שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

מודול IT700 PLC של יתרן תקשורת ייוצר בטאואר סמיקונדוקטור

פורסם: ב-23 באוקטובר, 2008


באר שבע ומגדל העמק, ישראל - יתרן תקשורת בע"מ, חברה פרטית מובילה בפיתוח וייצור של טכנולוגית תקשורת על קווי מתח Powerline Communications) - PLC), וטאואר סמיקונדקטור (סימול: TSEM), יצרנית עצמאית של מעגלים משולבים, הודיעו היום על השקה מוצלחת של מודול ה-PLC החדש של יתרן, IT700. ה-IT700 ייוצר בטכנולוגית ה-NVM (זיכרון בלתי נדיף) המתקדמת של טאואר על פלטפורמת 0.18 מיקרון במפעל הייצור פאב2 במגדל העמק.

מודול התקשורת IT700 הינו קטן מימדים, אמין מאוד ובעל מחיר נמוך והוא מתאים למספר אינסופי של שימושים בתחום הפיקוד והבקרה כמו קריאה מרחוק של מוני צריכה (AMI/AMM) ושימושי "בית חכם" לסוגיהם. לדברי חברת המחקר Techno System Research היפנית, שוק הצריכה למודולים אלה יגדל מכ-2.5 מיליון יחידות ב-2005 לכ-45 מיליון יחידות ב-2010.

מודול התקשורת IT700 מכיל בקר 8051 מורחב ומודול אנלוגי (Front End) מלא, המאפשרים יעילות קוד ומהירות הפעלה גבוהים. ה-IT700 מכיל אלמנטים מוגני פטנטים וזוכי פרסים של קודמו, ה-IT800 ובעל ביצועים גבוהים יותר. הוא בעל תאימות מלאה לקודמו, ה-IT800.

אבנר מתמור, מייסד-שותף ומנכ"ל יתרן, אמר, "IT700 פותח פתח לאפליקציות אשר חיכו לפתרון PLC יציב ואמין, במחיר המאפשר תחרותיות הן בביצועים והן בנגישות. מוצר מותאם יישום, כמו ה-IT700 אפשרי, הודות לשילוב ארכיטקטורת תכנון חכמה במיוחד עם טכנולוגית ייצור הטובה מסוגה. אנו גאים על שיתוף הפעולה עם טאואר אשר שמה הולך לפניה במצוינות טכנולוגית".

"אנו שמחים לקחת חלק בהצלחתה של יתרן בייצור רכיב התקשורת החכם שלה", אמר ד"ר אבי שטרום, סגן נשיא ומנהל קו המוצרים המיוחדים של טאואר סמיקונדקטור. "מוצרים ייחודיים לשימושי high-end מוציאים את המיטב מן הטכנולוגיה שיש לנו להציע ומאפשרים הזדמנויות עסקיות ייחודיות לשתי החברות".

שילוב טכנולוגית ה- Differential Code Shift Keying) DCSK), מודולציית spread spectrum, בבסיס הרכיב, מאפשר תקשורת יציבה במיוחד בקצב אינפורמציה של 7.5Kbps. המוצר עומד בכל תקני הרגולציה העולמיים (FCC, ARIB ו-CENELEC).

אודות החברה

יתרן תקשורת עוסקת בפיתוח רכיבי IC המשמשים כמודמים לתקשורת על קווי מתח. יתרן מציעה פתרונות צרי סרט ורחבי סרט לשווקים של אוטומציה ביתית, קריאת מוני חשמל, ניהול אנרגיה, ופיזור אינטרנט מהיר בבנינים.
הטכנולוגיה של יתרן מאפשרת העברת תקשורת על תשתיות קיימות של קווי החשמל.
החברה הוקמה בסוף 1996 ע"י אבנר מתמור וד"ר דן רפאלי. בין בעלי המניות שלה נמנים: קרן האחזקות ארגוקווסט, מיקרוסופט, ניפון וונצ'רס מיפן, מלניק ונצ'רס, מעיין וונצ'רס, טכנופלס.

[5827]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization