שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

לביא טיימטק תשדרג את מערכת הנוכחות הממוחשבת של בריל תעשיות

המערכת החדשה תטפל בקליטת מאות עובדים חדשים לקבוצה בעקבות רכישת מספר סניפים של סקאל והצבת דיילים בסניפי המשביר לצרכן היקף הפרוייקט מאות אלפי שקלים

 

פורסם: ב-10 בדצמבר, 2008


לביא טיימטק שידרגה את מערכת הנוכחות הממוחשבת של בריל תעשיות. המערכת החדשה תטפל בקליטת מאות העובדים החדשים בקבוצה בעקבות רכישת מספר סניפי סקאל והצבת דיילי מכירה של סקאל במשביר לצרכן. היקף הפרוייקט מאות אלפי שקלים.

במסגרת הפרויקט תתקין לביא טיימטק מערכת ניהול נוכחות ממוחשבת בגרסת SQL, שתקשר את מערך דיווחי הנוכחות כלל עובדי בריל מכלל הסניפים כולל העובדים המוצבים במשביר לצרכן למערך המחשוב הכללי של הקבוצה. המערכת תשולב עם מערכות המחשוב השונות בארגון, כולל מערכת שכר, בקרת כניסה, משאבי אנוש, ERP ,CRM, ועוד ותאפשר את יצוא נתוני העובד לצורך ניתוח עסקי.

בנוסף, היא נותנת מענה מהיר ויעיל יותר לצרכי החברה, כגון: ניהול תיק עובד וצמצום בניירת, יצוא ל- Excel, הפקת דוחות בקרה באופן פשוט ויעיל, יכולת לשליטה דרך המטה על העובדים המפוזרים בכל הארץ ועוד.

איל תמיר, סמנכ"ל הפעילות בישראל של לביא טיימטק מוסר: "המערכת של לביא מהווה כלי עבודה חשוב למנהלי ארגונים שיש להם מספר רב של אתרים המרוחקים ממטה הארגון. כלי זה משמש לאיסוף וחישוב שעות העבודה , אך גם מעניק ערך מוסף לכל הרמות בארגון מהעובד, דרך מנהל המחלקה ועד למדור השכר והנהלת הארגון. בנוסף, תורם הכלי גם להקטנת העלויות הנדרשות לטיפול בזמן העבודה של עובדי הארגון."

אביגיל צפתי, חשבת השכר של החברות בריל תעשיות נעלים וסופר ברנדס מוסרת: המערכת החדשה מאפשרת לי לשלוח, באמצעות האינטרנט, דו"חות למנהלים בארגון, אודות שעות הנוכחות של עובדיהם או בקשות להשלמת חוסרים בדיווחי השעות. בדרך זו, התקשורת הפנים ארגונית של מחלקת השכר עם דרג ההנהלה מהירה ויעילה יותר. בדרך קלה ויעילה זו, המידע זמין וניתן לקבל תשובות מהירות לשאילתות."

אודות בריל תעשיות נעליים

בריל תעשיות נעליים היא חברת הנעליים הגדולה ביותר בישראל, בעלת רשת של 70 חנויות המותג "גלי" הפרושות ברחבי ישראל. בריל היא גם היבואנית והמפיצה הבלעדית בישראל של מגוון המותגים המפורסמים ביותר בתחום ההנעלה מארה"ב ומאיטליה בנוסף לייצור עצמי של נעליים במפעל בראשון לציון.

אודות לביא

לביא טיימטק, הינה בית תוכנה המוביל בישראל ומהמובילים בעולם בפיתוח מערכות תוכנה לניהול המשאב האנושי בארגון וניהול בקרת זמן.ללביא מגוון פתרונות תוכנה וחומרה המשלבים מערכות ניהול זמן , משאבי אנוש, ביטחון, בקרת כניסה ועוד.
פתרונות מיועדים לחברות וארגונים בינוניים וגדולים בארץ ובעולם . מערכות החברה מיועדות לספק פתרונות לדיווח נוכחות באמצעים שונים כולל אינטרנט,טלפונים סלולריים, מסופונים ניידים, מעקב אחר שעות עבודה בטכנולוגיות שונות כולל טביעת אצבע ועוד. ללביא חברה בת בקנדה ומפיצים ברחבי העולם. אתר החברה:
www.lavie.co.il

[5340]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגיות

שעון נוכחות, מערכת נוכחות, ניהול נוכחות,

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization