שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

שרת SPARC Enterprise T5440 של סאן מגדיר מחדש מיחשוב ארגוני בתחום ה- midrange עם נקודות מחיר מובילות בתעשייה, ניהול הספק ושיאים עולמיים במבחנים השוואתיים

שרת CMT חסכוני בצריכת אנרגיה עם מערכת הפעלה סולאריס מספק ביצועים גבוהים עד פי 4 ועלויות נמוכות עד ב- 80 אחוז לעומת מערכות מתחרות

 

פורסם: ב-23 בדצמבר, 2008


החברות סאן מיקרוסיסטמס ופוג'יטסו הכריזו על ה- SPARC Enterprise T5440, השרת הראשון שמספק את הסקלאביליות והאמינות של מערכות תחום ביניים (midrange) מסורתיות עם הביצועים פורצי הדרך וחסכון דרסטי באנרגיה של ארכיטקטורת אולטרספרק T2 Plus.

דן טולדנו, מנכ"ל סאן ישראל, אומר כי בעוד מערכות מתחרות של יבמ ו- HP עולות עד 80 אחוז יותר ומספקות רבע מהביצועים בלבד, שרת ה- SPARC Enterprise T5440 עם מערכת הפעלה סולאריס 10 מספק שיאי ביצועים עולמיים, ומאפשר ללקוחות לבצע קונסולידציה ווירטואליזציה של יישומים ארגוניים, כולל מסדי נתונים OLTP בהיקף גדול, CRM ו- ERP.

ה- SPARC Enterprise T5440, במארז 4U קומפקטי, מגדיל ניצולת שרתים תוך הפחתת צריכת אנרגיה והוזלת עלויות תפעול. בנוסף, ה- SPARC Enterprise T5440הנו שרת CMT (ריבוי נימים בשבב) הראשון שגדל עד לארבעה מעבדים.

"סאן משנה באופן דרמטי את כלכלת ה- IT ומספקת לשוק הביניים ערך עצום שלא היה יכול לבוא בזמן. יותר קריטי", אומר דן טולדנו. שרת ה- SPARC Enterprise T5440 מבוסס-סולאריס מספק ביצועים שלא יאומנו, במארז שהנו במחצית גודל מזה של המתחרים. עבור לקוחות היתרונות מסוכמים בשרת מהיר יותר, קטן יותר, ירוק יותר, וטוב יותר. ועם וירטואליזציית סולאריס המובנית, הם יכולים לחסוך אפילו עוד יותר".

שרת ה- SPARC Enterprise T5440עם עד 32 ליבות (256 נימים) ו- 512 גיגה-בייט זיכרון, הנו אחת המערכות הראשונות הכוללות תכונות ניהול הספק ייחודיות, כולל יכולת לניתוק של נימים שאינם בעבודה. השרת מצויד גם בבקרת מאוורר חכמה (IFC), המתאימה מהירות סיבובי מאוורר בהתאם לשינויים בטמפרטורה, ובכך מפחיתה צריכת הספק. הפעלת מאווררים במהירות נמוכה יותר חוסכת כמויות משמעותיות של אנרגיה, וגם מפחית רעש וויברציות – מה שעוזר להאריך חיי רכיבים.

אלמנט תכנון נוסף הממקסם חסכון באנרגיה הוא חלוקת המרכב והמאווררים לאזורי קירור, המאפשרת תגובה רק מהמאווררים הדרושים עבור פיצוי על שינויים בטמפרטורה. השרת מצויד גם בתת-מערכת הפצת הספק שתוכננה מחדש, עם וסתים דיגיטליים יעילים ביותר המפחיתים בזבוז אנרגיה בהשוואה לתכנונים אנלוגיים קודמים.

השרת מכיל עד 4 מעבדים במארז 4RU השוקל 40 ק",ג עם צריכה טיפוסית של 1,5757 וואט. על בסיס תוצאת מבחן Java Business סטנדרטי שבוצע על השרת החדש, יכולים לקוחות יכולים להפחית עלויות רכישה ולקבל ביצועים טובים יותר מאשר מערכתIBM Power 560 Express החדשה עם 8 מעבדים, התופסת פי שניים שטח פיזי, שוקלת כפליים, וצורכת 26 אחוז יותר אנרגיה.

ה- SPARC Enterprise T5440גם מספק ביצועי קלט/פלט מאסיביים ויכולת הרחבה עם רוחב פס קלט/פלט גולמי של עד 100 גיגה-בייט בשנייה. עם הוספת יחידת הרכבת קלט/פלט חיצונית אופציונאלית, יכול מספר חריצי קלט/פלט הזמינים לעלות עד 28 חריצי PCI-E, פי 2.5 יותר חריצים מאשר שרת HP rx6600 המתחרה בעל 4 תושבות.

ה- רוחב פס קלט/פלט גולמי החדש קבע שבעה שיאים עולמיים במבחנים השוואתיים סטנדרטים בתעשייה, כולל תוצאת 4 מעבדים הטובה ביותר במבחן יישום מכירות והפצה (SD) סטנדרטי של סאפ, מבחן תוכנית גודל וביצועים (PSPP) לפלטפורמת Siebel CRM של אורקל, ומבחן SPECjAppServer2004 לצומת (node) אחד.

אודות סאן מיקרוסיסטמס

סאן מיקרוסיסטמס מפתחת את הטכנולוגיות המניעות היום את השוק הגלובלי. החזון של סאן לאורך השנים – "הרשת היא המחשב" – הביא אותה לקדם את השוק לשיתוף ברשת דרך חדשנות, פיתוח קהילה והובלה בחזון הקוד הפתוח.
סאן פועלת כיום ביותר מ-100 מדינות ברחבי העולם. לפרטים אודות החברה ניתן להיכנס לאתר שכתובתו:
www.il.sun.com
 

[4460]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization