שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

חברת IT WORKS הישראלית ממשיכה לכבוש את שוק הבניה הבינלאומי עם פתרונות של מערכות מתח נמוך ברשת בתי אבות בגרמניה - פרויקט בהיקף של כ - 8.4 מיליון יורו

הפרויקט הראשון ברשת בוצע בהיקף של כ - 1 מיליון יורו

 

פורסם: ב-9 בספטמבר, 2008


חברת IT WORKS הישראלית, ממשיכה לכבוש את שוק הבניה הבינלאומי עם פתרונות של מערכות מתח נמוך, ברשת בתי אבות בגרמניה - פרויקט בהיקף של כ – 8.4 מיליון יורו. פרויקט ראשון ברשת בוצע בברלין בהיקף של כ – 1 מיליון יורו.

IT WORKS נבחרה על ידי רשת בתי האבות בגרמניה לתכנן ולהטמיע מערכות מתח נמוך מבוססות IP הכוללות מחשוב, טלפוניה, בקרת כניסה, גלאי אש, מצלמות מעקב, מערכות כריזה וקריאת. אחות -חולה.

"יתרונותיהן של מערכות מתח נמוך מבוססות IP בהשוואה למערכות אנלוגיות מסורתיות, הן בעלויות הבנייה המסתכמות בחסכון משמעותי של 2%-3% מערך הבניין" מציין ניר קפלושניק, מנכ"ל ומייסד IT WORKS. כמו כן, קפלושניק מוסיף "אנו בונים רשת חזקה, עם מוצרים איכותיים אשר מאפשרים להעניק שירותים בצורה מאובטחת. רשת בתי האבות בגרמניה בחרה בנו לביצוע עבודות ה – IT בסניף שלה בברלין, ולאור שביעות רצונה בחרה בנו לבצע את הפרויקטים בשאר האתרים".

לחברה נציגות מקומית בגרמניה המנהלת ומטפלת בשירותי הלקוח, אך את ביצוע הפרויקטים מבצעים צוותים מקצועיים מישראל. זהו המודל לפיו עובדת IT WORKS בעולם, מקימה חברות בנות עם נציגות מקומית המכירה ויכולה להעניק שירות ללקוח בשפתו ובסביבתו וביצוע הפרויקט ותחזוקתו נעשים על ידי מומחים ישראליים. החברה פועלת כך במדינות נוספות כמו בארה"ב, ניגריה, אוקראינה, אוגנדה ויוון.

אודות החברה

IT WORKS משלבת את כל המערכות המתוחכמות הפועלות במתח נמוך במערכת אחת. עלות המערכת היא עד 6% מעלות המבנה, מדובר בחסכון של כ – 2% לעומת התקנת המערכות בנפרד לאחר תום הבנייה. פעילותה מבוססת על חבירה לחברה הבונה כבר בשלב תכנון המבנה, הנחת תשתיות בשלב ההתחלתי של הבנייה והשלמת המערכת באמצעות חיבור יחידות הקצה לאחר שהחברה המקימה השלימה את עבודתה.
החברה מעסיקה 40 מנהלי תכנון ולוגיסטיקה וצוותי ביצוע בחו"ל. מטה ההנהלה נמצא ברעננה ושותפים בו גם ארבעה מתכנני תשתיות מהבכירים בישראל, בעלי ידע וניסיון בניהול מגה-פרויקטים במדינות מתפתחות ובאירופה.

[10825]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization