שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

מערכות ClearPath חדשות של יוניסיס ותוכנת פיתוח מרחיבות למנמ"רים אפשרויות תשתית זמן אמת

ההיצע החדש עוזר למנמ"רים לחזק עוצמת תשתית לטיפול בדרישות עסקיות גדלות, להפחית עלויות, ולהגן על השקעות ביישומים

 

פורסם: ב-4 בנובמבר, 2008


יוניסיס הכריזה על תוספות רבות עוצמה למשפחת שרתי המיינפריים שלה ClearPath, ועל תוכנת פיתוח יישומים מתקדמת.

מנחם בוסטין, מנכ"ל יוניסיס ישראל, אומר כי פתרונות אלה תוכננו לעזור ללקוחות ליצור תשתית זמן אמת גמישה, בה משאבי IT מטפלים באופן אוטומטי בשינויים מהירים בדרישות עסקיות, תוך הפחתת עלויות וביטול מורכבות למשתמשים.

המוצרים החדשים כוללים את סדרת Dorado 700 ClearPath – שרת מיינפריים בקצה העליון; שרת תחום ביניים סדרת Dorado 4000 ClearPath, ושרתי מיינפריים מסדרת Libra 4000. כן הוכרזו מהדורות חדשות של Unisys Agile Business Suite ותוכנת Business Information Server עבור פיתוח כלל ארגוני של יישומים פתוחים ואינטגרציה של ארכיטקטורת SOA.

"מנמ"רים חייבים להתמודד עם כמויות גדלות של טרנזקציות, וזאת עם יכולות להקדיש כוח אדם מופחת כדי להרחיב את סביבות פיתוח יישומיהם הקריטיים, על מנת לענות לדרישות העסקיות המשתנות של ימינו", אומר מנחם בוסטין. "תוך מינוף עבודתה ארוכת השנים של יוניסיס בפיתוח ואוטומציית סביבות מיינפריים פתוחות, אנו מחויבים לעזור למנמ"רים אלה למנף טכנולוגיות סטנדרטיות בתעשייה וכישורי פיתוח קיימים, כדי להגביר עוצמת תשתית ופרודוקטיביות, ולהפחית עלויות תפעול תוך הגנה על השקעות ביישומים עסקיים אסטרטגיים".

מנחם בוסטין מציין כי דגמי ClearPath החדשים הם ציון הדרך העדכני בתוכניות יוניסיס לספק ארכיטקטורת פלטפורמה אחידה הממנפת טכנולוגיית אינטל מתקדמת עבור כל שרתי יוניסיס הארגוניים, כולל מערכות ה- ClearPath. דגמי ClearPath החדשים מספקים תאימות מלאה של יישומים הכתובים במערכות ClearPath מהדור הקודם, בין אם מבוססות על מעבדי CMOS או אינטל.

המחשבים החדשים מנצלים את יכולות אוטומציית תשתית זמן אמת של משפחת ClearPath. יכולות תוכנה משולבות אלה מאפשרות הקצאה דינמית וניהול של נכסי IT כדי לענות לדרישות עסקיות משתנות. בנוסף יכולים לקוחות ליהנות ממגוון שירותי יעוץ, אינטגרציה וניהול של יוניסיס עבור תשתית זמן אמת. שירותים אלה משתמשים בגישת Unisys 3D Blueprint – מתודולוגיה מבוססת שירותים המספקת ללקוחות שקיפות רבה יותר לתוך קשרים ויחסים קריטיים בין רמות שונות של הארגון, מאסטרטגיה עד תשתית IT, ומאפשרת להם לראות מראש את ההשפעות של החלטות קריטיות.

שרתי תחום הביניים Dorado 4000 ClearPath עם מערכת הפעלה Unisys OS2200 ו- Libra 4000 המריץ מערכת הפעלה MCP, מספקים כפליים ביצועי שיא בהשוואה למערכות רמת הכניסה של יוניסיס, ומבוססים על ארכיטקטורת הדור הבא עם מעבדי Intel Xeon 7350 x64 בעלי 4 ליבות.

אודות החברה

יוניסיס ישראל היא הסניף המקומי של יוניסיס העולמית – חברת שירותי ופתרונות טכנולוגיית מידע.
אנשי יוניסיס משלבים מומחיות בייעוץ, שילוב מערכות, מיקור חוץ, תשתיות וטכנולוגיות שרתים עבור לקוחות ביותר מ- 100 ארצות, כדי להשיג במהירות וביעילות יתרון תחרותי.
למידע נוסף: www.unisys.com

[4173]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization