שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

ישקר בחרה בפתרונות PLM של יבמ ודאסו סיסטמס לאופטימיזציית ניהול נתוני תכנון גלובליים

יצרנית כלי חיתוך מדויקים העולמית משפרת זמני סבבי תכנון ואיכות מוצרים בשימוש ב- ENOVIA SmarTeam ו- CATIA

 

פורסם: ב-15 בדצמבר, 2008


יבמ ודאסו סיסטמס, המובילה העולמית בפתרונות תלת-ממד (3D) וניהול מחזור חיי מוצר (PLM), הודיעו כי ישקר – ספקית עולמית של כלי עיבוד שבבי מדויקים, בחרה בפתרונות ENOVIA SmarTeam ו- CATIA של דאסו סיסטמס לניהול מחזור חיי מוצר (PLM).

על-ידי שימוש ב- ENOVIA SmarTeam ליצירת סביבה מאוחדת עבור ניהול נתוני תכנון דיגיטלי ב- CATIA, תאפשר ישקר לכל המשתמשים ברחבי מחלקות החברה; מהנדסה עד ייצור, לקחת חלק בתהליכי פיתוח מוצר שיתופיים.

ישקר,  חלק מקבוצת IMC, ממנפת את פתרונות ה – PLM של דאסו להאצת סבבי תכנון וקידום איכות מוצרים, על-ידי שיפור ניהול נתוני תכנון התלת מימד העשירים שלה וייעול אישורי התכנון.

אלכס זלצר, מנכ"ל דאסו סיסטמס ישראל, אמר כי הצלחת ישקר עד היום נותנת ביטוי לערך של הפתרון המשולב CATIA ו- ENOVIA SmarTeam עבור סביבות הנדסה מתוחכמות בהיקף גדול, הדורשות יציבות גבוהה, יכולת התרחבות (סקלאביליות), ותפקודיות משופרת  עבור דרישות תכנון בו זמניות.  

פתרון ההנדסה השיתופי ENOVIA SmarTeam אותו בחרה ישקר, מפותח בסניף הישראלי של  דאסו סיסטמס בכפר סבא ומשווק ע"י קבוצת התוכנה של יבמ כחלק מפתרונות PLM לניהול שיתוף פעולה מתקדם בתכנון.

"בחרנו ב- ENOVIA SmarTeam בזכות האינטגרציה המצוינת שלה עם CATIA", אמר משה רודקו, מנהל חטיבת טכנולוגיית מידע הנדסי (EIT) בישקר. " על מנת לזכות בשליטה ויעילות גדולות יותר, הרחבנו את פתרון התכנון בתלת מימד שלנו, קיצרנו את סבבי התכנון ושיפרנו את איכות המוצרים על-ידי סגירת מעגל פיתוח המוצר והבאתו לתהליכי ייצור משולבים".

מרבית מהנדסי התכנון והייצור בישקר הם משתמשי CATIA. ENOVIA SmarTeam מאפשר להם שיתוף פעולה בזמן אמת, שימוש חוזר במוצרים ובידע, שימוש בנתונים עדכניים, ואוטומציה של פעולות ייצור הנובעות מהאינטגרציה עם מערכת הבקרה הספרתית הממוחשבת.

ישקר נהנית מיתרונות השקיפות של הפתרון האינטגרטיבי  ENOVIA SmarTeam CATIA המוביל בתעשייה, מניהול מחזור חיי שינויים הבא לביטוי באיקונים ופקודות של CATIA, וניהול הקשרים של ENOVIA SmarTeam המאפשר תכנוני design-in-context מורכבים.

יונה ריבן, מנהל פתרונות PLM ביבמ, ציין כי "האתגרים העיקריים של ישקר כוללים שמירה על רווחיות תוך אספקת המוצר בזמן, בלי לאבד מיקוד בחדשנות ובאיכות מוצר. אלה הם אתגרים מרכזיים עבור חברות תעשייתיות מובילות".

"ישקר מבינה את היתרונות העסקיים אותם יכול להביא שיתוף פעולה מתקדם בתכנון. אנו בטוחים כי הפתרון שלנו יהווה תרומה מתמשכת עבור חברות ברחבי כל התעשיות כאשר הן מחדדות את מיצובן התחרותי והובלתן בשוק לקראת השנה הבאה", הוסיף יונה ריבן.

"פתרון ENOVIA SmarTeam CATIA הנו הפתרון הטוב ביותר בשוק עבור ניהול שיתופי רב עוצמה ומהיר הטמעה בסביבת CATIA", הוסיף אלכס זלצר, מנכ"ל דאסו סיסטמס ישראל.

יעל תכנה, שותפה עסקית של יבמ ומשווקת את פתרונות דאסו סיסטמס בישראל, מומחית בהטמעות CATIA ו- ENOVIA SmarTeam, מסייעת לישקר בכל היבטי ההטמעה והדרכת משתמשים.

מגוון פתרונות התוכנה של דאסו סיסטמס בתחום ה-PLM  ופתרונות העיצוב והתכנון המתקדם בתלת ממד, יוצגו בכנס השנתי של דאסו סיסטמס ישראל. האירוע יתקיים ביום חמישי 11 בדצמבר 2008 במלון דניאל בהרצליה, והוא מיועד למנמ"רים, מנהלי הנדסה ומחשוב הנדסי, מנהלי תפעול, מנהלי ייצור, מתכננים, מעצבים, מפתחים, אנשי IT וכל מי שעוסק בתכנון תהליכי ייצור בארגון.

להרשמה: www.3ds.com/israelPLMevent2008

אודות ישקר

ישקר היא יצרנית של כלי חיתוך ייחודיים וחדשניים שבשימוש בתעשיות בהם משולבים תהליכי עיבוד שבבי בתהליך ייצור מוצרים ממתכת. החברה נוסדה בשנת 1952 ע"י התעשיין והיזם סטף וורטהיימר. מחברה מקומית בעלת מגוון מוצרים מצומצם, התפתחה ישקר לחברה גלובלית ודינאמית בעלת מגוון רחב ושלם של אפליקציות ומוצרי כלים ושימות לעיבוד שבבי. הפריסה הגיאוגרפית הבינלאומית של ישקר כוללת כ-50 סניפים (חברות בת) הפועלים כזרוע השיווקית של החברה בעולם. מרכז הפעילות של ישקר נמצא בתפן שבגליל והוא כולל את ההנהלה העולמית של החברה, מרכזי המחקר ופיתוח ומערך הייצור. קבוצת IMC שבה ישקר היא החברה הגדולה ביותר, נרכשה בשנת 2006 ע"י חברת האחזקות האמריקנית ברקשייר התאווי (Berkshire Hathaway) שבבעלות וורן באפט אשר מחזיקה כיום ב-80% מהבעלות בקבוצה
ישקר מוסמכת בתקני האיכות 18001 ISO 9001;2000, QS-9000, ISO 14001, OHSASK לתעשיית כלי עיבוד שבבי. כתובת האתר של החברה:
http://www.iscar.co.il/

אודות יעל תכנה

"יעל תכנה" הנה חברת אינטגרציה ו- IT מהמובילות בשוק התכנה בישראל. החברה אשר הוקמה לפני ארבעים וחמש שנה מתמחה במגוון פתרונות התכנה הנדרשים לארגונים מקצה לקצה, ביניהם: פיתוח ומוצרי מדף בתחומים: CRM, PLM ופיננסים, פרויקטים ופתרונות בתחום SOA ו- BPM,  פתרונות בתחומי ניהול ידע ותובנה, פתרונות מבוססי אפליקציות Oracle , חומרה, תשתיות ומיקור חוץ. קבוצת יעל מעסיקה מהנדסי תוכנה, מנהלי פרויקטים ומנתחי מערכות, העוסקים בפיתוח תוכנה על פי הזמנה, או על בסיס התמחויות וכן בייעוץ, בליווי ובהטמעה.כתובת האתר של החברה:  http://www.yaelsoft.com. לפרטים נוספים: טל סופר .03-6439106   050-7828690

אודות יבמ

לפרטים נוספים: www.ibm.com/il

אודות דאסו סיסטמס

דאסו סיסטמס ישראל הוא הסניף הישראלי של ענקית התוכנה העולמית דאסו סיסטמס, מובילה עולמית בפתרונות תלת ממד (D3) ופתרונות PLM (ניהול מחזור חיי מוצר), המביאה ערך ליותר מ- 100,000 לקוחות ב- 80 מדינות בעולם.  כחלוצה בתוכנות 3D מאז 1981, דאסו סיסטמס מפתחת תוכנות ויישומי PLM התומכים בתהליכים תעשייתיים, תוך אספקת חזון בתלת ממד למחזור החיים השלם של מוצרים- מתפיסה ועד תחזוקה ומחזור.
מגוון מוצרי דאסו סיסטמס כולל את CATIA לעיצוב ותכנון מוצרים וירטואליים; SolidWorks לתכנון ועיצוב מכני בתלת מימד; DELMIA לייצור וירטואלי; SIMULIA – לבדיקות וירטואליות; ENOVIA לשיתופיות גלובלית בניהול חיי המוצר; 3DVIA לחוויית תלת ממד מקוונת ו"טבעית" (lifelike experience). דאסו סיסטמס נסחרת בבורסת היורונקסט (, DSY.PA13065#), ומניות ה- ADR שלה נסחרות בארה"ב בשוק ה- over-the-counter (DASTY). כתובת האתר של החברה: 
www.3ds.com.
CATIA, SolidWorks, DELMIA, SIMULIA ו- ENOVIA וכן 3DVIA הם סימנים רשומים של דאסו סיסטמס או של חברות הבנות שלה בארה"ב ובמדינות נוספות.

[8032]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization