שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

טופ סולושנס התחילה לשווק את גרסת ActionBase החדשה לסביבת אופיס

גרסה 5.6 של ActionBase מספקת יכולות מעולות עבור ניהול יעיל של תהליכים אנושיים מרובי-חלקים הקיימים בכל ארגון

 

פורסם: ב-1 בספטמבר, 2008


טופ סולושנס, המפיצה הבלעדית בישראל של ActionBase – ספקית מובילה של מערכות לניהול תהליכים אנושיים שיתופיים, התחילה לשווק את הגרסה החדשה של ActionBase עבור סביבת אופיס (5.6 ActionBase).

איציק אבוטבול, מנהל מכירות ActionBase בטופ סולושנס, אומר כי גרסה 5.6 מספקת יכולות מתקדמות עבור ניהול יעיל של תהליכים אנושיים מרובי-חלקים הקיימים בכל ארגון. תהליכים כאלה מנוהלים בדרך כלל באמצעות אימיילים לחילופי מסמכים, ולכן גורמים לבעיות רבות של אימיילים וגודש מידע.

"ActionBase מציעה פתרון פשוט ועם זאת מקיף עבור ניהול כל אינטראקציות אנושיות אלה, תוך שהיא מספקת לבעלי התהליכים שקיפות מלאה ושליטה על התהליך ועל תהליכי משנה הנובעים ממנו", אומר איציק אבוטבול, ומוסיף כי "בגירסה 5.6 חוזקו ושופרו תשתיות המוצר".

"הפתרון המלא משולב לתוך מערכת האימיילים של אאוטלוק ומסמכי וורד, כך שמשתמשים נהנים מסביבת עבודה מוכרת וידידותית, תוך שליטה ניהולית טובה יותר ויכולות מעקב על תחומיהם המקצועיים", אומר אייל מאור, מנכ"ל ActionBase. "עבדנו בצמוד עם לקוחותינו כדי להבטיח שגרסה זאת של ActionBase תתמוך בתהליכים מורכבים כאלה.

לקוחות מעורבים במגוון של תהליכים מאתגרים להבטחת ציות לתקנות חוקיות ולקבלת דוח מעקב מלא על סוגים שונים של תהליכים. ActionBase מפשטת ועוקבת לכל אורך התהליך אחרי היצירה וניהול של תהליכים אנושיים כמו החלטות מועצת מנהלים, ממצאי בקרה פנימית והמלצות בעקבותיהם, נושאי ציות, אירועים חשודים כהונאה וכו', כמו כן מסייעת בניהול פרויקטים מסורתי יותר ב- IT או בצוותי עבודה משותפים".

איציק אבוטבול מציין כי לאחרונה זוכה ActionBase לעניין מצדם של שחקנים גלובליים מאחר שהיא עונה לאתגר של ניהול תהליכים אנושיים משלימים לניהול תהליכים עסקיים (BRM) מסורתי.

אודות Top Solutions

חברת Top Solutions (www.topsolutions.co.il) מתמחה בייצוג חברות תוכנה בינלאומיות בדגש על תוכנות לניהול ידע בארגונים. בין המערכות המשווקות על ידי Top Solutions: Open Text, SeeUnity ו-Arcadre המותקנות בהצלחה בעשרות ארגונים מובילים בישראל. לחברה אנשי מקצוע בעלי ניסיון רב בשוק הישראלי, הכולל מערך תמיכה ושיווק המבטיח המשך מתן שרות מיטבי ללקוחות ActionBase. החברה הינה הנציגה של חבילת eDocs ו- RedDotמבית Open Text ושל מוצרי תוכנה נוספים כגון SeeUnity ו Acadre. החברה שמה לעצמה יעד מתן שירות מעולה לעשרות לקוחותיה בתחום ה- ECM Enterprise Content management)). Top Solutions הינה Spin Off של פעילות ה- ECM מחברת סיסטמטיקס אשר פעילה בארץ משנת 1980 ובתחום ה- ECMמעל לעשר שנים.
 

[4468]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization