שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

סאן מיקרוסיסטמס חושפת את תוכנת וירטואליזציית הדסקטופ xVM VirtualBox 2.0 ומנוי תמיכה ארגונית חדש

xVM VirtualBox 2.0 עוברת את נקודת הציון של 6.5 מיליון הורדות ברחבי העולם ו- 15,000 הורדות ביום

 

פורסם: ב-15 בדצמבר, 2008


סאן מיקרוסיסטמס הכריזה על גרסה חדשה של xVM VirtualBox 2.0 Sun – תוכנת וירטואליזצית דסקטופ עתירת הביצועים בקוד פתוח והחופשית שלה. כן הודיעה סאן על מנוי ארגוני חדש לתוכנת xVM VirtualBox 2.0 Sun, המספק תמיכת פרמיום 24/7 עבור משתמשים ארגוניים.

דנה מנדל, מנהלת מכירות תוכנה בסאן ישראל, אומרת כי בפעם הראשונה יוכלו ארגונים ליהנות ממלוא יתרונות פלטפורמת xVM VirtualBox 2.0 ולפרוס אותה ברחבי ארגוניהם עם תמיכה טכנית מובטחת מסאן. תוכנת xVM VirtualBox 2.0 Sun הנה Hypervisor קוד פתוח מרכזי ראשון התומך במערכות ההפעלה המארחות הפופולאריות ביותר, כולל Mac OS X, לינוקס, חלונות, סולאריס, ו- OpenSolaris.

משתמשי xVM VirtualBox 2.0 ייהנו עתה מתמיכה חדשה עבור גרסאות 64 ביט של מערכות הפעלה כמו חלונות ויסטה ו- Red Hat Enterprise Linux, בנוסף לכל מערכות הפעלה מארחות העיקריות. התוכנה גם מציעה ממשק משתמש חדש עבור פלטפורמת מק, קישוריות משופרת עבור Mac OS X וסולאריס, כמו גם ביצועים משופרים, במיוחד במעבדי AMD. בנוסף, לקוחות הרוכשים מנוי ארגוני יקבלו גם רישיון זכות לשימוש, המאפשר להם פרוס את פלטפורמות xVM VirtualBox 2.0 בשימוש בכלי פריסת תוכנה משלהם.

"תוכנת xVM VirtualBox ממשיכה לשלוט במרחב וירטואליזציית הדסקטופ, עם יותר מ- 6.5 מיליון הורדות עם היום וביקורות נלהבות מהעיתונות ולקוחות. עכשיו, עם הגרסה החדשה והמנוי הארגוני החדש, לקוחות יכולים לפרוס בבטחה את תוכנת xVM VirtualBox 2.0 ברחבי עסקיהם", אומרת דנה מנדל. "דסקטופים וירטואליים, כמו אלה המסופקים ע"י התוכנה, הנם העתיד של דסקטופים עסקיים, מפני שהם יותר גמישים, מנוהלים ומאובטחים מאשר ארכיטקטורות PC מסורתיות. ארגונים יתלהבו מפלטפורמת xVM VirtualBox 2.0 הנותנת להם דרך קלה יותר לספק סביבת הפעלה סטנדרטית ברחבי ארגוניהם".

משרד החוץ של גרמניה הנו אחד הלקוחות הגדולים שהטמיעו תוכנת xVM VirtualBox 2.0. "עם יותר מ- 12,000 מחשבי PC בשגרירויות ברחבי העולם, רצינו לעבור לארכיטקטורת דסקטופ בקוד פתוחה המספקת יותר גמישות ועלויות מופחתות. לשם כך בחרנו בתוכנת xVM VirtualBox 2.0 ככלי ההסבה. בחירה זאת התבררה כאידיאלי, מאחר שהיא אפשרה למשתמשי הדסקטופ שלנו להמשיך להשתמש ביישומי חלונות המוכרים להם, אך על פלטפורמת הדסקטופ החדשה. משתמשים אפילו אינם יכולים להבחין בהבדל. תוכנת xVM VirtualBox 2.0 הנה כה פשוטה וקלה לשימוש", אמר טורסטן וורנר, אסטרטג מערכות מידע במשרד החוץ של גרמניה.

אודות סאן מיקרוסיסטמס

סאן מיקרוסיסטמס מפתחת את הטכנולוגיות המניעות היום את השוק הגלובלי. החזון של סאן לאורך השנים – "הרשת היא המחשב" – הביא אותה לקדם את השוק לשיתוף ברשת דרך חדשנות, פיתוח קהילה והובלה בחזון הקוד הפתוח.
סאן פועלת כיום ביותר מ-100 מדינות ברחבי העולם. לפרטים אודות החברה ניתן להיכנס לאתר שכתובתו:
http://sun.com

[4743]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization