שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

חברת Zetes מדווחת על גידול במכירות וברווחים במחצית הראשונה של 2008

פורסם: ב-31 באוגוסט, 2008


Zetes, החברה הפאן-אירופאית המובילה בתחום זיהוי מוצרי (Goods ID) וזיהוי אנשים (People ID), דיווחה כי במחצית הראשונה של השנה גדלו הכנסותיה ב- 8.1% והגיעו ל- 94.5 מיליון יורו. גידול זה הושפע מגידול בהכנסות מ- Goods ID אשר עלו ב- 12% בהשוואה למחצית הראשונה של 2007.

הרווח הגולמי גדל מ- 40.5% ל- 42.3%. הרווח התפעולי בשישה החודשים הראשונים של 2008 היה 4.959 מיליון יורו, גידול של 24.4% מ- 3.987 מיליון יורו במחצית הראשונה של השנה שעברה. גם ברווח הנקי היה גידול משמעותי, והוא עלה ב- 17.4% מ- 3.108 מיליון יורו ל- 3.650 מיליון יורו.

בתקופת הדוח, ומתוך מדיניות של בידול לעומת מתחרים, פיתחה Zetes מגוון של פתרונות בעלי מרכיב גדל של תוכנה ושירותים. מדיניות זאת השפיעה על שיפור הרווח הגולמי.
הגידול במכירות נבע בעיקרו מרכישת חברת Interscan בצרפת, שהתבצעה במחצית השנייה של 2007.

חטיבת ה- People ID של Zetes עסקה בפרויקטים של דרכונים אלקטרוניים וביומטריים, וכן בכרטיסי ID וכרטיסי ביטוח בינלאומי בעלי שבב ודרכונים אלקטרוניים, המשלימים את מערך פתרונות Zetes עבור מסמכי זהות ונסיעות מאובטחים.

באפריל 2008 זכתה Zetes בחוזה ל- 15 שנים של אספקת דרכונים ביומטריים ואלקטרוניים לאוכלוסיית חוף השנהב, ובימים אלה החל ייצור הדרכונים, האמור להכניס ל- Zetes סכום של יותר מ- 60 מיליון יורו בתקופת החוזה.
במחצית השניה של השנה תמשיך Zetes למצב עצמה בשוק המתפתח המבטיח של ID אלקטרוני ע"י צבירת ניסיון ולקוחות ממליצים, ותמשיך לקדם את פתרונותיה בעלי הערך המוסף הגבוה.

אודות Zetes

(Industries Zetes (Euronext Brussels: ZTS היא חברה פאן-אירופאית מובילה בתעשיית פתרונות ערך מוסף ושירותים עבור זיהוי אוטומטי של מוצרים ואנשים (Goods ID and People ID).
Zetes משתמשת גם בטכנולוגיות מתפתחות וגם בטכנולוגיות בשלות (ברקוד, זיהוי קול, RFID, כרטיסים חכמים, ביומטריקה), ומפתחת מסגרות ארכיטקטורת פתרונות לאופטימיזציית הביצועים העסקיים של לקוחות רבים במגזרי שוק רבים: ייצור, תחבורה, לוגיסטיקה, קמעונאות, בריאות, פיננסים, טלקום, ממשלה ושירותים ציבוריים.
מטה קבוצת Zetes שוכן בבריסל, עם חברות בנות בבלגיה, גרמניה, צרפת, אירלנד, ישראל, איטליה, חוף השנהב, הולנד, פורטוגל, ספרד, שוויץ ובריטניה.
Zetes מעסיקה כיום יותר מ- 700 עובדים, ורשמה הכנסות מאוחדות של 177 מיליון יורו ב- 2007.
למידע נוסף: www.zetes.com

[5758]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization