שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

תוכנת Avance החדשה של סטראטוס מספקת עלות נמוכה, זמינות גבוהה, וירטואליזציה והמשכיות עסקיות

התוכנה האוטומטית דורשת רק 25 דקות כדי לעבור מהתקנה לאירוח וירטואלי

 

פורסם: ב-12 באוגוסט, 2008


מחשבי האל כשל של סטראטוס (Stratus)
מחשבי האל כשל של סטראטוס (Stratus)

סטראטוס (Stratus), יצרנית מחשבי וטכנולוגיות אל-כשל המובילה, המיוצגת בישראל ע"י קונטאל ITS, הכריזה על תוכנת Stratus Avance - תוכנת זמינות גבוהה (HA) הראשונה של החברה בה משובצת וירטואליזציה והיא פועלת על שרתי X86 רגילים. Avance מספקת רמות של זמינות מעולה ליישומי לינוקס וחלונות, וזאת בלי המורכבות של פתרונות אשכול (Cluster) זמינות גבוהה מקובלים.

שי גרשון, מנכ"ל קונטאל ITS, אומר כי Avance מאפשרת ללקוחות ליצור שרתי זמינות גבוהה בתוך מספר דקות, וליהנות מיידית מהיכולת ליצור ולנהל מכונות וירטואליות מבוססות על פלטפורמת הוירטואליזציה Citrix XenServer.

"היכולת להגן על יישומים עסקיים עם זמינות גבוהה תוך פשטות השימוש ב- Avance, מאפשרת ליהנות מיתרונות רבים של וירטואליזציה", אומר שי גרשון. "היישומים הקריטיים ביותר צריכים את ההגנה שרק אל-כשל יכול לספק, אך עבור מרבית צרכי חברות Avance הנה התשובה".

פתרון התוכנה החדש של סטראטוס מיועד לשוק ה- SMB, וכן ליישומי קצה ברשתות מבוזרות גדולות, בהן תמיכה צוות IT הנה מינימאלית או לא קיימת. לקוחות פוטנציאליים כוללים את תחום הבריאות, רשתות קמעונאיות, חברות קטנות, סניפי בנקים, משרדים מרוחקים, מיחשוב מחלקתי, מחסנים מבוזרים, מרכזי הפצה או מתקני ייצור.

שי גרשון מציין כי Avance מתקינה את עצמה בתוך פחות מ- 15 דקות אחרי שהלקוח מזין שלוש פקודות. עם התקנתה בשני שרתי X86 עם מערכת הפעלה וקישוריות אתרנט, יכול לקוח לפרוס מכונות וירטואליות אפילו תוך זמן קצר יותר עם מנוע וירטואליזציה Citrix XenServer משובץ ו- wizards בשיטת "הצבע והקלק".

גרשון מדגיש כי תוכנת Avance מספקת רמות של הגנת נתונים, זמינות והמשכיות עסקיות שקודם לכן היו מחוץ להישג ידם של רוכשי טכנולוגיה רבים, כמו גם אלה הנרתעים מהעלות המורכבות ודרישות הניהול של מערכות אשכול זמינות גבוהה.

אודות קונטאל ITS

חברת קונטאל ITS מקבוצת קונטאל אוטומציה ובקרה הנה ספקית פתרונות תוכנה לניהול ריצפת ייצור. (MES - Manufacturing Execution Systems) וכן פתרונות חומרה למערכות מיחשוב קריטיות. פתרונות התוכנה של החברה מעניקים מענה בשכבה שבין רצפת הייצור ושכבת ה-ERP. לחברה ניסיון רב בהתקנת מערכות ניהול ייצור ללקוחות הפועלים בסביבה רגולטורית, כגון תעשיות המזון והמשקאות, תעשיית הפרמצבטיקה, תעשיות הרכב ועוד. בין לקוחותיה של החברה נמנים: יוניליוור, אבן קיסר, דקסון, פריגת, טרה, ועוד.
לצד ייעוץ בהגדרת צרכי המפעל, החברה מתמחה בכתיבת מפרטים טכניים, מפרטי בדיקות ותיעוד פרוייקטים על פי דרישת GAMP (ותקנות 21 CFR Part11 של הממשל הפדרלי האמריקני).
לחברה ניסיון מוכח ביישום ממשקים מקוונים בין מערכות האוטומציה והבקרה לבין מערכות ERP מובילות כגון SAP, Oracle, Movex ועוד.

[3779]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization