שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

יצרנית חלקי רכב מיפן מייעלת תהליכי תכנון ומגבירה פרודוקטיביות עם Catia PLM Express של דאסו סיסטמס

החברה מקצרת זמני תכנון ב- 30 אחוז עם פתרון ה-Automotive Supplier של דאסו סיסטמס

 

פורסם: ב-3 באוגוסט, 2008


דאסו סיסטמס, המובילה העולמית בפתרונות תלת ממד (3D) וניהול מחזור חיי מוצר (PLM), הודיעה כי חברת מורירוקו (Moriroku) מיפן, יצרנית מובילה של כימיקלים ופלסטיק תעשייתיים וספקית של חלקים למכוניות, ייעלה את תהליך התכנון שלה והגבירה באופן דרמטי פרודוקטיביות עם Catia PLM Express של דאסו סיסטמס.

Catia PLM Express מספקת גישה פרגמטית מבוססת תפקידים, הממופה ועונה על דרישות התעשייה. היא מספקת את הכלים הנכונים לאנשים הנכונים, וגדלה איתם צעד אחר צעד עם התפתחות הדרישות העסקיות בארגון.
 

מורירוקו, יצרנית של חלקי פנים וחוץ מפלסטיק למכוניות, ניצבה בפני לחץ מתמיד של קיצור זמן יציאה לשוק בשרשרת אספקת הרכב ההופכת גלובלית יותר ויותר. כדי להגדיל את יתרונה התחרותי בחרה מורירוקו בפתרון ה- Automotive Supplier של דאסו סיסטמס, המבוסס על Catia PLM Express, כשהיא רוצה להשיג סטנדרטיזציה בתהליך הפיתוח שלה, לקצר זמן תכנון ולשפר סבב פיתוח מוצרים.
השימוש בתכונות הייחודיוות של CATIA Functional Molded Part –מוצר הכלול בפתרון והמציע תכנון ללא היסטוריה עם "פיצ'רים" בעלי התנהגות "מובנית" , איפשר תכנון בו-זמני בין המעצבים והמתכננים המכאניים. יכולתם לחלוק ביניהם תפישות וכוונות תכנון מדויקות לאורך תהליך התכנון, באו לביטוי בשיפורי פרודוקטיביות גבוהים בזמן התכנון, עבודה מקבילה אמיתית עבור צוות התכנון, וקיצור זמן תכנון ב- 30 אחוז.
בנוסף, השימוש במוצר אחר הכלול בפתרון- 2D Layout for 3D Design מאפשר "לשקף" את התכנון הדו-ממדי בתלת-ממד, ומסייע לסטנדרטיזציה של תהליך התכנון.

 

CATIAPLM Express 2

CATIAPLM Express 2

 

"פתרון ה- Automotive Supplier היה הבחירה הטובה ביותר עבורנו, מפני שהוא סיפק את כל הפונקציות הדרושות לנו במחיר סביר", אמר טטסואו אדא, סמנכ"ל מטה הייצור ומנכ"ל מרכז המחקר הטכני של מורירוקו. "הטמעת המערכת אפשרה לנו להאיץ את סטנדרטיזציית תהליך פיתוח מוצרינו".

"אנו שמחים שמורירוקו בחרה בפתרון ה- Automotive Supplier לשיפור תהליך הפיתוח שלה", אמר ניקוס קלפקאקוס, מנכ"ל דאסו סיסטמס יפן. "בתעשיית המכוניות התחרותית, מוצרים באיכות גבוהה וזמן יציאה קצר יותר לשוק הנם חיוניים. אנו מחויבים לספק את הערך של PLM לחברות קטנות ובינוניות, כמו גם לעזור להן להגדיל את התחרותיות שלהן".

אודות החברה

חברת התוכנה דאסו סיסטמס (Dassault Systèmes) - מובילה עולמית בפתרונות תלת ממד (D3) ופתרונות PLM (ניהול מחזור חיי מוצר), מביאה ערך ליותר מ- 100,000 לקוחות ב- 80 מדינות בעולם. כחלוצה בתוכנות 3D מאז 1981, דאסו סיסטמס מפתחת תוכנות ויישומי PLM התומכים בתהליכים תעשייתיים, תוך אספקת חזון בתלת ממד למחזור החיים השלם של מוצרים- מתפיסה ועד תחזוקה ומחזור. כתובת האתר של החברה: www.3ds.com
מגוון מוצרי דאסו סיסטמס כולל את CATIA לעיצוב ותכנון מוצרים וירטואליים; SolidWorks לתכנון ועיצוב מכני בתלת מימד; DELMIA לייצור וירטואלי; SIMULIA – לבדיקות וירטואליות; ENOVIA לשיתופיות גלובלית בניהול חיי המוצר; 3DVIA לחוויית תלת ממד מקוונת ו"טבעית" (lifelike experience). CATIA, SolidWorks, DELMIA, SIMULIA, ENOVIA וכן 3DVIA הם סימנים רשומים של דאסו סיסטמס או של חברות הבנות שלה בארה"ב ובמדינות נוספות. דאסו סיסטמס נסחרת בבורסת הנאסד"ק (DASTY) וביורונקסט בפריז (, DSY.PA13065#).

[4195]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization