שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

שבבי RFID משולבים ב-3.2 מיליון כרטיסים למונדיאל

פורסם: ב-13 ביוני, 2006


השבבים, מתוצרת פיליפס, אמורים לשפר את הבקרה על זרימת הקהל, למנוע ספסרות ולשמש כארנק אלקטרוני לרכישת מזון ומשקאות בזמן המשחק

 

פורסם במערכת DailyMaily, אנשים ומחשבים

 

פיליפס זכתה במכרז מטעם פיפ"א והוועדה המארגנת של הטורניר בגרמניה, לאספקת שבבי RFID שישולבו ב-3.2 מיליון כרטיסי כניסה ל-12 אצטדיונים ברחבי גרמניה. שבבי ה-RFID הם שבבי רדיו זעירים המשולבים בכרטיסי הכניסה, ומאפשרים מעקב בזמן אמת אחר תנועת הצופים בשערים השונים.

 

הטכנולוגיה של פיליפס מאפשרת לשלב את השבב אל תוך כרטיסי נייר רגילים, הניתנים לקריאה ממרחק של כ-10 ס"מ על ידי קורא ייעודי המוצב בשערי הכניסה לאיצטדיון. החל מעונת המשחקים 2006, שתיפתח בגרמניה לאחר משחקי הגביע העולמי, ישתמשו כל האצטדיונים בהם נערכים משחקי הליגה הגרמנית בטכנולוגיית כרטיסי ה-RFID.

 

קודם להכרעה הסופית בסוגיית הטכנולוגיה למניעת זיופים ומעקב אחר הכניסות לאצטדיון, התלבטה פיפ"א בין טכנולוגיות בר-קוד ותיקות ובין ה-RFID. הבחירה ב-RFID נולדה בזכות רמת האבטחה הגבוהה יותר שלו, קלות השימוש והאפשרות למנוע את העברת הכרטיס שוב ושוב אל מחוץ לתחומי האצטדיון, באורח שיאפשר שימוש חוזר באותו כרטיס לכניסה של יותר מאדם אחד.

 

השבבים שעל גבי הכרטיס ישמשו לניהול מידע אודות הכניסה לאצטדיון בלבד ולא יכללו מידע אישי אודות בעל הכרטיס. השימוש במערכות RFID נועד לשפר את אפשרויות השליטה והניהול של זרימת הקהל לאצטדיון. כך, למשל, מאפשרת הקריאה בזמן אמת של הכרטיסים לאתר לחצים בשערי מסוימים על מנת לשלוח למקום סדרנים ואנשי אבטחה נוספים, או לפתוח שערים נוספים על פי הצורך. כאשר נגנב כרטיס כזה או הולך לאיבוד, ניתן לחסום את השימוש בו ולהנפיק לבעליו כרטיס חדש.

 המערכת מאפשרת גם ביצוע רכישות באצטדיון עצמו, באמצעות "ארנק אלקטרוני", כאשר כרטיס הכניסה הופך גם לכרטיס חיוב וחוסך את הצורך בהוצאת מזומן לרכישת מזון, משקה או מזכרות. מומחים מעריכים כי זמינות כרטיסי חיוב תגדיל את המכירות בשיעורים של 10% עד 50% לנוכח הנוחיות הגדולה יותר, והזמינות המיידית של אמצעי התשלום, ללא צורך במזומנים בכיס.

[5697]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization