שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

התייעלות באיגוד ערים דן לאיכות הסביבה ולביוב

איגוד ערים דן: בעקבות יישום מערכת סופר רמדור הוכפל היקף הפרויקטים בלי הוספת עובדים

 

פורסם: ב-14 בדצמבר, 2008


"ארגון העוסק בניהול פרויקטים הנדסיים לא יכול להסתפק בפחות מסופר רמדור", אומר מארק אוקון, מנכ"ל איגוד ערים דן.

מערכת סופר רמדור, המשמשת לניהול פרויקטים גדולים בארגונים, הוטמעה ומופעלת בהצלחה באיגוד ערים דן לאיכות הסביבה ולביוב.

איגוד ערים דן לאיכות הסביבה ולביוב, הוקם במטרה לטפל בשפכים של העיריות והרשויות המקומיות בגוש דן, ולמנוע נזק סביבתי ובריאותי.

מערכת סופר רמדור כוללת את כל השלבים של ניהול הפעילות הפרויקטלית, ובכלל זה ניהול כל הפעילויות השוטפות של איגוד ערים דן: ניהול ובקרה תקציבית, פרישה תקציבית ותזרימית, ניהול מלא של תהליכי מכרזים, מעקב אחר חוזים ותשלומים למתכננים וקבלנים.

מארק אוקון, מנכ"ל איגוד ערים דן, אומר: "מערכת סופר רמדור מאפשרת לנו לקבל תמונה מלאה ועדכנית של כלל פעילויות הפרויקטים ההנדסיים ושל הפעילות השוטפת בארגון. ממשק המשתמש הפשוט של המערכת מאפשר להגיע ביעילות עד לרמת הפרטים הקטנים ביותר. יישום מערכת סופר רמדור באינטגרציה עם המערכת הפיננסית של הארגון, אפשר לנו להגדיל את היקף הפרויקטים פי שניים עם אותו כח אדם." אוקון מסכם: "ארגון העוסק בניהול פרויקטים הנדסיים לא יכול להסתפק בפחות מסופר רמדור".

איגוד ערים דן לאיכות הסביבה ולביוב, המאגד את הערים המרכזיות באזור– ביניהן תל אביב, חולון, רמת גן, בת ים, פתח תקווה, בני ברק וגבעתיים – קיבל על עצמו לטפל בשפכים של הרשויות הללו, כך שבתום תהליכי הטיפול והטיהור יופקו מי קולחין באיכות גבוהה, לשם קבלת מי שתייה וכן לשימוש חקלאי. מדובר בכ-140 מיליון מ"ק לשנה, השווים ל-1 מטר במפלס הכנרת.

נכון להיום האיגוד מנהל 25 פרויקטים הנדסיים גדולים לטווח של שלוש-ארבע שנים קדימה, בתקציב של כ-1.5 מיליארד שקל.עד להטמעת המערכת של רמדור, התנהלו התהליכים באיגוד ערים דן באופן ידני, וללא תשתית מיחשובית לניהול פרויקטים, כך שהמנכ"ל נאלץ לאשר ידנית ערימות של טפסי חשבונות, בקשות לאישורים והוראות תשלום, ללא המידע הנדרש לשם כך למול עיניו.

מעבר ליישום שלה באיגוד ערים דן, מספקת מערכת סופר רמדור פתרונות תוכנה לניהול פרויקטים, מכרזים ותקציבים בקרב יזמים, מתכננים, קבלנים וחברות גדולות בענף הבניה בארץ ובחו"ל. מארק אוקון מדגיש בהקשר זה כי "אופן ההתחשבנות עם קבלנים הינו תמיד עניין מורכב. מערכת סופר רמדור יודעת להתמודד עם כל הדרישות הייחודיות של שוק זה".

דרור שגב, סמנכ"ל רמדור, אומר: "אין ספק שאנו לומדים ומשתפרים בזכות לקוחות מקצועיים אשר לא מפסיקים לאתגר אותנו עם רעיונות יצירתיים. איגוד ערים דן הוא דוגמא מצוינת ללקוח מקצועי ביותר שיודע מה חשוב עבורו ואיך להפיק יותר ממערכת המידע שלו".

אודות קבוצת רמדור

קבוצת רמדור, הנסחרת בבורסה של תל אביב, מספקת פתרונות תוכנה ושירותי מיחשוב מתקדמים לארגונים וחברות במגזר הפרטי והציבורי.
רמדור הינה החברה המובילה בישראל באספקת פתרונות תוכנה לענפי התשתיות, הנדסה ובניה ומוצריה משווקים בישראל, באירופה ובארה"ב.
רמדור מייצגת ומשווקת מוצרי תוכנה מובילים בעולם והינה מהחברות המובילות בישראל את תחום ניהול התוכן הארגוני (ECM).
החברה מפתחת ומשווקת מערכות לניהול פרויקטים באמצעות האינטרנט, ניהול תקציבים, ניהול מכרזים, וכן ניהול משימות ומעקב אחר החלטות, בנוסף מעניקה לארגונים מובילים שירותי מיקור חוץ בתחום פיתוח התוכנה ושירותי המיחשוב.
עם לקוחותיה של רמדור נמנים מאות גופים וחברות מהמובילים בישראל בתחומי התעשייה, הנדסה ותשתיות, תקשורת, בנקאות ופיננסים, בטחון, והמגזר הציבורי.

[4408]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization