שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

חברת HighView פיתחה מערכת ניהול קמפיינים משולבת בינה עסקית עבור המו"ל הגדול בנורבגיה

פורסם: ב-18 בנובמבר, 2008


חברת HighView (היי-וויו) סיימה לאחרונה פרויקט פיתוח מערכת ניהול קמפיינים משולבת בינה עסקית עבור המו"ל הגדול בנורבגיה– חברת קפלן דאם (Cappelen Damm), המייצגת את הכותבים המובילים בנורבגיה ומעסיקה כ-700 עובדים. במסגרת הפרויקט פיתחה HighView עבור קפלן דאם מערכת מתוחכמת לניהול קמפיינים מול לקוחות פוטנציאליים. "המערכת החדשה הינה חדשנית ופורצת דרך, מכיוון שכוללת רכיבי בינה עסקית, המשפיעים על תזמון ותוכן הקמפיין, להבדיל ממערכת ניהול קמפיינים מסורתית, שרק מסתייעות בבינה עסקית, על מנת לנתח את התוצאות בדיעבד", כך מסר עופר אבנרי, מנכ"ל משותף ב- HighView. היקף הפרויקט מוערך בכחצי מיליון ₪.

המערכת החדשה תנהל את קמפיין הלקוחות ברמת הקמפיין כולו וברמת קבוצות היעד. המערכת מאפשרת לבנות מגוון רחב של תתי אוכלוסיות יעד בהתאם לעקומת הלימוד, שנרכשה לגביהם באמצעות מערכת קשרי הלקוחות (CRM) הפנים ארגונית. המערכת אף מבצעת אנליזות שונות כגון: רווחיות קמפיין, ניטור עלויות שיווק, בחינת מסלולי שיווק ועוד ומאפשרת לשייך קמפיין עבור כל תת אוכלוסיה. זאת תוך כדי התחשבות בפרמטרים דמוגרפים ואחרים, הנאספים באמצעות ממשק למחסן הנתונים. הפתרון החדש מבוסס על ASP.NET, מסד הנתוניםMicrosoft SQL 2008 ו- Analysis Services 2008.

עוד הוסיף עופר: "חדשנות היא המפתח בהצלחת פרויקט מסוג זה. לאחר ניתוח מעמיק של הצורך, שביצענו עם הלקוח, הבנו שיש צורך לצאת מהקובייה ולפתח קונספט חדשני. הבינה העסקית היא הטריגר לבניית הקמפיין ומאפשרת ליווי, ניתוח וטיוב הקמפיין בזמן אמת. המערכת מכילה מנגנון קבלת ההחלטות, המתבסס על הניסיון הארגוני הנרכש ומינופו לטובת הגברת היעילות והאפקטיביות של כל מגע עם אוכלוסיית היעד. פרויקט זה מתווסף לפרויקטים רבים של HighViewמחוץ לגבולות ישראל ומעמיק את חדירתה לשוק האירופי וביסוס אחוז ניכר מפעילותה העסקית בחו"ל".

אודות החברה

חברת HighView מציעה לשוק העסקי והממשלתי מגוון פתרונות בינה עסקית מתקדמים המאפשרים איסוף, עיבוד, ניהול, ניטור וניתוח נכון של מידע ארגוני. הפתרונות אותם מציעה HighView מותאמים לדרישותיו הייחודיות של כל לקוח בישראל ובעולם. בין לקוחותיה: קוקה קולה, בזק בינלאומי, משטרת ישראל, שופרסל, נביעות, AVIS, התעשייה האווירית, אמדוקס, כלמוביל, אורבוטק, אורבוגרף, Bank Of America, DnB (בנק נורווגיה), DATAFIRST ועוד.
אתר החברה: http://www.highview.biz

 

[5468]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization