שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

סימנטק מסכמת שנה: מגמות האחסון הבולטות של 2008

פורסם: ב-23 בדצמבר, 2008


סימנטק מסכמת שנה בתחום האחסון ומציגה את מגמות האחסון הבולטות של 2008:

 1. הכלכלה משפיעה על עדיפויות IT: מאחר שתקציביIT מצטמצמים נוכח התנאים הכלכליים הנוכחיים, ארגונים רבים מעבירים את המיקוד שלהם למציאת טכנולוגיות יעילות יותר המנהלות מורכבות תוך הפחתת משאבים. יש הערכות כי הטמעת טכנולוגיות חדשות וחדשניות יוחלפו בכאלה העוזרות ל- IT לעשות שימוש טוב יותר במשאבים.
 2. משבר האנרגיה של מרכזי המחשבים: חשבון האנרגיה הכולל המוערך של מרכזי מחשבים ב- 2010 יהיה 11.5 מיליארד דולר, לעומת 8.6 מיליארד דולר ב- 2007. ב- 2008 הביאו עלויות האנרגיה את הנהלות ה- IT לבחון חסכון בעלויות וייעול, אותו הן יכולות להשיג דרך פתרונות של מרכזי מחשבים 'ירוקים'.
 3. עדיין חסרה בחינת התאוששות מאסונות: על אף שיפורים במאמצי תכנון התאוששות מאסונות ב- 2008, ארגונים עדיין מפגרים במה שקשור לבחינת תוכניות אלה. לפי תוצאות סקר התאוששות מאסונות 2008 של סימנטק, משיבים ציינו כי 30 אחוז מהמבחנים נכשלים בעמידה ביעדי זמן התאוששות, כאשר הסיבות העיקריות לכישלון כולל טעויות אנוש.
 4. שרת חלונות 2008 מקדם שדרוגים ומאמצי תאימות: הדור הבא של מערכת הפעלה חלונות של מיקרוסופט לה חיכו מזה זמן רב, הפך לזמין למשתמשים בתחילת 2008 עם תכונות חדשות של וירטואליזציה, אבטחה וביצועים, אך גם יצר את המרוץ הטיפוסי בין יצרנים להציע מוצרים עבור גיבוי והתאוששות. בנוסף, תהליך השדרוג המשמעותי יצר צורך רב יותר לגיבויים מאחר ומשתמשים ניצבו בפני אובדן נתונים אפשרי במהלך השדרוג.
 5. Hyper-V של מיקרוסופט יוצר תחרות: הוירטואליזציה של מיקרוסופט, Hyper-V החריף את התחרות בשוק עם גישתו הפתוחה (בניגוד להיצע הקנייני יותר של VMware). סימנטק מאמינה כי ככל שמשתמשים ימשיכו להכניס וירטואליזציה לייצור, הם יגלו כי הגישות המסורתיות (כמו VMware) יגבילו את היכולת להפיק את המקסימום מנכסים ולקטוף את פירות וירטואליזציית שרתים.
 6. מורכבות מקדמת תכנון מחדש של פרויקטי גיבוי: על פי מחקר עדכני של InfoPro, תכנון מחדש של גיבויים היה יוזמת האחסון מס' 1 של מנהלי מרכזי מחשבים ב- 2008 ואילך, ובעקבותיו אחסון שכבתי, קונסולידציה, ואימוץ וירטואליזציה. פרויקטי תכנון גיבוי מקודמים על ידי המורכבות הגוברת ברחבי תשתית ה- IT, ריבוי של כלים נקודתיים לניהול גיבוי, ממשקי ניהול מרובים. פרויקטי תכנון מחדש של גיבוי מקודמים גם על ידי הצורך לתמוך בסביבות וירטואליות.
 7. גיבוי עובר למודל שירות: מגבלות במשאבי IT הביאו חלק ממשתמשי הקצה לשימוש במודלים של תוכנה כשירות (SaaS) עבור טכנולוגיות מסוימות כמו גיבויים, להפחתת הנטל של טיפול ברכישה, תצורה ותחזוקה של פתרון באתר.
 8. Thin provisioning טכנולוגיה עמידה בביקוש לאחסון: מאחר שמשאבי אחסון הופכים לנדירים, משתמשים פונים לטכנולוגיות כמו Thin provisioning כדי לעשות שימוש טוב יותר באחסון קיים.
  Thin provisioning נותן לארגונים את היכולת לפרוס אחסון "רזה" בעת דרישות אחסון להסבות מקוונות, ומקדם יעילות תפעולית. הטכנולוגיה מאפשרת למשתמשים להקצות שטח לשרתים על בסיס של Just-enough ו- Just-in-time על מנת לעשות שימשו טוב יותר במשאבים קיימים.
 9. הגנה וניהול של מכונות וירטואליות באים יחד: לפי דוח מעקב הרבעוני העולמי של IDC על וירטואליציה, טכנולוגיות וירטואליזציה הגיעו משמעותית לבגרות במהלך השנה האחרונה. למעשה, אספקת רישיונות וירטואליזציה גדלה ברבעון השני של 2008 ב- 53 אחוז לעומת הרבעון הקודם, והייתה גדולה ב- 72 אחוז לעומת הרבעון המקביל בשנה הקודמת. מקצועי IT מכירים בכך שיוזמות וירטואליזציה מוצלחות מנצלות כלים המנהלים יחד גם מחוות פיזיות וגם מכונות וירטואליות.

אודות סימנטק

סימנטק היא מובילה עולמית באספקת פתרונות אבטחה, אחסון וניהול מערכות, שנועדו לסייע לצרכנים ולארגונים לאבטח ולנהל את עולם המידע של ימנו. המוצרים והשירותים של סימנטק, מגנים כנגד סיכונים רבים הנמצאים בנקודות רבות באופן שלם ויעיל, ומקנים ביטחון בכל מקום בו משתמשים או מאחסנים מידע. מידע נוסף זמין בכתובת: www.symantec.com
 

[4446]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization