שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

מנכ"ל סימנטק ג'ון תומפסון פורש מתפקידו

מועצת המנהלים מינתה את אנריקה סאלם לנשיא ומנכ"ל החברה

 

פורסם: ב-20 בנובמבר, 2008


אנריקה סאלם, נשיא ומנכ'ל סימנטק החדש
אנריקה סאלם, נשיא ומנכ"ל סימנטק החדש

סימנטק מודיעה כי ג'ון תומפסון, יושב ראש ומנכ"ל החברה, יפרוש מתפקידו בסוף שנת הכספים הנוכחית. מועצת המנהלים מינתה את אנריקה ט. סאלם, מנהל התפעול הראשי של סימנטק, לנשיא ומנכ"ל החל מ- 4 באפריל 2009. לאחר החילופים ימשיך תומפסון, לכהן כיושב ראש מועצת המנהלים ואילו סאלם יצטרף למועצת המנהלים.

"אני גאה בהישגי ההנהלה שלנו, אשר בעשר השנים האחרונות חוללה מהפך בחברה והפכה אותה מיצרנית תוכנה למגזר הפרטי למובילה באבטחת האינטרנט, הגנת נתונים וניהול אחסון", אומר תומפסון. "מאז ומתמיד האמנתי שהכשרת מנהיגי העתיד היא חלק מתפקידי ובשנתיים האחרונות עבדתי עם מועצת המנהלים על פיתוח תוכנית המשך מסודרת. באמצעות התהליך שגיבשנו, איתרנו את אנריקה סאלם כאדם הנכון להוביל את החברה. אני בטוח ביכולתו להמשיך להנהיג את הצלחת הצוות שלנו".

סאלם הוא חלק בלתי נפרד מהנהלת סימנטק ועבד מקרוב עם תומפסון בשנים האחרונות, על גיבוש הכיוון האסטרטגי של החברה. בינואר 2008, סאלם התמנה למנהל התפעולי של החברה האחראי לשגרת פעולותיה, פיתוח מוצרים גלובלי, מכירות ושיווק. מינויו למנכ"ל היה צעד קריטי בתכנון תהליך העברת הניהול. בשנה האחרונה הוא מינף את ההשקעות במחקר ופיתוח כדי לשפר את האינטגרציה של קווי המוצרים השונים והגדיר אוסף מדדים משותף לשיפור הביצוע והתוצאות. סאלם ימשיך למלא את תפקידו הנוכחי כמנהל התפעול של החברה עד לתום שנת הכספים. לפני מינויו האחרון, מילא סאלם מספר תפקידים חשובים בסימנטק, לרבות סגן נשיא בכיר בקבוצת מוצרי ופתרונות האבטחה, נשיא הקבוצה של יחידת עסקי הצרכנים ונשיא המכירות והשיווק העולמיים.

"לסימנטק היסטוריה של חדשנות ויסוד מוצק לצמיחה ואני בטוח בצוות וביכולתו להפיק תוצאות עבור לקוחותינו", אומר אנריקה סאלם. "אני שמח שניתנה לי הזדמנות להוביל חברה דגולה לשלב הבא בצמיחתה וביצירת הערך עבור בעלי המניות שלנו".

אודות החברה

סימנטק היא מובילה עולמית באספקת פתרונות אבטחה, אחסון וניהול מערכות, שנועדו לסייע לצרכנים ולארגונים לאבטח ולנהל את עולם המידע של ימנו. המוצרים והשירותים של סימנטק, מגנים כנגד סיכונים רבים הנמצאים בנקודות רבות באופן שלם ויעיל, ומקנים ביטחון בכל מקום בו משתמשים או מאחסנים מידע. מידע נוסף זמין בכתובת: www.symantec.com.

 

[4266]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגיות

מינויים, סימנטק,

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization