שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

סאן מיקרוסיסטמס מדווחת על גידול של 20 אחוז בקהילות OpenSolaris Storage ו- Solaris ZFS

הגידול בקהילה מודגש ע"י חברת המוזיקה המקוונת המובילה OurStage הממנפת OpenSolaris, Solaris ZFS ופתרונות אחסון פתוחים אחרים כדי לחסוך כסף ולהגדיל את עסקיה הצומחים

 

פורסם: ב-7 בספטמבר, 2008


הגידול בקהילה מודגש ע"י חברת המוזיקה המקוונת המובילה OurStage הממנפת OpenSolaris, Solaris ZFS ופתרונות אחסון פתוחים אחרים כדי לחסוך כסף ולהגדיל את עסקיה הצומחים סאן מיקרוסיסטמס שחררה את נתוני האימוץ של קהילות OpenSolaris Storage ו- Solaris ZFS, המעידים על תנופה משמעותית עם גידול של יותר מ- 20 אחוז במספר החברים הרשומים בשלושת החודשים האחרונים, ויותר מ- 40 פרויקטים בהם חברי קהילה מעורבים. תמיכת קהילה גדולה ומגוונת זאת עבור ה- Eco-system של Open Storage מורכבת ממפתחים וחוקרים בתחום הארגוני, Web 2.0 ומיחשוב עתיר ביצועים (HPC), כמו גם מנהלים וארכיטקטים של אחסון מרחבי העולם.

חברת גילוי המוזיקה המקוונת OurStage (www.ourstage.com) משתמשת בטכנולוגיות אלה למניעה נעילה ליצרן ספציפי, וכדי לעזור לספקים ליהנות מבחירה רבה יותר, גמישות, וחסכון בעלויות.

בועז יהודה, מנכ"ל סאן ישראל, אומר כי כיצרנית הגדולה הראשונה שהכירה במעבר זה בתעשייה לפלטפורמות פתוחות, סאן הובילה את הענף והוסיפה שירותי אחסון מובילים ופונקציות הגנת נתונים ל- Solaris ZFS, השיקה את השרת ופלטפורמת האחסון ההיברידי הראשון בעולם במשפחת Sunfire X4500, ויצרה את קהילת האחסון הפתוח הראשונה בעולם.
Solaris ZFS החדשנית מבדלת את סאן, מאפשרת למפתחים וללקוחות ארגוניים למנף מערכות קבצים בקוד פתוח, וליצור מאגרים של נתונים המספקים ביצועי מערכת, גמישות וערך טובים יותר.

אחסון פתוח תופס את מרכז הבמה עם OurStage OurStage.com נותן לאמני מוזיקה מתחילים הזדמנות להציג ולהשמיע את עבודתם, בעוד המשתמשים בוחרים זוכים חודשיים בתחומים שונים תמורת פרסי כסף, כרטיסים למופעים, ופגישות חניכה.

החברה שהוקמה ב- 2006 העבירה את מערכות האחסון שלה ל- OpenSolaris כדי לשפר איזון עומסים וביצועי קלט/פלט. OpenSolaris, ZFS ויישומי פיתוח כמו Ruby ו- Rails סיפקו
ל- OurStage פתרון ארגוני מתרחב בקלות להתאמה עבור גידול עתידי של אתר האינטרנט.

בהגירה ל- OpenSolaris ו- ZFS נהנתה OurStage מיתרונות משמעותיים: ניהול מערכת כולל קל יותר דרך כלי ניהול משופרים, סקלאביליות גדולה יותר, וביצועים טובים יותר עבור שרתי Web ושרתי יישומים.

אודות סאן מיקרוסיסטמס

סאן מיקרוסיסטמס מפתחת את הטכנולוגיות המניעות היום את השוק הגלובלי. החזון של סאן לאורך השנים – "הרשת היא המחשב" – הביא אותה לקדם את השוק לשיתוף ברשת דרך חדשנות, פיתוח קהילה והובלה בחזון הקוד הפתוח.
סאן פועלת כיום ביותר מ-100 מדינות ברחבי העולם. לפרטים אודות החברה ניתן להיכנס לאתר שכתובתו:
http://sun.com

[4836]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization