויית ההתקנה הפשוטה ביותר של יישומי ותכני אינטרנט.

JavaFX 1.0 מציעה למפתחי ג'אווה ולמעצבי Web מחזור ייצור קצר באופן דרסטי, ומקלה על פיתוח יישומים המשלבים גרפיקה, וידאו, אודיו, אנימציה וטקסט עשיר.

  JavaFX 1.0ייחודית בכך שהיא מספקת מודל פיתוח ופריסה מאוחד לבניית יישומי אינטרנט עשירים מרשימים ברחבי דסקטופים, דפדפנים ומכשירים ניידים.

בנוסף, בשימוש ב- Mobile emulator החדש של JavaFX 1.0יכולים עתה מפתחים לצפות מראש ביישומיהם על פלטפורמתJavaFX 1.0 הניידת הצפויה, אשר תהיה זמינה לשותפי המובייל של סאן באביב 2009.

אחת הפלטפורמות הפופולאריות ביותר בעולם

התפקודיות העשירה של JavaFX 1.0מרחיבה את חדירת טכנולוגיית ג'אווה ליותר מפתחים, ומספקת שפע של שירותים ויישומים חדשים ברחבי כל המסכים של החיים.

עם יותר מ- 6.5 מיליון מפתחי תוכנה ברחבי העולם, ג'אווה היא אחת מפלטפורמת התוכנה הפופולאריות ביותר בעולם, והיא נוכחת ביותר מ- 800 מיליון מחשבים שולחניים ויותר מ- 6 מיליארד מכשירים מקושרים לאינטרנט.

תוכנת JavaFX 1.0מרחיבה את היכולות של פלטפורמת ג'אווה עם גרפיקה, אנימציה ואודיו ווידאו Hi-Fi. בנוסף מאפשרת פלטפורמת JavaFX 1.0 למפתחים לבנות יישומי RIA חזקים יותר, בעלי יכולות רבות יותר ומאובטחים יותר, ולשלב אותם בקלות עם מערכות ארגוניות חדשות או קיימות ושירותי רשת מקוונים.

תמיכת שירותי רשת גם מאפשרת פיתוח מהיר של Mash-ups ויישומים ארגוניים כאחד.

אודות סאן מיקרוסיסטמס

סאן מיקרוסיסטמס מפתחת את הטכנולוגיות המניעות היום את השוק הגלובלי. החזון של סאן לאורך השנים – "הרשת היא המחשב" – הביא אותה לקדם את השוק לשיתוף ברשת דרך חדשנות, פיתוח קהילה והובלה בחזון הקוד הפתוח.
סאן פועלת כיום ביותר מ-100 מדינות ברחבי העולם. לפרטים אודות החברה ניתן להיכנס לאתר שכתובתו:
www.il.sun.com

[4161]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization