שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

חברת מדיקס פייל משיקה מערכת אינטרנטית המציעה תיק רפואי אישי, נגיש ומאובטח

מיזם ישראלי: תיק רפואי אישי ממוחשב. באמצעות אתר האינטרנט יוכל כל אדם ליצור תיק רפואי אישי המבטיח לו שבעת הצורך יוכל לקבל ייעוץ וטיפול רפואי אישי ויעיל מכל רופא או מומחה בארץ ובעולם

 

פורסם: ב-27 ביולי, 2008


חברת מדיקס פייל (Medicsfile) , המשווקת הבלעדית של תיק רפואי דרך האינטרנט שפותח ע"י מר אלי גורודצר וציוותו, חונכת אתר אינטרנט חדש המתמחה באחסון, הצגה ואבטחה של כל המידע הרפואי.
באמצעות האתר, מאפשרת מדיקס פייל לכל אדם ליצור לעצמו תיק רפואי אישי, המבטיח לו שבעת הצורך יוכל לקבל ייעוץ וטיפול רפואי אישי מכל רופא או מומחה בארץ ובעולם, בכל מקום וזמן. זאת בשילוב עם מערכת אבטחה מתקדמת, אשר שומרת על הנתונים של התיק ומונעת את חשיפתו שלא לצורך. המערכת תומכת במגוון שפות בינלאומיות, ובכך מאפשרת קבלת טיפול רפואי ממומחים מרחבי העולם. כתובת האתר הינה: www.medicsfile.co.il

אלי פכטר, מנכ"ל משותף במדיקס פייל, אומר: "השירות המוצע באתר מהווה פתרון למצב כיום, בו התיק הרפואי של כל אחד מאיתנו מפוזר במקומות שונים: החל ממעקב בטיפת חלב וחיסונים במהלך החיים, אשפוזים וביקורים בבתי חולים, ביקורים אצל רופא משפחה, מידע של בני משפחה על מחלות תורשתיות ועוד. התיק הרפואי החדש של מדיקס פייל יעיל במיוחד ונוח לשימוש. הוא מאפשר הזנה פשוטה ואחסון נוח של כל החומר הרפואי שהצטבר במהלך השנים, וניתן לשמור בו הדמיות, סרטים, צילומים וכל סוגי המסמכים, ללא הגבלה של נפח ומשקל".

יתרונותיו של התיק הרפואי של מדיקס פייל הם במתן פתרון בכל אחד מהתחומים הבאים:

  • מרכז את כל המידע הרפואי, המפוזר נכון להיום, במוקדים רפואיים שונים, בתיק רפואי אחד, ומלווה את בני המשפחה עוד בשלבי ההתפתחות הראשונים ומתעד את כל האבחנות הרפואיות מהשלבים המוקדמים ביותר, בתיקו הרפואי האישי של כל אחד.
  • נגיש וזמין, 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע, 365 יום בשנה, בכל מקום בעולם. חוסך את הסבל והכאב של בדיקות וטיפולים לא הכרחיים ומיותרים, ונותן אפשרות לצוותי חרום לקבל את המידע הרפואי שלנו בשעת חרום. מאפשר את העברת התיק הרפואי בעת הצורך, לקבלת חוות דעת רפואית של מומחה או צוות מומחים - בארץ ובחו"ל - שיוכלו לצפות בתיק בו זמנית ולהתייעץ ביניהם.
  • בטוח. התיק מונע חשיפת מידע רפואי שלא לצורך.השירות שמוצע באתר מדיקס פייל פותח על ידי אנשי טכנולוגיה ישראליים מובילים בתחומם והוא מאובטח באמצעים המתקדמים ביותר. המידע הרפואי הנאגר בתיק האישי נעשה בשרתי החברה ומאובטח על פי הקריטריונים המחמירים ביותר של תקן HIPPA האמריקאי האמון על מאגרי מידע רפואיים. חברת מדיקס פייל נוקטת בכל אמצעי הזהירות כדי להגן על המידע של לקוחותיה. המידע הרגיש המועבר דרך אתר האינטרנט, מאובטח ומוגן הן כשהוא מקוון והן כשהוא לא מקוון. המידע מועבר באמצעות שרת מאובטח בפרוטוקול SSL, ומוצפן בדרכו בין המחשב של הלקוח לשרת האתר. הצפנה זו מקשה ואינה מאפשרת לאחרים לראות את הנתונים והמידע האישי שמוכנס לאתר.

מדיקס פייל גם תציע ללקוחותיה שירות של איסוף המידע הרפואי על ידי איש מקצוע.

מחיר השירות: מנוי חודשי אישי- 16 ₪, מנוי נוסף במשפחה- 14 ₪.

[6703]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization