שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

בידיעות אחרונות עמדו בדד-ליין

בינת תקשורת מחשבים הקימה את מרכז התקשורת והמחשוב בידיעות אחרונות

 

פורסם: ב-18 בנובמבר, 2008


מרכז התקשורת משרת את כלל המערכות של קבוצת ידיעות אחרונות ואת אתרי האינטרנט שלה ומהווה מרכז העצבים של העיתון בתחום המחשוב; אף מערכת לא הפסיקה לפעול במהלך ההקמה – שנמשכה בלילות ובשעות בלתי שגרתיות והסתיימה תוך זמן קצר, מבלי לשבש את עבודת המשתמשים.

בינת תקשורת מחשבים הקימה מרכז תקשורת חדיש בידיעות אחרונות. העבודה, שבוצעה בשיתוף פעולה הדוק עם אנשי ידיעות טכנולוגיות, כללה תכנון והקמה של כל תשתיות התקשורת. זאת במקביל למעבר של חברת "ידיעות טכנולוגיות" למשרדיה החדשים בבית ידיעות אחרונות.

שני חדרי התקשורת הישנים שהכילו את ציוד המחשוב ופעלו ברשתות תקשורת נפרדות – אוחדו; העתקת השרתים בוצעה בשעות חריגות, על מנת למנוע הפרעה לעבודה השוטפת של המשתמשים.

רונן וינברג, סמנכ"ל טכנולוגיות ותשתיות בידיעות טכנולוגיות, אומר כי "התכנון המורכב של איחוד שני חדרי התקשורת והעתקת השרתים למרכז התקשורת החדש היה מרכיב קריטי. הדבר החשוב ביותר מבחינתי היה לבצע את המהלך מבלי להפריע למשתמשי הקבוצה ולגולשי האינטרנט. בזכות התכנון המקצועי של אנשי בינת תקשורת, הצלחנו לעמוד בלוח הזמנים הצפוף ולבצע שינויי תקשורת מורכבים בתקופת המעבר שתמכו בעבודה השוטפת של המשתמשים". עוד מוסיף וינברג כי "מרכז התקשורת החדש מהווה חזית טכנולוגית לניהול כלל המערכות של קבוצת ידיעות וללקוחותיה הנוספים של ידיעות טכנולוגיות".

עוז יעקב, מנהל חטיבת ניהול פרויקטים בבינת תקשורת, אמר כי "ניהול פרויקט מסוג זה הינו מורכב ביותר היות ומערכות העיתון פעילות סביב השעון. בוצע תכנון מקיף ומדוקדק של אנשי ידיעות טכנולוגיות בליווי הצוותים הטכניים של בינת וביחד תוכננה לפרטי פרטים הגירת הציוד באופן שלא יורגש כלל". עוד הוסיף עוז ואמר "בינת, כחברת אינטגרציה המובילה בתחומה, עובדת לאורך שנים בשותפות מלאה עם לקוחותיה. לאחר שלב המכירה ותחילת שלב ההתקנה והאינטגרציה, ממונה צוות הכולל מנהל מכירות, מהנדס מערכת, טכנאים וקבלנים עליהם מנצח מנהל הפרויקט. השילוב של עובדה זו עם ניצול היכולות הקיימות בתוך הקבוצה יוצרות יתרון תחרותי והנדסי. הנהנים העיקרים הם הלקוחות שמצידם יודעים להעריך יתרונות אלה וממשיכים לבצע פרויקטים נוספים עם בינת".

על בינת תקשורת מחשבים

בינת תקשורת מחשבים - חברת האינטגרציה המובילה, משלבת את כל האלמנטים הנדרשים להצלחה. מאז הקמתה בשנת 1975, צברה בינת מוניטין רב כשותף הטוב והאמין ביותר לפתרונות תשתית כוללים כחברה בעלת הסמכת תקן ISO 9001:2000, מתמחה בינת במתן מגוון מקיף של פתרונות מקצה לקצה בטכנולוגיה מתקדמת ושירותים מקצועיים המספקים מענה לצרכים הדינמיים של קהילת ה-ICT בישראל ובעולם. למידע נוסף: www.bynet.co.il

[4080]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization