שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

מלם-תים חתמה לראשונה על הסכם רישוי ארגוני עם מיקרוסופט בהיקף של 4.25 מיליון ₪

פורסם: ב-11 בספטמבר, 2008


חברת מלם-תים, ספקית של פתרונות IT ואינטגרציה מהמובילות בישראל, חתמה לראשונה על הסכם רישוי ארגוני (Enterprise Agreement) עם מיקרוסופט ישראל. במסגרת ההסכם החדש, תרכוש מלם-תים סל נרחב של תוכנות במהלך שלוש השנים הבאות בהיקף כספי של 4.25 מיליון ₪. ההסכם יתבצע באמצעות חברת גטר טק, שותף עסקי של מיקרוסופט ישראל המתמחה ברישוי ארגוני.

במסגרת ההסכם החדש בחרה מלם-תים להצטייד במערכת ההפעלה Windows Vista, בפלטפורמת היישומים Office System 2007, שרת הדוא"ל Exchange Server 2007, מערכת ההפעלה לשרתים החדשה Windows Server 2008, סוויטת ניהול התשתיות System Center, סוויטת אבטחת המידע Forefront, שרת התקשורת הארגונית Office Communication Server, שרת הפורטל הארגוני Office SharePoint Server 2007 ועוד.

ההחלטה לשדרג את הקבוצה לטכנולוגיות החדישות של מיקרוסופט מציבה את מלם–תים בחוד החנית של תעשיית הIT הישראלית וממצבת את הקבוצה כאינטגרטור חדשני, בעל יכולות פיתוח פתרונות עסקיים ללקוחות האנטרפרייז בטכנולוגית מיקרוסופט.

למיקרוסופט יש כיום בישראל הסכמי רישוי ארגוניים ארוכי טווח עם למעלה מ-120 ארגונים גדולים במשק הישראלי. החתימה על הסכם רישוי ארגוני הינה תוצאה של בחינה מדויקת והתאמה של מגוון מוצרי מיקרוסופט למאפייני פעילות הארגון, מבנה מערכות המידע, צפי לגידול ודרישות ייחודיות נוספות.

גלית רשף, מנהלת שותפים עסקיים במלם-תים, מסרה כי: "הסכם נרחב זה משקף את הפעילות המשותפת והענפה של מלם-תים עם מיקרוסופט לאורך השנים. ההסכם החדש מאפשר לנו להמשיך לספק ללקוחותינו את הפתרונות העדכניים ביותר של מגוון טכנולוגיות מיקרוסופט בזכות מומחיה הבכירים של הקבוצה ובכך להבטיח סביבת מחשוב מתקדמת ומותאמת לצרכי לקוחותיה."

יוסי שובל, מנהל קבוצת השותפים העסקיים במיקרוסופט ישראל, מסר כי: "אנו שמחים על האמון שנותנת מלם-תים במוצרי ופתרונות מיקרוסופט החדשים. אנו משוכנעים כי המוצרים והפתרונות שמציעה פלטפורמת מיקרוסופט יאפשרו למלם-תים יתרונות עסקיים וטכנולוגיים, ויהוו בסיס להמשך הרחבת מגוון השירותים והפתרונות שהחברה מציעה ללקוחותיה."

[4292]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization