שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

סאן מיקרוסיסטמס משחררת שרת Java System Web בקוד פתוח לקהילת OpenSolaris

פורסם: ב-28 באוקטובר, 2008


סאן מיקרוסיסטמס הודיעה על הזמינות של ה- Sun Web Stack – מערך AMP (Apache/MySQL/Perl-Php) עבור מערכות הפעלה סולאריס ולינוקס.  תוכנת ה- Sun Web Stack מספקת תוכנת קוד פתוח מבוססת סטנדרטים המשמשת בדרך כלל עבור פיתוח יישומים ושירותים בשכבת Web.  ניתן להוריד את ה- Web Stack ב: www.sun.com/webstack .

סאן גם הודיעה כי היא עבירה לקהילת הקוד הפתוח את רכיבי הליבה של טכנולוגיות Sun Java System Web Server 7.0 ו- Sun Java System Web Proxy תחת רישיון BSP בתת פרויקט ה- Web Stack של קהילת OpenSolaris.

"מטרת סאן בהעברת טכנולוגיות ליבה לקוד פתוח בשרתי ה- Web וה- Proxy, הנה לתת למפתחים יותר גמישות ובחירה, ולעזור להם להגיע לשוק מהר יותר עם פיתוחיהם", אומרת דנה מנדל, מנהלת מכירות תוכנה בסאן ישראל. "לארגונים ומפתחים יש עתה האופציה לבסס כסטנדרט את סביבות הפיתוח והייצור שלהם בטכנולוגיית קוד פתוח דרך מערכת תוכנת Web של סאן ברמה ארגונית, ושרתי Web ו- Proxy של סאן".

סאן תספק בקרת גרסת מוצר עבור ה- Web Stack הנתמך שלה ברחבי מגוון מערכות הפעלה, כך שניתן יהיה לפרוס יישומים שיפותחו עבור מערכת הפעלה אחת על אחרת עם שינויים מינימאליים. המשמעות הנה שלרשות המפתחים יעמדו תמיד פתרונות טכנולוגיה העדכניים והמלאים ביותר אותם יכולה קהילת הקוד הפתוח להציע.

תמיכה ארגונית עבור ה- Web Stack על סולאריס מתוכננת לרבעון השלישי של 2008, תמיכה ללינוקס ברבעון הרביעי, ותמיכה בחלונות ומערכות הפעלה אחרות תבוא בהמשך.

אודות סאן מיקרוסיסטמס

סאן מיקרוסיסטמס מפתחת את הטכנולוגיות המניעות היום את השוק הגלובלי. החזון של סאן לאורך השנים – "הרשת היא המחשב" – הביא אותה לקדם את השוק לשיתוף ברשת דרך חדשנות, פיתוח קהילה והובלה בחזון הקוד הפתוח.
סאן פועלת כיום ביותר מ-100 מדינות ברחבי העולם. לפרטים אודות החברה ניתן להיכנס לאתר שכתובתו: http://sun.com

אודות מרכז הפיתוח של סאן בישראל

סאן ישראל הוקמה ב- 1996, ופעילותה מתבצעת באמצעות חברות הפצה מקומיות. הסניף הישראלי ממוקם בהרצליה ומעסיק כ- 140 עובדים, מתוכם 90 מהנדסים המועסקים במרכז הפיתוח והמחקר של סאן. מרכז הפיתוח של סאן בישראל הוקם לפני כעשר שנים והיה אחד מסניפי הפיתוח הראשונים של סאן מחוץ לגבולות ארה”ב העוסק במחקר ופיתוח בתחומים שבחזית הטכנולוגיה. זהו אתר הפיתוח המרכזי של סאן מיקרוסיסטמס העולמית לפיתוח טכנולוגיות חדשות לתחומי וירטואליזציה ולטכנולוגיות ג'אווה לטלפונים סלולריים ולטלויזיה דיגיטלית.

 

[5690]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization