שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

מלם-תים תחל לספק את פתרונות Continuity Software בתחום הגנת מידע והתאוששות מאסון

פורסם: ב-22 ביולי, 2008


מלם-תים וחברת Continuity Software, ספקית מובילה לפתרונות ניהול התאוששות מאסון, הכריזו על שותפות אסטרטגית, במסגרתה תספק מלם-תים את תוכנת RecoverGuard ואת שירות DR Assurance של חברת Continuity Software למגזר הממשלתי ולקוחות פרטיים.

תוכנת RecoverGuard הינה פתרון שליטה לארגונים גדולים, הסורקת את תשתיות ה-IT של הלקוח, כולל מערכי האחסון כדוגמת EMC, HDS וNetApp , מאגרי הנתונים, השרתים, יכולות השכפול ותצורת ה-snapshot, במטרה לגלות נקודות פגיעות במערכי הגנת הנתונים וה-DR. לאחרונה השיקה Continuity Software את שירותDR Assurance, המשלב את היכולות העוצמתיות של ה- RecoverGuard עם המומחיות של קבוצת מומחי DR בחברה. מומחי ה-DR מקבלים יומיום באופן ישיר נתונים סטטיסטיים, ורשימת אירועים לבדיקה וניתוח. כשמתגלה בעיה, העשויה להשפיע על יכולת ההתאוששות או שלמות המידע, מתריעים המומחים בפני אנשי הקשר הרלוונטיים בארגון, מספקים נתונים וממליצים על הפתרון המתאים.

"רוב לקוחותינו הטמיעו את פתרונות הגיבוי, השכפול וה- snapshot המתקדמים ביותר להתאוששות מאסון. למרות זאת, שמנו לב שבדיקת הסביבה מספר פעמים בשנה אינה מספיקה וכמובן, שבדיקות על בסיס שבועי, חודשי ואף רבעוני ימנעו עלויות מיותרות", כך מסר צבי ברונר, סמנכ"ל טכנולוגיות במלם-תים. "היכולת של ה- RecoverGuard לבצע מבחן רציף של סביבת ה-DR ולדווח מיד על כל הפרצות והנקודות הפגיעות יתפסו בעיני רוב הלקוחות כאמצעי יעיל להבטחת יכולתם להתאושש במקרה אסון באופן מיידי תוך הבטחת שלמות המידע. עד כה, התגובות היו מרשימות וכבר הטמענו את הפתרון בסביבת הייצור של לקוח ממשלתי גדול. בנוסף מספר לקוחות נוספים מהמגזר הממשלתי והפרטי, בוחנים בימים אלה אפשרות להטמיע את הפתרון במרכזי המידע שלהם".

"כיום הסביבות המתוחכמות של הגנת הנתונים וההתאוששות מאסון הינן גדולות, מורכבות, הטרוגניות וכוללות תלות הדדית רבה בין מרכז המידע הראשי ל-אתרי ה-DR. כל שינוי ולו הקטן ביותר, המתבצע במרכז המידע הראשי ואינו מיושם כראוי עשוי להוביל לתוצאות הרסניות. פתרונות ה-DRM של Continuity Software מבטיחים, כי כל הפרצות והנקודות הפגיעות יימצאו מיידית והצוות הרלוונטי ייודע בנושא, כך שיוכל לטפל בבעיה באופן מיידי", כך מסר גיל הכט, מייסד ומנכ"ל Continuity Software. "זהו כבוד רב להיבחר על-ידי מלם-תים כתוספת לפורטפוליו המבוסס שלהם של פתרונות IT מקצה לקצה. הסטנדרטים המקצועיים הגבוהים שלהם והתחייבותם לאיכות אינם מוטלים לספק וממצבים אותם כיועץ אמין לרוב ארגוני ה-IT בארץ. אנו מצפים לשיתוף הפעולה הארוך והמועיל הזה".

למידע נוסף על הפתרונות:
http://www.malamteam.com/malam_en_home.aspx
www.continuitysoftware.com

[6320]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization