שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

דאסו סיסטמס תשיק בישראל את הדור הבא של PLM 2.0 עם זמינות מקוונת עבור כל המשתמשים

החשיפה בכנס השנתי של דאסו סיסטמס ישראל, יום ה' 11.12, מלון דניאל בהרצליה

 

פורסם: ב-23 בנובמבר, 2008


ברנרד שארלס, נשיא ומנכ'ל דאסו סיסטמס
ברנרד שארלס, נשיא ומנכ"ל דאסו סיסטמס

דאסו סיסטמס, החברה המובילה את עולם התכנון בתלת מימד וה-PLM בארץ ובעולם, תחשוף את PLM 2.0 ואת פלטפורמת V6 החדשה שלה, בכנס הלקוחות השנתי אותו תקיים ביום חמישי, ה- 11 בדצמבר במלון דניאל בהרצליה.

PLM 2.0 של דאסו סיסטמס היא סביבת 3D מקוונת (און ליין), המיועדת לכולם ומאפשרת לחוות מוצרים באופן וירטואלי בכל מקום בו אינטראקציות משתמש יוצרות קניין רוחני (IP).

V6, פלטפורמת הדור הבא עבור PLM 2.0, פותחה בשת"פ הדוק עם מובילי תעשייה וממנפת את הצלחת מותגי דאסו סיסטמס. V6 רותמת את העוצמה של Web 2.0, Web 3.0, ומערך הטכנולוגיות העשיר של דאסו סיסטמס.

"PLM 2.0 הנה עבור PLM מה ש- Web 2.0 הנה עבור ה- Web, כשהיא מאמצת את התפיסות של יצירה בקהילות מקוונות, ויוצרת מתכונת חדשה עבור חדשנות מוצרים. V6 רותמת תובנות שיתופיות של קהילות מקוונות מגוונות כדי להפיק את המרב מנכסים רוחניים, כשהיא אוספת קניין רוחני מכל המשתמשים העסקיים והצרכניים, וממנפת אותו", אמר ברנרד שארלס, נשיא ומנכ"ל דאסו סיסטמס. "כל משתמש יכול לדמיין, לשתף ולחוות מוצרים בשפה האוניברסאלית של תלת ממד. PLM 2.0 מפיחה חיים בידע, מרעיון עד לחוויית המוצר. היא ממזגת את המציאותי והוירטואלי בחוויה הדומה לחיים. עם V6 ניתן להכניס IP לשימוש מיידי דרך פתרונות PLM מרושתים, כך שכל אחד יכול לבצע 'נסיעת מבחן' למוצר וירטואלי בעולם האמיתי".

"שיתוף פעולה מקוון ועריכת תוכן הנם קריטיים לעסקינו. עבודה גלובלית מסביב לשעון הנה הכרחית באקלים העסקי של ימינו. V6 מאפשרת לאנשים לעבוד יחד במקביל בזמן אמת דרך קשר אינטרנט פשוט. ממשק ה- 3D וחווית המשתמש מקלים על כל אחד להשתתף במחזור חיי המוצר – מתכננים, שרשרת אספקה, או לקוחות קצה. זה משפר את יכולתנו לחדש עבור לקוחותינו במהירות וביעילות", אמר וולטר קנובלאוך, מנהל PLM בחברת Schuler, יצרנית מכבשים גרמנית מהגדולות בעולם.

מגוון פתרונות התוכנה של דאסו סיסטמס בתחום ה-PLM ופתרונות העיצוב והתכנון המתקדם בתלת ממד, יוצגו בכנס השנתי של דאסו סיסטמס ישראל. האירוע יתקיים ב- 11 בדצמבר במלון דניאל בהרצליה, והוא מיועד למנמ"רים, מנהלי הנדסה ומחשוב הנדסי, מנהלי תפעול, מנהלי ייצור, מתכננים, מעצבים, מפתחים, אנשי IT וכל מי שעוסק בתכנון תהליכי ייצור בארגון.

להרשמה: www.3ds.com/israelPLMevent2008

אודות החברה

דאסו סיסטמס ישראל הוא הסניף הישראלי של ענקית התוכנה העולמית דאסו סיסטמס, מובילה עולמית בפתרונות תלת ממד (D3) ופתרונות PLM (ניהול מחזור חיי מוצר), המביאה ערך ליותר מ- 100,000 לקוחות ב- 80 מדינות בעולם. כחלוצה בתוכנות 3D מאז 1981, דאסו סיסטמס מפתחת תוכנות ויישומי PLM התומכים בתהליכים תעשייתיים, תוך אספקת חזון בתלת ממד למחזור החיים השלם של מוצרים- מתפיסה ועד תחזוקה ומחזור.
מגוון מוצרי דאסו סיסטמס כולל את CATIA לעיצוב ותכנון מוצרים וירטואליים; SolidWorks לתכנון ועיצוב מכני בתלת מימד; DELMIA לייצור וירטואלי; SIMULIA – לבדיקות וירטואליות; ENOVIA לשיתופיות גלובלית בניהול חיי המוצר; 3DVIA לחוויית תלת ממד מקוונת ו"טבעית" (lifelike experience). דאסו סיסטמס נסחרת בבורסת היורונקסט (, DSY.PA13065#), ומניות ה- ADR שלה נסחרות בארה"ב בשוק ה- over-the-counter (DASTY). כתובת האתר של החברה: www.3ds.com.
CATIA, SolidWorks, DELMIA, SIMULIA ו- ENOVIA וכן 3DVIA הם סימנים רשומים של דאסו סיסטמס או של חברות הבנות שלה בארה"ב ובמדינות נוספות.

[5836]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization