שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

חברתVMware משיקה את חבילת VMware view

זהו צעד קדימה בתהליך הגשמת חזון החברה - ענן אישי לכולם

 

פורסם: ב-4 בדצמבר, 2008


חברת VMware (NYSE:VMW), המובילה העולמית בפתרונות וירטואליזציה, מרחיבה את חבילת פתרונות הוירטואליזציה שלה במסגרת יוזמת vClient - ענן אישי לכולם.  VMware Viewהינו פורטפוליו של מוצרים שיספקו למשתמש הקצה את האפליקציות והמידע בצורה מוכרת ובסביבה אישית - "myview". משתמש הקצה יוכל לקבל את המידע הרלוונטי לו, תוך שימוש פשוט בממשק אחיד שמאפשר לקבל את המחשב הווירטואלי מכל מקום ובכל זמן. בצורה קלה, מאובטחת ובהוזלה משמעותית של העלויות התפעוליות.

VMware View 3 הינה משפחה של מוצרים המוצעת בשתי גרסאות:

  • VMware View 3 Enterprise Edition- הכולל את VMware Infrastructure בגרסת Enterprise ו- VMware View Manager 3, שהינו שרת לניהול תחנות העבודה ומאפשר למנהלי הIT לספק במהירות ולעקוב מקרוב אחר גישת המשתמשים.
  • VMware View 3 Premier Edition- הכולל את VMware Infrastructure בגרסת  Enterpriseו- VMware View Manager 3, VMware Thinapp, וגולת הכותרתVMware View Composer   המאפשר ייצור מהיר של מאות תחנות עבודה וירטואליות מעותק מקור אחד. כלי זה חוסך עד 90% ממערכת האחסון הפיסי ובכך מפשט ומקטין את עלויות הניהול. מעתה למנהל המערכת ישנה יכולת לעדכן מערכת הפעלה/אפליקציה רק בעותק המקור.

 

באמצעות 3 VMware View יוכלו ארגונים לשוב לשלוט בצורה מרוכזת במידע הארגוני. כל המידע יאוחסן במרכז הנתונים בלבד והמשתמש יוכל להתחבר לשולחן העבודה הוירטואלי שלו משולחנו הקבוע, מהבית באמצעות גישה מרחוק או תוך שימוש בטכנולוגיה חדשנית של VMware לחיבור תוך שימוש ב USB המתחבר למחשב נייד. הפתרון החדש מעניק את יכולותיהם המוכחות של תוכנת VMware virtual infrastructure 3 יחד עם Virtual Desktop Manager (VDM) לתחנת העבודה, בהם יכולות ניהול מתקדמות, המעניקות המשכיות עסקית משופרת ויכולות התאוששות מאסון שהיו זמינות עד כה רק באפליקציות לשרתים. ייחודו של הפתרון הוא ביכולתו להפנות משאבים משרת אחד לשני באופן אוטומטי ללא השבתת מערכות.

שמוליק ענתבי, מנהל פעילות VMware ישראל וטורקיה, מסר: "משתמש הקצה מקבל שולחן עבודה וירטואלי, המתנהג בדיוק כמו PC רגיל ללא שינוי וללא צורך בהדרכה מיוחדת. השימוש בפתרון זה מפחית את זמן התקנת תחנת העבודה למספר דקות ובכך הופכת את משתמש הקצה לפרודוקטיבי. נוסף על יתרונות אלה מקבל המשתמש תמיכה משופרת מרחוק, המבטלת את הצורך לשלוח טכנאי למקום העבודה".

קו המוצרים החדש VMware View כבר זכה בעולם לתמיכתם של השותפים העסקיים המובילים בתעשייה בהם HP, פוג'יצו סימנס, NEC ונוספות.למידע נוסף ולהורדת גרסת התנסות: www.vmware.com/go/view


מחיר מומלץ:
VMware View 3 Enterprise Edition - 150$
   VMware View 3 Premier Edition - 250$

אודות החברה

חברת VMware (סימול: VMW) הינה החברה הבינלאומית המובילה בפתרונות וירטואליזציה, החל מתחנות העבודה ועד בסיסי הנתונים.
עם הכנסות של 1.3 ביליון דולר ומעל 120,000 לקוחות ו-18,000 שותפים עסקיים בשנת 2007, VMware הינה אחת מחברות התוכנה הציבוריות הצומחות בקצב המהיר ביותר בעולם. מטה החברה ממוקם בפאלו אלטו, קליפורניה. כתובת אתר החברה:
www.vmware.com

 

[5070]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגיות

הי-טק, VMWARE,

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization