שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

ICQ משיקה מכשיר סלולרי ממותג

ICQ הינו שירות המסרים המידיים הראשון להשיק מכשיר סלולרי המאפשר להישאר בקשר עם החברים ב-ICQ גם מהנייד, עם חבילה הכוללת גישה חופשית לחשבון ה-ICQ במחיר אטרקטיבי

 

פורסם: ב-15 בדצמבר, 2008


ICQ ממשיכה להרחיב את עסקיה בשוק הסלולר עם השקת מכשיר סלולרי ממותג ICQ.   בהמשך לשירותים שהשיקה החברה עם כניסתה לתחום הסלולר, כדוגמת כרטיס SIM ממותג, שירות SMS חינם מ-ICQ לנייד וכן שימוש בתוכנת המסרים המיידים דרך המכשיר הסלולרי ממשיכה החברה את פיתוח מוצרי הסלולר ומאפשרת  לקהילת המשתמשים להישאר מחוברים מכל מקום באמצעות המכשיר החדש. בשלב זה מושק המכשיר בגרמניה, בה ל-ICQ מעל 8 מליון משתמשים, ובהמשך תיבחן השקתו בשווקים נוספים.

השקת המכשיר הסלולרי הממותג ICQ ממחישה את החשיבות שמייחסת ICQ ליכולת המשתמשים להישאר מחוברים בכל מקום, גם כאשר אינם מול המחשב. חבילת התקשורת המוצעת עם המכשיר הסלולרי כוללת גישה חופשית לחשבון ה-ICQ על מנת לאפשר למשתמשים להישאר בקשר עם חבריהם גם מהנייד, ובעתיד מתכננת החברה להוסיף גם גישה לדוא"ל מהנייד ותכנים עשירים המותאמים לקהילת המשתמשים. החבילה תינתן בחודש הראשון ללא תשלום, ולאחר מכן תוצע במחיר נוח של 4.95 יורו לחודש.

המכשיר הממותג של ICQ מצוייד במקלדת נוחה לשימוש לכתיבת מסרים מידיים (מקלדת QWERTY), ויימכר גם באמצעות אתרי אינטרנט להפצת מוצרי סלולר וגם בפריסה של חנויות בתחום הסלולר ברחבי גרמניה. מיתוג ICQ על גבי המכשיר מייצג את החזון של ICQ לספק לקהילת המשתמשים את כל צרכיהם באמצעות מגוון מוצרים המאפשרים תקשורת חוצת פלטפורמות בכל תצורות התקשורת המוצעות ב-ICQ: מסרים מידיים, שירות SMS חינם, שיחות אודיו ו-וידאו בטכנולוגיית PC-to-PC, ובעתיד גם מסרים מידיים בטכנולוגיית PC-to-TV.

"ICQ רואה במשתמשיה קהילה צומחת ודינמית, וככזו דואגת להעניק לה את כל השירותים המתאימים למאפייניה, אמר היום עופר עובד, סמנכ"ל ICQ. "שירותי סלולר הם חלק מכלל מוצרי ICQ המוצעים למשתמש, והחברה שמחה להוסיף לכך מכשיר סלולרי ממותג ICQ המאפשר גישה ישירה לחשבון ה-ICQ מהנייד ואשר יכלול בעתיד מגוון תכנים לקהילת המשתמשים הצעירה. מוצר זה משלים את המגוון הקיים של שירותים המוצעים למשתמשי ICQ, החל מרמת התוכן ועד לרמת המוצר".

אודות ICQ

ICQ הינה חברת מסרים מידיים מובילה, עם קהילת משתמשים מגוונת בעולם ובישראל. תוכנת ICQ הינה כלי תקשורת אישי המספק שירותי תקשורת מקיפים אשר מאפשרים דיאלוג בין מגוון אמצעי תקשורת. תוכנת ICQ כוללת ממשק משתמש ידידותי, אפשרויות תקשורת מורחבות וקהילת משתמשים דינאמית, וזמינה להורדה חינם ב-17 שפות באתר www.icq.comICQ הושקה לראשונה בשנת 1996 על ידי חברת מיראביליס הישראלית ובשנת 1998 נרכשה על ידי AOL האמריקנית.

[4774]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization