שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

וויקימדיה בחרה בסאן מיקרוסיסטמס לשיפור חוויית המולטימדיה של וויקיפדיה

שרתי SunFire ומערכות אחסון-פתוח מאפשרים למשתמשי וויקיפדיה להעלות עד 100 מגה-בייט של תוכן; מוסיפים יותר יכולות מולטימדיה לאחד מחמישה אתרי האינטרנט בעלי התעבורה הגדולה ביותר בעולם

 

פורסם: ב-23 בדצמבר, 2008


קרן וויקימדיה (Wikimedia Foundation), הארגון ללא מטרת רווח שמפעיל את אנציקלופדיית וויקיפדיה ופרויקטי תוכן חופשי אחרים, הודיעה כי בחרה בסאן מיקרוסיסטמס שתעזור לה לבנות תשתית אינטרנט קוד פתוח מאובטחת וסקלאבילית, תוך שימוש בשרתי X4500 SunFire ו- X4150, ומערכי אחסון Sun StorageTek.

שיתוף הפעולה יאפשר לוויקימדיה לארח את הכמויות ההולכות וגדלות של תכני מדיה עשירים ווידאו, ולתמוך גם בפיתוח השיתופי ובחינה של תכני ויישומי וויקיפדיה חדשים ע"י רשת המשתמשים הגלובלית שלה.

האנציקלופדיה החופשית הנה אחד מחמישה אתרי האינטרנט הפופולאריים ביותר בעולם, עם יותר מ- 250 מיליון מבקרים ייחודיים בכל חודש, וקהילה חזקה של 100,000 עורכים פעילים מתנדבים.

"ע"י הטמעת מסד נתונים בקוד פתוח MySQL של סאן ותשתית Sun Open Storage, אנו יכולים ליצור חוויית משתמש טובה יותר ומהירה יותר. זה קריטי לארגון כמו שלנו. אנו מסתמכים על משתמשים לאיסוף שיתופי ופיתוח של התכנים החינוכיים אותם אנו מפיצים", אמר אריק מולר, מנהל קרן וויקימדיה. "פיתוח הפתרון על פלטפורמת קוד פתוח יאפשר למשתמשי הקצה לשתף פעולה ביתר קלות, לשפר, לשנות, ולחלוק מידע להעצמת ושיתוף אנשים ברחבי העולם".

פלטפורמת סאן החדשה תאפשר לוויקיפדיה לאפשר למשתמשים להעלות באופן חלק קבצים בגודל של עד 100 מגה-בייט. וויקיפדיה משתמשת ב- MySQL כתוכנת מסד הנתונים הראשית שלה. קרן וויקימדיה גם חברה בתוכנית Sun Startup Essentials, בה יש גם חברות ישראליות רבות, אשר אפשרה לה לקבל מערכות עתירות ביצועים ברמה ארגונית, במחירי סטארט-אפ אטרקטיביים.

"וויקיפדיה הייתה זקוקה לפלטפורמת שרתים ואחסון היכולה לטפל בצרכים הגדלים בהתמדה של קהילה גלובלית הולכת וגדלה, הצופה כיום ביותר מ- 10 מיליון דפים מדי חודש", אומר דן טולדנו, מנכ"ל סאן ישראל. "עם תשתית SunFire ו- OpenStorage סקלאבילית ומאובטחת, סאן יצרה פלטפורמה המשפרת את החוויה של משתמשי וויקיפדיה ברחבי העולם, ותורמת ליצירת ידע גלובלית ושיתופו מעל ה- Web".

תשתית Sun Open Storage מספקת גישה קלה רציפה לנתוני וויקימדיה. שרת אחסון X4500 SunFire מספק את הביצועים הגבוהים של שרת X64 בעל 4 מעבדים, וצפיפות אחסון הגבוהה ביותר הקיימת עם עד 48 טרה-בייט בשטח ארונית (Rack) של 4U, ומשתמש במערכת הפעלה סולאריס לניהול והגנה על נתונים. X4150 SunFire הנו שרת X64 בעל שתי תושבות (Sockets) המוביל בשוק ביחידת ארונית יחידה.

אודות סאן מיקרוסיסטמס

סאן מיקרוסיסטמס מפתחת את הטכנולוגיות המניעות היום את השוק הגלובלי. החזון של סאן לאורך השנים – "הרשת היא המחשב" – הביא אותה לקדם את השוק לשיתוף ברשת דרך חדשנות, פיתוח קהילה והובלה בחזון הקוד הפתוח.
סאן פועלת כיום ביותר מ-100 מדינות ברחבי העולם. לפרטים אודות החברה ניתן להיכנס לאתר שכתובתו:
www.il.sun.com

[5185]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization