שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

חברת טופ סולושנס מקבוצת רמדור וחברת קונסיסט מאחדות את פעילות קווי המוצרים של Open Text בישראל

פורסם: ב-25 בדצמבר, 2008


Open Text היא החברה המובילה בעולם בתחום מערכות לניהול תוכן (ECM). קודם לחתימת ההסכם, מוצריה שווקו בנפרד בישראל – טופ סולושנס ייצגה את קו מוצרי e-docs וקונסיסט ייצגה את פתרון הארכוב וניהול המסמכים Open Text IXOS. העיסקה מבוססת ביצועים ומוערכת בכמיליון שקל.

חברת טופ סולושנס מקבוצת רמדור וחברת קונסיסט חתמו על הסכם לריכוז כל פעילות מוצרי Open Text בישראל תחת קורת גג אחת – טופ סולושנס. קודם לחתימת ההסכם, טופ סולושנס ייצגה בישראל את קו מוצרי e-docs של Open Text, וקונסיסט ייצגה את קו מוצרי IXOS - קו המוצרים המשלים של Open Text. שני קווי המוצרים הם המובילים מסוגם בישראל בתחום ניהול התוכן והארכוב בכלל, ולציבור משתמשי סאפ בפרט.

בין לקוחות Open Text בישראל שיקבלו כעת את השירות מחברת טופ סולושנס: מפעלי ים המלח, כלל ביטוח, חברת החשמל, פלאפון, נטפים, משרד הביטחון, חברת נמלי ישראל.

נושא הארכוב קיבל דגש מהותי בשנים האחרונות בשל הרגולוציה במשק, שבעקבותיה נחקקו חוקים שדורשים ממוסדות פיננסיים שמירת מידע (אימיילים ומסמכים) לאורך שנים, באופן שישמר את הנתונים ויהיה זמין לשליפה מהירה.

דני שגב, יו"ר קונסיסט, מסר כי "מקומם הטבעי של שני קווי המוצרים המשלימים זה את זה, ואשר שניהם מבית היוצר של Open Text, הוא תחת קורת גג אחת גם כאן בישראל".

גלעד הר-עוז, מנכ"ל טופ סולושנס: "אנו רואים בשיתוף הפעולה עם קונסיסט הזדמנות לשתי החברות. העובדה שצוות התמיכה של IXOS מצטרף לצוות הנוכחי בטופ סולושנס, מבטיחה רצף מקצועי של שירות מסור לו זכאים משתמשי המערכת, שהם חברות וארגונים מהשורה הראשונה".

חברת Open Text הנסחרת בוול סטריט (סימול: OTEX) נחשבת למובילה כיום בעולם בנושא מערכות ניהול תוכן, מסמכים וארכיונים אלקטרוניים. אלפי ארגונים בעולם ועשרות בישראל עושים שימוש במוצריה: מוסדות פיננסיים, חברות ממשלתיות, חברות הנדסה, חברות רפואה, משרדי עורכי דין ושאר ארגונים שזרימת המידע קריטית לפעילותם השוטפת. בשנת 2004 רכשה OpenText את חברת התוכנה IXOS (שהתמחתה בפתרונות ארכיון וניהול מסמכים לסביבות סאפ ומיקרוסופט) ובשנת 2006 רכשה חברת את חברת Hummingbird (מובילת שוק פתרונות ניהול המסמכים והידע). שווי השוק שלה מוערך בסביבות מיליארד דולר.

קבוצת קונסיסט היא בית תוכנה המתמחה באספקת פתרונות תוכנה ושירותים מקצועיים בתחומי טכנולוגיית המידע.

אודות טופ סולושנס

חברת טופ סולושנס (www.topsolutions.co.il) מתמחה בייצוג חברות תוכנה בינלאומיות עם דגש על תוכנות לניהול ידע בארגונים (ECM). בין המערכות המשווקות על ידה: eDocs, IXOS ו- Livelink של חברת Open Text ו-ActionBase המותקנות בהצלחה בעשרות ארגונים מובילים בישראל.
לחברה אנשי מקצוע בעלי ניסיון רב בשוק הישראלי, והיא כוללת מערך תמיכה ושיווק המבטיח המשכיות, שירות מיטבי וליווי לאורך הפרויקט.

[5299]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization