שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

סינאל-מלל זכתה בפרוייקט משטרת ישראל להתקנת מערכת דיווח נוכחות שומרים במוסדות החינוך בארץ

פורסם: ב-21 בספטמבר, 2008


סינאל - מלל - פייוויי, מקבוצת סינאל תעשיות, המתמחה בפיתוח מערכות ממוחשבות לדיווח זמן עבודה, ניהול משאבי אנוש והפקת שכר, הודיעה היום כי זכתה בפרוייקט להתקנת מערכות דיווח נוכחות שומרים במוסדות החינוך בישראל. הפרוייקט שהוזמן על ידי משטרת ישראל, צפוי להקיף כ-5000 מוסדות חינוך בכל רחבי הארץ במטרה לטפל באיושם של אלפי שומרים מטעם עשרות חברות שמירה ובכ-180 רשויות, היקפו הכספי של הפרוייקט נאמד בלמעלה מ-1 מיליון ש"ח.

המערכת החכמה, פרי פיתוחה של סינאל, הותקנה עד כה ב-100 מוסדות חינוך. השלמת שאר מוסדות החינוך צפויה להסתיים תוך כ-3 חודשים, במטרה לספק מענה לצורך חיוני ואקוטי כאשר מדובר בשמירה במוסדות החינוך וקבלת מידע מיידי על איוש עמדת השומר. הדיווח נעשה ממכשיר טלפון ייעודי המצוי במוסד החינוכי, באמצעות חיוג למוקד שהקימה לצורך כך חברת סינאל. המערכת מזהה את השומר ואת המוסד ממנו מתבצע הדיווח ומבצעת רישום מיידי בזמן אמת.

בנוסף, יודעת המערכת לשלוח התראות SMS אוטומטיות למפקחי חברות השמירה, קב"טי מוסדות חינוך ולקציני האבטחה במשטרה, במקרה בו השומר לא התייצב לעבודתו בזמן ו/או עזב את משמרתו מוקדם מהמתוכנן וכאשר נקודת השמירה אינה מאויישת כנדרש.

למערכת החכמה יכולת הגדרת משמרות השמירה במוסד על פי ימות השנה, כמות השומרים הנדרשת, זאת לצד חתכים נוספים הנדרשים על ידי חברות השמירה וגורמי הביטחון, ביניהם: אתר אינטרנט דרכו יכול קצין הביטחון של העירייה ונציג חברת השמירה לעדכן נתונים ולהפיק דוחו"ות און ליין לכל אוכלוסיית השומרים שבמצבת כח האדם שלהם.

המערכת מחוברת למחשב משטרת ישראל למערכת "אלון" וכל המידע שנצבר מועבר באון ליין לביצוע עיבודים נוספים ולצורך ביצוע התחשבנות חודשית עם חברות השמירה.

יקי פיפקביץ, סמנכ"ל המכירות של סינאל מלל פייוויי, אומר: "החיוניות של המערכת בעידן הנוכחי רבה מאד. כולנו מכירים את האירועים בהם לא נכח שומר, המערך הביטחוני כולו לא זיהה כי הארגון מופקר ושולם על כך מחיר יקר. היכולת לשלוט בזמן אמיתי על המידע בדבר חסרונו של שומר במוסד עשויה למנוע אירועים טראגיים אלה".

[7345]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization