שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

נחנך מרכז הפתרונות החדש של EMC בבית מלם-תים

לאירוע ההשקה הגיעו בכירים מ- EMC העולמית ומתעשיית המחשוב בארץ

 

פורסם: ב-22 בספטמבר, 2008


אתמול נחנך מרכז הפתרונות החדש של EMC בבית מלם-תים בפתח תקוה, בנוכחות יותר מ-150 מנהלים בכירים ומקבלי החלטות בתעשיית המחשוב בארץ וכן בכירים מ-EMC העולמית. המרכז החדש מהווה פריצת דרך המשלבת חדשנות טכנולוגית עם סביבות עבודה מתקדמות ביותר, המאפשרות בדיקות היתכנות בצד בחינה כלל מערכתית של מערכות מחשוב מגוונות. כמו כן יסייע המרכז ללקוחות קבוצת מלם-תים לבחון את היכולות בפועל של פתרונות EMC וללמוד אודות דרכי המימוש, הניהול והתכנון של סביבות המחשוב השונות. כל זאת באמצעות מעבדה אשר תעמוד לרשותם ותוך סיוע של מיטב מומחי מלם-תים ויועצי EMC ישראל. המרכז הוקם בהשקעה משותפת בהיקף של כחצי מיליון דולר של קבוצת מלם-תים וחברת EMC והינו אחד מתריסר מרכזים דומים באירופה.

במרכז הפתרונות יוצגו ויודגמו מגוון פתרונות EMC לניהול מידע ברמת החומרה, התוכנה והשירותים. בנוסף, ייערכו סימולציות של מערכות המחשוב, הקיימות אצל הלקוח, כך שניתן יהיה לאתר את השינויים הנדרשים במערכות, לבחון ולקצר תהליכי תכנון ופיתוח
. בנוסף, יבוצעו סימולציות של יישומי מדף ויישומים חדשניים אשר פותחו על ידי קבוצת מלם-תים בסביבת מערכות EMC. המרכז אף ישמש לקיום סמינרים, סדנאות, הדרכות והדגמות ללקוחות.

בין הבכירים שהגיעו לאירוע מ- EMC העולמית: פרדריק דוסאר, סגן נשיא ומנהל איזור דרום אירופה, מזרח התיכון ואפריקה; ניקולא לבלנק, מנהל שותפים ב-EMEA South; ליאו קולבורן, סגן נשיא בכיר, שירותים גלובליים; אריק מאריאן, סגן נשיא לשירותי תמיכה ותחזוקה ב-EMEA; היוברט אינרהופר, מנהל שירותי תמיכה ותחזוקה ב-EMEA South ; ג'ואל שוורץ, סגן נשיא בכיר לפלטפורמות אחסון.


שלמה איזנברג, מנהל העסקים הראשי של קבוצת מלם-תים, חיים מזרחי, מנכ"ל מלם-תים,
ניקולא לבלנק, מנהל שותפים ב-EMEA South; יוסי פיקל, מנהל אזורי EMC EMEA

חיים מזרחי, מנכ"ל מלם-תים: "קבוצת מלם-תים שהינה קבוצת המחשוב המובילה בישראל רואה במרכז הפתרונות החדש כלי חיוני ללקוחות פוטנציאליים וקיימים מכל הגדלים, המבקשים לשדרג את מערכות המחשוב בארגונם ומעוניינים לראות כיצד יפעל הפתרון של EMC בסביבת המחשוב שלהם. היכולת הכלל מערכתית של קבוצת מלם-תים המשלבת מגוון יכולות ופתרונות בתחומי המחשוב המגוונים מוצאת את ביטויה בהקמת מרכז חדשני זה הדורש יכולת מולטידיספלינרית ומאפשרת לנו לשלב כוחות ביחד עם שותפינו מחברת EMC לטובת לקוחות הקבוצה".

משה בראונר, מנכ"ל EMC ישראל: "כחברת תשתיות המידע המובילה בעולם ובישראל, EMC ביצעה בשנים האחרונות מהפיכה במיקוד האסטרטגי שלה. מחברה שייצרה בעיקר מערכות אחסון לחברה שמובילה בפתרונות תשתית לניהול והגנה על המידע (Information Infrastructure). במסגרת זאת, פיתחה ורכשה EMC פתרונות תוכנה רבים לניהול תוכן, וירטואליזציה, גיבוי, ארכוב ואבטחה, אשר עובדים בצורה משלימה בינם לבין עצמם ובשילוב עם פלטפורמות אחרות של SAP, אורקל, מיקרוסופט ועוד. המטרה העיקרית בהקמת המרכז היא להראות ללקוחותינו הקיימים והפוטנציאליים, כיצד ניתן בקלות וביעילות להסב ולבסס את כל סביבת המחשוב שלהם על מערכות ופתרונות EMC. המרכז יסייע בידי מלם תים להדגים ללקוחות כיצד תפעל המערכת בארגונם, עוד בטרם ביצעו רכישה. בכך אנו מעניקים ללקוחות ערך מוסף משמעותי מול האלטרנטיבות בשוק".

[5437]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization