שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

בומברדייה ממריאה בעזרת CATIA ו-DELMIA של דאסו סיסטמס

מגוון פתרונות התוכנה של דאסו סיסטמס בתחום ה-PLM ופתרונות העיצוב והתכנון המתקדם בתלת ממד, יוצגו בכנס השנתי של דאסו סיסטמס ישראל ב- 11 בדצמבר במלון דניאל בהרצלייה

 

פורסם: ב-20 בנובמבר, 2008


פרויקט סימולציית מחשבים תלת-שנתי המאפשר למתכננים, מהנדסים ואנשי רצפת ייצור לעבוד במקביל ליצירת ובניית קווי ייצור, עומד להשתלם לבומברדייה (Bombardier), יצרנית מטוסי Lear Jet שמרכזה בבלפאסט, אירלנד. החברה החלה בייצור מסחרי של הכנפיים בשימוש במערכת ייצור שתוכננה, נבנתה והוכחה במחשב. החברה השתמשה בכלי התכנון של CATIA ובכלי הסימולציה DELMIA של דאסו סיסטמס.

"התוצאה הייתה השקה מהירה, ופחות בדיקות על מנת להגיע לתקני האיכות הנדרשים, והוצאה כספית קטנה יותר הודות לזמן שנחסך", אמר בריאן וולץ', מנהל הנדסת ייצור בבומברדייה, ואחד מארבעת חברי הצוות האחראים לפרויקט. "יש לנו עכשיו כלי מוכח אשר ישמש בכל הפרויקטים העתידיים", אמר וולץ' והוסיף:"הפרויקט היה חיובי מבחינה כספית, מה שאומר שחסכנו יותר מכפי שהיינו מוציאים אם היינו עושים את הדברים בדרך הישנה".

בעבר היה צורך בהקלדה חוזרת של הרבה מהנתונים על רכיבי מטוס לפחות שלוש פעמים – תחילה למערכת התיב"מ, בהמשך למערכת ההנדסה, ולבסוף לתוך מערכת הייצור. כל מערכת השתמשה במערכת נפרדת בהתייחסות לחלק, מה שהוביל באופן בלתי נמנע לשגיאות והיקשה על השגת התאמה בין תוצאות הייצור בפועל למודל הממוחשב.

יאן קרוסבי, מנהל פרויקט בכיר, אמר כי הפרויקט מספק תיאור מלא ומודל נתונים יחיד של כל תכונות החומרים, חוקי התכנון, פרמטרים הנדסיים ופקודות ייצור הדרושות לבניית החלק. בומברדייה יכולה לדעת מייד האם היא יכולה לבנות או להרכיב בפועל חלק לפני שהיא בונה את המפעל או את קווי הייצור לשם כך. בנוסף, מודל הנתונים מאפשר לצוותים לבדוק מספר תכנונים אפשריים על מנת לבחור את מערך הייצור המהיר והזול ביותר. וולץ' וקרוסבי אמרו כי הפרויקט היה אחד מבין מספר פרויקטי מחקר של "מפעל דיגיטלי" בבומברדייה. השלב הבא יהיה הערכת התוצאות והחלטה על גישה סטנדרטית לשימוש במידול נתונים וסימולציה בחברה.

מגוון פתרונות התוכנה של דאסו סיסטמס בתחום ה-PLM ופתרונות העיצוב והתכנון המתקדם בתלת ממד, יוצגו בכנס השנתי של דאסו סיסטמס ישראל. האירוע יתקיים ב- 11 בדצמבר במלון דניאל בהרצליה, והוא מיועד למנמרי"ם, מנהלי הנדסה ומחשוב הנדסי, מנהלי תפעול, מנהלי ייצור, מתכננים, מעצבים, מפתחים, אנשי IT וכל מי שעוסק בתכנון תהליכי ייצור בארגון.

להרשמה: www.3ds.com/israelPLMevent2008

אודות החברה

דאסו סיסטמס ישראל הוא הסניף הישראלי של ענקית התוכנה העולמית דאסו סיסטמס, מובילה עולמית בפתרונות תלת ממד (D3) ופתרונות PLM (ניהול מחזור חיי מוצר), המביאה ערך ליותר מ- 100,000 לקוחות ב- 80 מדינות בעולם. כחלוצה בתוכנות 3D מאז 1981, דאסו סיסטמס מפתחת תוכנות ויישומי PLM התומכים בתהליכים תעשייתיים, תוך אספקת חזון בתלת ממד למחזור החיים השלם של מוצרים- מתפיסה ועד תחזוקה ומחזור.
מגוון מוצרי דאסו סיסטמס כולל את CATIA לעיצוב ותכנון מוצרים וירטואליים; SolidWorks לתכנון ועיצוב מכני בתלת מימד; DELMIA לייצור וירטואלי; SIMULIA – לבדיקות וירטואליות; ENOVIA לשיתופיות גלובלית בניהול חיי המוצר; 3DVIA לחוויית תלת ממד מקוונת ו"טבעית" (lifelike experience). דאסו סיסטמס נסחרת בבורסת היורונקסט (, DSY.PA13065#), ומניות ה- ADR שלה נסחרות בארה"ב בשוק ה- over-the-counter (DASTY). כתובת האתר של החברה:
www.3ds.com
CATIA, SolidWorks, DELMIA, SIMULIA ו-ENOVIA וכן 3DVIA הם סימנים רשומים של דאסו סיסטמס או של חברות הבנות שלה בארה"ב ובמדינות נוספות.

[6309]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization