שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

סימנטק רכשה את MessageLabs ב- 695 מיליון דולר

שתי המובילות בשוק משלבות את יכולותיהן כדי להציע את המגוון הרחב ביותר של שירותי אבטחה למסרים

 

פורסם: ב-23 באוקטובר, 2008


סימנטק הודיעה על חתימת הסכם סופי לרכישת MessageLabs, ספקית מובילה של שירותי אבטחה מקוונים למסרים ולאינטרנט. על-פי תנאי ההסכם, סימנטק תרכוש את MessageLabs תמרת כ- 695 מיליון דולר במזומן, בכפוף להפרשי שערים. סכום זה ישולם בתשלום של כ- 310 מיליון ליש"ט ו- 154 מיליון דולר ארה"ב. בשנת הכספים 2008, אשר הסתיימה ב- 31 ביולי 2008, הסתכמו הכנסותיה של MessageLabs ב- 145 מליון דולר, המהווים גידול של 20 אחוזים בהשוואה לשנת הכספים הקודמת.

רכישת MessageLabs מעניקה לסימנטק מעמד מוביל במגזר "התוכנה כשירות"  (SaaS –Software as a Service), הצומח במהירות ומחזקת את מעמדה בשוק אבטחת המסרים. MessageLabs היא הספקית הראשונה בעולם של פתרונות אבטחה מקוונים למסרים ויש לה יותר משמונה מיליון משתמשי קצה אצל יותר מ- 19,000 לקוחות - מעסקים קטנים ועד חברות הנמנות על רשימת ה- 500 Fortune. סימנטק צפויה להנות משילוב ההיצע של MessageLabs בתוספת למוצריה. היצע זה כולל פתרונות גיבוי, אחסון וגישה מקוונת מרחוק לבסיס הלקוחות של MessageLabs. ההיצע העתידי של MessageLabs, בתחום התוכנה כשירות (SaaS), אשר יעשה שימוש בטכנולוגיה של סינמטק, יכלול פתרונות למניעת אובדן נתונים, ציות, אבטחת נקודות קצה וארכוב, והוא ישתפר הודות למומחיותה של MessageLabs במכירה, תפעול ותמיכה בתוכנה כשירות.

"MessageLabs מרחיבה את השקעתנו במגזר התוכנה כשירות ומאפשרת לנו להציע ללקוחותינו מבחר חסר תקדים מספק יחיד של פתרונות לאבטחת מסרים," אומר שמוליק אנג'ל, מנכ"ל סימנטק ישראל. "השילוב של MessageLabs עם צוות Symantec Protection Network Team יוצר את אחת המשפחות החזקות ביותר של שירותי תשתית ל- Cloud Computing ויסודות מוצקים שאפשר להמשיך ולגדול מהם."

השילוב של מומחיותה העמוקה של MessageLabs בשוק ה- SaaS עם מגוון הטכנולוגיות העשיר של סימנטק, יאפשר לסימנטק להציע מבחר גדול במיוחד של שירותים מקוונים לאבטחת מידע וניהולו. מיזוגן של שתי המובילות בתעשייה מחזק באופן ניכר את מנהיגותה של סימנטק בשוק אבטחת המסרים. בנוסף, סימנטק תספק את המגוון הרחב ביותר של שירותים לשוק אבטחת המסרים לרבות תוכנה, התקנים ושירותי מיקור חוץ.

הרכישה היא שלב נוסף בתנופת הצמיחה של Symantec Protection Network, פלטפורמת ה"תוכנה כשירות" של סימנטק. השילוב של MessageLabs עם Symantec Protection Networks יעניק ללקוחות גישה למגוון רחב יותר של שירותי SaaS מפורטל קל לשימוש וכן הזדמנות לרכוש שירותים באמצעות רשת רחבה יותר של שותפים ביותר אתרים בעולם. לקוחות MessageLabs ייהנו עכשיו מגישה להיצע של Symantec Protection Network באמצעות מודל ה- SaaS המגובש של MessageLabs. תוכנית הערוצים המוכחת של סימנטק לעסקים קטנים ובינוניים ולארגונים גדולים תרחיב עוד יותר את הגישה להיצע של MessageLabs.

חבילת השירותים המקוונים של MessageLabs לאבטחת מסרים ורשת מספקת פתרונות נוספים ומשלימים לאלה הזמינים כבר בפלטפורמה של Symantec Protection Network הכוללת את Online Backup, Online Storage for Backup Exec ו- Online Remote Access. ארבעה עשר מרכזי הנתונים של MessageLabs בעולם ומומחיותה המשמעותית במכירות, תפעול ותמיכה ל-SaaS יאפשרו הרחבה בינלאומית עתידית של השירותים הקיימים של Symantec Protection Network.

MessageLabs יחד עם Symantec Protection Network ייצרו קבוצת מוצרי "תוכנה כשירות" של סימנטק, אשר יאיצו את הפיתוח של פתרונות SaaS חדשים ופתרונות מעורבים (היבריד) למקצועני המחשוב. SaaS נחשב לאחת המגמות המשפיעות ביותר בעולם התוכנה כיום. חלקו המשוער של המגזר משוק התוכנה נאמד ב- 5.71 מיליארד דולר ב-2007 וצפוי להגיע ל- 16.98 מיליארד דולר עד 2012 או 24.4% מקצב הגידול השנתי המצטבר (CAGR), לפי נתוני IDC.

אודות החברה

סימנטק הנה מובילה גלובאלית באספקת פתרונות אבטחה, אחסון וניהול מערכות, שנועדו לסייע לארגונים וצרכנים לאבטח ולנהל את המידע שלהם. סימנטק, שהמטה שלה ממוקדם בקופרטינו, קליפורניה, פועלת ביותר מ- 40 ארצות. מידע נוסף זמין בכתובת www.symantec.com.

[4563]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization