שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

מלם-תים יוצאת לדרך עם פרויקט ראשון של פלטפורמת ה-ERP החדשה של מיקרוסופט

מלם-תים זכתה במכרז יישום מערכת AX 2009 DYNAMICS בחברת 888.com, חברת ההימורים המקוונים המובילה בעולם. זהו פרויקט ה-ERP הבינלאומי הראשון בפלטפורמת ה-ERP החדשה של מיקרוסופט והיקפו מוערך במיליוני ₪

 

פורסם: ב-29 באוקטובר, 2008


הפרויקט צפוי להתבצע תוך 10 חודשים וכולל תקופות אחריות ותחזוקה של 7 שנים נוספות. המערכת החדשה תעניק מענה למעל 100 משתמשים בתחומי הכספים, לוגיסטיקה, רכש, משאבי אנוש ומכירות. זכייה זו מצטרפת לסדרת זכיות אסטרטגיות נוספות של אגף ה-ERP במלם-תים, ביניהן: רכבת ישראל, תדיראן סוללות, דיפלומט, דואר ישראל יחד עם יבמ וגילת לוויינים.

במסגרת הפרויקט, תקים מלם-תים בחברת 888.com מערכת משולבת של ERP (ERP DYNAMICS AX) ו-CRM (DYNAMICS CRM MS). הפרויקט יבוצע באגף ה-ERP, בראשות איציק ג'יני ויכלול את כל שלבי האפיון, התאמה, פיתוח, התקנה, הטמעה והדרכת המשתמשים במספר מדינות ביניהן ישראל, אנגליה וגיברלטר.

"בתחילת השנה נחשפו מומחי מלם-תים לפלטפורמת ה-ERP החדשה של מיקרוסופט. אז בחנו לעומק את המוצר והגענו למסקנה כי מדובר במוצר בשל, איכותי, מקיף וקל ליישום והטמעה. אחד האתגרים בפרויקט מסוג זה הוא שילוב ראשון ואינטגרציה בישראל של שני פתרונות מיקרוסופט: ERP -CRM לידי פרויקט אחד", כך מסר רונן בנבניסטי, סמנכ"ל בכיר ומנהל אגף ERP במלם-תים.

עוד הוסיף רונן כי "מלם-תים, כשותף זהב של מיקרוסופט, היא הראשונה בשוק, שהקימה חטיבה ייעודית- MS AX, ליישום המוצר במסגרת אגף ה-ERP וכבר הכשירה צוות גדול ביישום המודולים השונים של המוצר. חטיבה זו מצטרפת לשלוש חטיבות אגף ה-ERP במלם-תים: SAP, ORACLE, SAPB1, המיישמות את כל סוגי טכנולוגיות ה-ERP אצל לקוחות מובילים בישראל".

גיגי לוי, מנכ"ל קבוצת 888, מציין את חשיבות הפרויקט לקבוצת 888 ואת החידוש ברכישת פתרון גלובלי לניהול תהליכים ומשאבים בחברה: "אנו מצפים, כי פרויקט זה יתמוך בהתרחבות העסקית של החברה, לה אנו עדים. המערכת, שנבחרה לאחר תהליך בחינה מעמיק, נועדה לתמוך בפעילויות שוטפות, בריבוי משתתפים באתרי החברה, ביישום טוב יותר של בקרת התהליכים ובייעול שיטות העבודה. שילוב של ספק אינטגרציה מצד אחד, עם מערכת חדשנית, יתרום ליישום המערכת באופן מוצלח במיוחד ב-888, שהינה חברה גלובלית, מרובת משתמשים ודינמית".

[5439]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization