שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

חברת מקיט נבחרה לבצע פרויקט הנדסי כולל בחישולי כרמל

פורסם: ב-23 בדצמבר, 2008


חברת מקיט מערכות מקבוצת מלם תים, נציגת SIEMENS-UGS PLM Software בישראל, סיימה פרויקט תיב"מ ונמצאת בשלבי יישום של מערכת PLM בחברת חישולי כרמל. חברת חישולי כרמל עוסקת בייצור תחום רחב של חלקי מנועי סילון וחישולים אחרים מנתכי טיטניום וניקל לתעשיית המטוסים בכל רחבי העולם. הפרויקט כלל הטמעת תוכנות SIEMENS-UGS לצורך שיפור תהליכי התכנון והייצור בחברה. היקפו הכספי של הפרויקט מוערך בכמיליון ש"ח.

במסגרת הפרויקט, הטמיעה מקיט בחישולי כרמל את תוכנת NX-UNIGRAPHICS, לתחום התכנון ההנדסי, הייצור והייצוא התעופתי. המערכת תעניק לחישולי כרמל כלים מתקדמים, לתכן ולסימולציות של תהליכי הייצור, לצורך הגברת איכות ואמינות המוצרים מתחום התעופה, לפי התקנים המחמירים בעולם. ביצוע הסימולציות שהמערכת מאפשרת, מעניק לחישולי כרמל, כלים לביצוע כל הבדיקות, השינויים והתיקונים, כבר בשלבי התכנון וכך נחסכים משאבים וזמן, הנדרשים בביצוע תהליכי ניסוי וטעייה בשלבי הייצור.

כמו כן, חברת חישולי כרמל נמצאת בשלבי הטמעה מתקדמים של מערכת Teamcenter מבית ,SIEMENS-UGS לניהול המידע ההנדסי אודות המוצר, לניהול בקרת תצורה, ניהול תהליכים וניהול מחזור חיי כל המוצרים בארגון. התוכנה נותנת מענה גם לצורך של שיתוף המידע בין העובדים השונים, באמצעות כלי ה- Collaboration (שיתופיות) המובנים בה. המערכת מסייעת לעבודה משותפת עם ספקי משנה, הנמצאים בארץ ובחו"ל, והמידע מועבר אליהם ומהם בצורה שוטפת בליווי פגישות וירטואליות. בדרך זו מקצרים את זמני פיתוח הפרויקט ומפחיתים את מספר הטעויות הנגרמות כתוצאה מעבודה עם קבוצות שונות הנמצאות בריחוק גיאוגרפי ומהיעדר אינפורמציה הזמינה לכולם.

אמיליו מרסיפר, מנהל ההנדסה בחישולי כרמל: "בענף התעופה, לאיכות המוצרים חשיבות קריטית, ולכן הבנו שיש לחדש ולהמשיך לשפר את הטכנולוגיה הקיימת בארגון, על מנת להגביר את איכות המוצרים. העצמת יכולות הארגון, תוך שימוש ביתרונותיו, הצריכה החלפה תשתיתית רוחבית של כל כלי התכנון ההנדסי (CAD) וכלי הייצור ( CAM), בשילוב כלים מתקדמים לסימולציות של תהליכי הייצור, עם שילוב של מערכת PLM לניהול מידע וידע הנדסי".

אודות החברה

חברת מקיט מערכות בע"מ (1984), מתמחה בפתרונות הנדסיים בתחומי התיב"ם, ניהול מידע הנדסי, ניהול ידע ופתרונות PLM. בין המוצרים המשווקים על ידי החברה ניתן למצוא את Teamcenter, Solid Edge ן- NX של חברת SIEMENS-UGS ומוצרים של
חברת Bentley בתחום ה- GIS ותהליכים. כמו כן, מקיט מפתחת ומשווקת את מערכת Linkware לניהול והפקת קטלוגים ממוחשבים וספרות הפעלה. מערכת Teamcenter מובילה בעולם בתחום ה- PLM. המערכת הוטמעה בקרב חברות רבות בתחומי עיסוק שונים בהיקפים של אלפי רישיונות. מערכת Teamcenter מאפשרת ניהול תיקי מוצר, תיקי ייצור, עצי מוצר, מסמכים, ניהול תהליכים, ניהול שינויים, שיתופיות עם קבלני משנה, בעלת ממשק לסביבת Office, למערכות CAD/CAM ולמערכות ERP מובילות.
על לקוחותיה של מקיט נמנות: התעשייה האווירית, משרד הביטחון, תעש, אלביט, רפא"ל, אורמת, ישקר, אירונאוטיקס, נטפים, חמת, פלסן, עמיעד, בית אל, NOVA, כתר ועוד.
החברה בבעלות משותפת של מלמ תים מחשבים ומערכות וכתר פלסטיק. בחברה מועסקים כ- 80 עובדים.

 

[5515]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization