שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

פתרון אבטחה משותף למק'אפי ומיקרוסופט

מאפשר למגזר הביטחוני שליטה בגישה לרשת ואבטחת קצה מוגברת

 

פורסם: ב-28 במאי, 2008


ענקית אבטחת המידע הבינלאומית- מק'אפי משיקה פתרון חדש למגזר הביטחוני, להגנה על רשתות פרטיות מגישה לא מורשית של מערכות והתקנים." תחום אבטחת המידע בגופים ביטחוניים נמצא בימים אלה בראש סדרי העדיפויות שלנו", כך מסר מייק קרפנטר, סגן נשיא בכיר בסקטור הציבורי במק'אפי. "אנו גאים לספק מוצר משולב להגנה מלאה מפני איומים, המבוסס על הפלטפורמות החדשות של מיקרוסופט למען אספקת ההגנה הטובה ביותר ללקוחותינו ממגזר זה". מספר רשויות במשרד ההגנה של ארה"ב כבל החלו להתנסות בפתרון החדש של מק'אפי.

הפתרון של מק'אפי ומיקרוסופט מאפשר שליטה בגישה לרשתות הארגון, באמצעות שילוב פלטפורמת אכיפת מדיניות הקצה של מק'אפי- McAfee(R) ePolicy Orchestrator(R) עם טכנולוגיית NAP (Network Access Protection) בשרת Windows 2008 של מיקרוסופט. הפתרון מאחד את יכולת האכיפה של מנהל האבטחה בתחנות הקצה רחבות הרשת מלוח הבקרה, המנוהל באופן מרכזי באמצעות ה- ePO של מק'אפי. בכך מוסיפה מק'אפי באופן משמעותי להגנה המלאה של מערכות המשימה הקריטיות במגזר הביטחוני, כולל הגנה על רשתות מסווגות. זאת באמצעות הוספת יותר מ 600 בדיקות בריאות באופן פעיל, המאשרות ומתקנות התקנים, שאינם מתואמים לנהלים.

"מיקרוסופט רואה בנושא האבטחה חשיבות עליונה. באמצעות שותפות זו עם מק'אפי, אנו יכולים להגביר באופן משמעותי את אבטחת ה IT של DoD באזורי האיומים המוגברים והתקפות הרשתות", כך מסר גרג בייטמן, מנהל צוות הסוכנויות למגזר הביטחוני במיקרוסופט.

הפתרון מספק גם בדיקות רחבות למשתמשי קצה, מבחני בדיקה לפלטפורמת מיקרוסופט וכיסוי מאות אפליקציות, תוכנות ועוד של Windows. גישה זו ממנפת את השקעות DoD הענקיות הנוכחיות בפתרונות מק'אפי ומיקרוסופט, המיושמים בתוכניות כגון Host Based Security System (HBSS).

אודות החברה

מק'אפי (NYSE: MFE), ענקית אבטחת המידע, מספקת פתרונות ושירותי אבטחת מידע פרו אקטיביים מסביב לעולם. עם המומחיות הבלתי מעורערת של החברה לתחום אבטחת המידע ומחויבותה לפיתוח, הגדילה מק'אפי את נתח השוק שלה בקרב המשתמשים הביתיים, הארגוניים והסקטור בציבורי. למק'אפי יכולת מלאה לחסום ולמנוע איומי מחשב מקוונים ולבצע מעקב באופן שוטף ובכך לשפר את אבטחת המידע בארגון ובבית.

[4255]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization