שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

ריסקו מציגה מוצרים חדשים ועדכונים למוצרים קיימים

פורסם: ב-29 באוקטובר, 2008


חדש! גלאי משולב - וילון + QUAD – iWISE QUADSEQ

חברת ריסקו משיקה גלאי חדש הכולל שני גלאי (חיישני) אינפרא אדום נפרדים . כל גלאי מכסה אזור גילוי נפרד. חיישן אחד בנוי כגלאי וילון בעל שתי אלומות צרות, נפרדות, הניצבות זו לזו (90°), כך שניתן באמצעות גלאי אחד, המותקן בפינת החדר, להגן על שני קירות הניצבים זה לזה. החיישן השני הוא בעל אזור גילוי רחב, המכסה את כל שטחו של המרחב המוגן, למעט כמובן האזורים הצמודים לקירות (מפתח של 80°).

חדש! גלאי משולב -  וילון + QUAD – iWISE QUADSEQלכל חיישן מוצא נפרד, המאפשר לחבר כאזור נפרד ברכזת. ניתן גם להגדירו כגלאי מותנה, להפחתת אזעקות שווא. במקרה זה אזעקה תתקבל רק אם יתקיים גילוי בשני החיישנים, כלומר פורץ חצה קודם את גלאי הוילון ולאחר מכן את גלאי הנפח.

הגלאי נושא תו תקן אירופאי Grade 3 וכולל הגנת אנטי מסק והגנה בפני תלישה מהקיר(טמפר אחורי) וכן נגדי סוף קו מובנים. בנוסף ניתן להזמינו עם מתאם להתקנה על קיר או על תקרה. 

חדש! תקן UL לצופר מדגם ProSound

חדש! תקן UL לצופר מדגם ProSoundProSound, הצופר המתקדם מבית קבוצת ריסקו, עבר לאחרונה את כל הבדיקות הנדרשות לקבלת התקן האמריקאי, UL. צופר מתקדם זה, המשולב נצנץ, ניזון מסוללה פנימית, המקנה לו מספר יתרונות בולטים, ביניהם, צריכת זרם מינימאלית מהרכזת – שכן הרכזת משמשת לטעינת הסוללה בלבד, ופעולה עצמאית במקרה של ניתוק מהרכזת ו/או תלישה מהקיר.

הצופר כולו מוגן בכיסוי מתכת אנטי ונדלי למניעת חבלה וכולל טמפר קדמי ואחורי. את הצופר ניתן לחבר בחיבור רגיל או בחיבור תקשורת (בס) לרכזת ה- ProSYS , המאפשר קבלת כל החיווים בשני גידים בלבד.

ל- ProSound דגם נוסף הכולל הגנה מפני השתקה (באמצעות כיסוי או התזת קצף) - כל ניסיון להשתיק את הצופר יגרום לשליחת התרעה למוקד ולמנוי.

גלאי חיצוני WatchOUT

הגלאי החיצוני, בעל שתי הטכנולוגיות (מיקרוגל ואינפרא אדום) מסוג WatchOUT DT, תוכנן ויוצר תוך שימת דגש לתנאי מזג האוויר הייחודיים למדינת ישראל.

לגלאי זה, שני ערוצי מיקרוגל נפרדים המשדרים במקביל. השימוש בשני ערוצי מיקרוגל מאפשר למעבד האותות הדיגיטאלי שבגלאי לקבוע את מהירות התנועה וכיוונה ולחשב את התקדמות העצם החשוד, תוך התעלמות מתנודות שאינן מלוות בהתקדמות (עצים, שיחים וכדומה).

גלאי חיצוני WatchOUTהגלאי מצויד גם בשני חיישני אינפרא אדום נפרדים. במקרה זה, משווה המעבד את האותות המתקבלים מכל חיישן, ורק אם ישנה התאמה ביניהם, יתרחש גילוי בערוץ האינפרא אדום.

השימוש בשני ערוצי אינפרא אדום נפרדים (כולל השוואת האותות ביניהם), מאפשר לגלאי להבחין בין תנועת אדם לתנועת בעלי חיים ובכך להקטין באופן משמעותי את אזעקות השווא.

לגלאי הגנת אנטי מסק והוא בעל דרוג IP 65 (עמיד בפני התזת מים ישירה).

ניתן להתקין WatchOUT DT החל מגובה 1 מטר ועד 2.7 מטר.

 

פרטים נוספים על מוצרים אלו ואחרים ניתן למצוא באתר החברה www.riscogroup.com
 

[8419]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization