שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

סאן מיקרוסיסטמס מרחיבה את היצע הוירטואליזציה עם משפחת מוצרי Sun xVM

שווקי היעד: וירטואליזציה של מערכות ההפעלה חלונות, לינוקס ויוניקס עם מוצרים פתוחים וזמינים המתאימים לסדרי הגודל של האינטרנט

 

פורסם: ב-26 באוקטובר, 2008


סאן מיקרוסיסטמס הודיעה על הזמינות של תוכנות Sun xVM Server ו- Xvm Ops Center 2.0 – רכיבים מרכזיים באסטרטגיית הוירטואליזציה המקיפה של החברה.

מוצרי הוירטואליזציה ממשפחת Sun xVM נועדו לפעול בסדרי הגודל של האינטרנט. קו המוצרים הינו פתוח, גמיש, ומספק טכנולוגיות מוכחות לתעשייה עבור וירטואליזציה מרמת הדסקטופ ועד לרמת מרכז המחשבים Data Center.

יחד עם המוצרים החדשים, סאן גם הודיעה על הוספת שירותים מקיפים ותמיכה שנועדו לעזור ללקוחות ושותפים בפתרונות וירטואליזציה וניהול מרכזי מחשבים שלהם ברחבי העולם.

בנוסף השיקה סאן את xvmserver.org, קהילת קוד פתוח חדשה בה יכולים מפתחים להוריד את קוד המקור עבור xVM Server, ולתרום לכיוון ולהתפתחות של המוצר.

מוצרים נוספים בקו מוצרי הוירטואליזציה, כולל Xvm VirtualBox ו- Xvm Ops Center זמינים בקוד פתוח וניתנים להורדה מיידית ב: www.openxvm.org.

סיגל דואק, מנהלת קבוצת הוירטואליזציה במרכז הפיתוח של סאן ישראל, אומרת כי בהכרזה זו מצטרפות תוכנות xVM Server ו- xVM Ops Center 2.0 למערך מוצרי xVM של סאן, הכולל את תוכנת Xvm VirtualBox עבור וירטואליזציית דסקטופ, ותוכנת Sun VDI עבור קונסולידציה וניהול של Virtual Desktops.

אחד משווקי היעד העיקריים של מוצריSun xVM הוא מערכות ההפעלה הנפוצות מבוססות מעבדי x86/SPARC – חלונות, לינוקס ויוניקס. בשימוש במוצרי הוירטואליזציה של סאן, ניתן למנף מגוון טכנולוגיות שכבר פועלות עבור רבות מחברות הפורצ'ן 500, תוך כדי יצירת היכולת לבצע "וירטואליזציה של כל דבר, ניהול בכל מקום". סאן מעריכה כי לקוחות המשתמשים בתוכנת xVM Server Sun יכולים לצפות לירידה של עד 50% בעלויות התשתית וזאת בהשוואה למוצרים של מתחרים.

עם תוכנת Sun xVM Server החדשה מספקת סאן פתרון וירטואליזציית שרתים בקוד פתוח וקל לשימוש ברמת מרכזי מחשבים, לוירטואליזציה וניהול עומסי עבודה הטרוגניים, כולל מתן פתרונות למערכות ההפעלה חלונות, רד האט לינוקס ו- SUSE Linux, סולאריס ו- OpenSolaris, על שרתים מבוססי x86 ו-SPARC. בתערוכת2008 VMWorld שנערכה בלאס-וגאס בחודש ספטמבר הציגה Sun את משפחת מוצרי xVM .

ערן ואנונו, מנהל מרכז הפיתוח של סאן בישראל, מוסיף כי עם שחרור xVM OpCenter 2.0, סאן מספקת ניהול משולב ופשוט של סביבות וירטואליות ופיזיות. המהדורה החדשה מוסיפה ניהול וירטואלי ליכולת הקיימת לנהל תשתיות פיזיות, ומקלה על משתמשים לנהל אלפי מערכות מבוזרות גיאוגרפית בו-זמנית. ניהול מחזור חיי תוכנה המוביל מסוגו של המוצר, מפשט ומאיץ את הגילוי, ההקצאה, עדכון, ניטור ודיווח של נכסי מחשוב פיזיים ווירטואליים, כמו גם דיווח ועדכון דרך ממשק אחיד מבוסס דפדפן.

אודות סאן מיקרוסיסטמס

סאן מיקרוסיסטמס מפתחת את הטכנולוגיות המניעות היום את השוק הגלובלי. החזון של סאן לאורך השנים – "הרשת היא המחשב" – הביא אותה לקדם את השוק לשיתוף ברשת דרך חדשנות, פיתוח קהילה והובלה בחזון הקוד הפתוח.
סאן פועלת כיום ביותר מ-100 מדינות ברחבי העולם. לפרטים אודות החברה ניתן להיכנס לאתר שכתובתו: http://sun.com

אודות מרכז הפיתוח של סאן בישראל

סאן ישראל הוקמה ב- 1996, ופעילותה מתבצעת באמצעות חברות הפצה מקומיות. הסניף הישראלי ממוקם בהרצליה ומעסיק כ- 140 עובדים, מתוכם 90 מהנדסים המועסקים במרכז הפיתוח והמחקר של סאן. מרכז הפיתוח של סאן בישראל הוקם לפני כעשר שנים והיה אחד מסניפי הפיתוח הראשונים של סאן מחוץ לגבולות ארה”ב העוסק במחקר ופיתוח בתחומים שבחזית הטכנולוגיה. זהו אתר הפיתוח המרכזי של סאן מיקרוסיסטמס העולמית לפיתוח טכנולוגיות חדשות לתחומי וירטואליזציה ולטכנולוגיות ג'אווה לטלפונים סלולריים ולטלויזיה דיגיטלית.

[4078]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization