שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

יוניסיס מציידת מעברי גבול יבשתיים ראשונים בארה"ב כחלק מ"יוזמת הנסיעות של חצי הכדור המערבי"

אתרים חדשים בוושינגטון ואריזונה הם חלק של תוכנית המכס והגנת הגבולות של ארה"ב לקידום Homeland Security במעברי גבול מצוידים ב- RFID

 

פורסם: ב-8 בדצמבר, 2008


יוניסיס הודיעה כי מעברי הגבול היבשתיים הראשונים בארה"ב המשתמשים בטכנולוגיית מידע מתקדמת ללכידה, קריאה וניטור של מידע נוסעים וכלי רכב, נפתחו במדינות וושינגטון ואריזונה.

אתרים אלה צוידו ע"י יוניסיס בציוד לעיבוד מסמכי נוסעים מבוססי  RFID במסגרת תוכנית "יוזמת הנסיעות של חצי הכדור המערבי" (WHTI), אשר כוללים כרטיסי דרכון אמריקאי ומסמכים אלטרנטיביים (רישיונות נהיגה מתקדמים וכרטיסי חציית גבול) שנועדו להגדיל את אבטחת המדינה  תוך מזעור עיכובים לנוסעים החוצים את הגבולות היבשתיים של ארה"ב.

מנחם בוסטין, מנכ"ל יוניסיס ישראל, אומר כי יוניסיס תתמוך בסוכנות המכס והגנת הגבולות (CBP) של ארה"ב עם השקת פתרון WHTI RFID שלה ב- 37 נמלים יבשתיים עתירי תנועות עד לחודש יוני 2009, כשהיא עוזרת לשפר אבטחת המעברים והיכולת להעריך סיכונים תוך קידום Homeland Security.

דרך דרישותיה לנשיאת כרטיס דרכון או מסמכים קבילים אחרים, תפחית WHIT משמעותית את ההזדמנויות להונאות או התחזויות. קוראי כרטיסים המוטמעים ומנוהלים ע"י יוניסיס וטכנולוגיה תומכת מעבירים במהירות מידע של הנוסעים המאוחסן ב- RFID אל ה-CBP, שמערכותיו יכולות לאשר תוקף מסמך WHTI ולסייע בקביעת זהותו האמיתית של נוסע.

החל מ- 1 ביוני 2009 יידרשו אזרחי ארה"ב וקנדה הנכסים לארה"ב בנמל ים או יבשה לשאת דרכון, כרטיס דרכון או מסמך –WHTI כמו רישיון נהיגה מתקדם.

מנחם בוסטין מציין כי בינואר 2008 העניק ה- CBP ליוניסיס חוזה לתכנון, התקנה וניהול של קוראי לוחות רישוי WHTI ותשתית RFID. הפתרון של יוניסיס כולל סדרה של אנטנות RFID ומצלמות, הלוכדות מסמכי נוסעים מבוססי RFID המצייתים ל- WHTI, כמו גם מידע לוחות רישוי של מכוניות.

החברה גם תכננה ארכיטקטורה טכנית המשלבת נתונים מחיישנים שונים ומצלמות עם מסדי נתונים חיצוניים, ומספקת מידע לפקידי ה- CBP דרך Dashboard מרכזי. בנוסף מספקת יוניסיס שירותי Helpdesk ומנהלת ומתחזקת את הפתרון ואת רכיביו השונים להבטחת זמינות מערכת.

אודות החברה

יוניסיס ישראל היא הסניף המקומי של יוניסיס העולמית – חברת שירותי ופתרונות טכנולוגיית מידע.
אנשי יוניסיס משלבים מומחיות בייעוץ, שילוב מערכות, מיקור חוץ, תשתיות וטכנולוגיות שרתים עבור לקוחות ביותר מ- 100 ארצות, כדי להשיג במהירות וביעילות יתרון תחרותי.
למידע נוסף:
www.unisys.com

[5936]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization