שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

חברת האנרגיה הבריטית הגדולה E.ON בחרה ב-ActionBase הישראלית כמערכת לניהול ובקרת התהליכים הארגוניים שלה

E.ON UK תשתמש ב-ActionBase לניהול ומעקב אחרי ביצוע רגולציה ותהליכי ביקורת פנימיים

 

פורסם: ב-19 בנובמבר, 2008


מערכת אקשן בייס (ActionBase) לניהול ובקרה אחר ביצוע תהליכים ארגוניים, אשר פותחה בישראל, נבחרה ע"י E.ON, חברת הגז הפרטית הגדולה בבריטניה, על מנת לנהל את כל המעקב אחרי עמידה ברגולציות וניהול הביקורת הפנימית של החברה. ל-E.ON יש 8 מיליון לקוחות ו- 22 אתרי ייצור.

איציק אבוטבול, סמנכ"ל שיווק ומכירות ActionBase בטופ סולושנס, המייצגת את החברה בישראל, אומר כי מערכת ActionBase תבטיח ל- E.ON שקיפות ושליטה מלאה על ניהול תהליכי הביקורת וציות לתקנות הרבות איתן מתמודדת תעשיית האנרגיה.

ActionBase תשמש כחלק מיוזמת Action Tracking של E.ON לניהול ציות לתקנות HSE, ביקורות בטיחות, פעולות ביקורת פנימיות/חיצוניות, ותתמוך באסטרטגיית החברה ליצור בסיס ידע ארגוני אחד מרכזי.

ActionBase מאפשרת לכל השותפים בתהליכים ארגוניים ליזום ולנהל את הפעילות האד-הוקית שבדרך כלל מנוהלת במסמכים, דוחות אקסל ותכתובת דואר אלקטרוני. ActionBase מספקת למנהלים סטטוס עדכני בזמן אמת ושקיפות מלאה לתוך התהליך כולו, ומייעלת את שיתוף המידע בין כל הגורמים הנוטלים חלק בתהליך.

אחד היתרונות המרכזיים של ActionBase הוא האינטגרציה המלאה של המערכת עם MS Office, המאפשרת למשתמשים להמשיך ולעבוד בסביבת העבודה הטבעית שלהם.

"חיפשנו תוכנת מדף למעקב אחרי כל התהליכים והפעילויות הקשורות בביקורת פנים ועמידה ברגולציה, כחלק מהמאמץ הארגוני ללקיחת אחריות אישית לעבודה והשגת מצוינות תפעולית. מאחר שאנחנו עובדים בסביבה מורכבת עם תהליכים חוצי-ארגון רבים, חיפשנו פיתרון שיעקוב אחרי תהליך הביקורת, הממצאים והעבודה הנדרשת עם קבלת ההמלצות, וייצור מאגר אחד מרכזי עבור מתן המשימות, המעקב והניתוח שלהן.

האינטגרציה של ActionBase עם Office מהווה יתרון משמעותי לעבודה עם המערכת, ואנחנו מצפים לעבודה עם ActionBase על פרויקט זה", אמר דייב פוטר, technical governance manager for Generation Operations ב- E.ON, אנגליה.

"סביבת העבודה של ימינו היא דינמית מאוד, וארגונים מחפשים פתרונות התומכים בה", אומר איציק אבוטבול. "ActionBase הינה הפתרון היעיל ביותר עבור תעשיות הפועלות בסביבה מורכבת ומחפשות כלי ניהול מובנה אך עם זה פשוט וקל לתפעול, על מנת לנהל אותם תהליכים דינמיים הדורשים התערבות אנושית לקבלת החלטות במהלך העבודה, ומשלבים גורמים במקומות שונים, בתוך הארגון ומחוצה לו.

המערכת מספקת למנהלים שקיפות מלאה לתוך כל התהליכים הארגוניים – כל הפעולות הנובעות מהתהליכים השונים מנוהלות במקום אחד. מנגנוני הדיווח וההתראות של המערכת עובדים ביעילות, והמידע זורם בין כל הגורמים המעורבים".

אודות Top Solutions

חברת Top Solutions מתמחה בייצוג חברות תוכנה בינלאומיות בדגש על תוכנות לניהול ידע בארגונים. בין המערכות המשווקות על ידי Top Solutions: Open Text, SeeUnity ו-Arcadre המותקנות בהצלחה בעשרות ארגונים מובילים בישראל.
חברה אנשי מקצוע בעלי ניסיון רב בשוק הישראלי, הכולל מערך תמיכה ושיווק המבטיח המשך מתן שרות מיטבי ללקוחות ActionBase. החברה הינה הנציגה של חבילת eDocs ו- RedDotמבית Open Text ושל מוצרי תוכנה נוספים כגון SeeUnity ו Acadre. החברה שמה לעצמה יעד מתן שירות מעולה לעשרות לקוחותיה בתחום ה- ECM Enterprise Content management)). Top Solutions הינה Spin Off של פעילות ה- ECM מחברת סיסטמטיקס אשר פעילה בארץ משנת 1980 ובתחום ה-ECM מעל לעשר שנים.
www.topsolutions.co.il

[4513]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization