שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

קבוצת קונטאל בתערוכת החשמל RAX 2008 - חידושים טכנולוגים ופתרונות תוכנה בתחום האוטומציה והבקרה התעשייתית ובתחום ניהול רצפת הייצור

לתערוכה יגיעו מרצים בכירים ומומחי חברת רוקוול העולמית
הכנס יתקיים בימים ד'-ה', ה- 17-19 ביוני במרכז הירידים, בת"א, בין השעות 9:00-17:00

 

פורסם: ב-19 במאי, 2008


בתערוכת החשמל RAX 2008, התערוכה המקצועית ה-20 לתעשיית החשמל בישראל, תחשוף קבוצת קונטאל לראשונה חידושים טכנולוגים ופתרונות תוכנה שיביאו לידי ביטוי את התנופה שבה נמצאת החברה יחד עם השותפים העסקיים המלווים את החברה זה שנים רבות.

גדעון טילמן, מנכ"ל משותף בקבוצת קונטאל, אשר ינחה במהלך התערוכה את יום העיון "טכנורקס" (יום ג', 17.6), המוקדש לנושא מערכות מודרניות וחדשניות בתחום האוטומציה והבקרה התעשייתית מציין: "למערכות הבקרה יש כיום חשיבות מכרעת לפעילותם התקינה ולניהולם הכלכלי של מפעלי התעשייה. זרימת מידע בזמן אמת, בטיחות, שמירה על הסביבה ויעילות היצור הם גורמים הכרחיים לקיומה של התעשייה כיום בעולם המודרני וכולם יוכלו להתקיים בו-זמנית אך ורק בזכותן של מערכות בקרה מתקדמות.

חברת Rockwell Automation – היא שותפה עיסקית של קונטאל זה יותר מ-40 שנה ונחשבת כיום נושאת הדגל בעולם של תפיסה זו. מוצרי החומרה, התוכנה והתקשורת של Rockwell Automation מכסים כיום חלק ניכר מדרישות הבקרה המתקדמות ביותר של התעשייה המודרנית, לרבות בתעשייה בישראל."

בכל ימי התערוכה יתקיימו אירועים מיוחדים וכנסים מקצועיים. בכנס ה"טכנורקס" יציג מר שי גרשון, מנכ"ל קונטאל ITS, חברת תוכנה הפועלת בתחום ניהול ריצפת הייצור (Manufacturing Execution Systems - MES)) מגמות וחידושים בתחום חדשני, מתפתח ומרתק זה.

נוסף לכנס ה"טכנורקס", יתקיים במהלך ימי התערוכה גם כנס החשמל המאורגן ע"י חברת החשמל שבו יציג סלבה קרמר, מהנדס בחברת קונטאל אוטומציה ובקרה בע"מ, את נושא האחזקה החזויה והגנה מפני רעידות בציוד סובב.

הביקור בביתן קבוצת קונטאל מאפשר הזדמנות להתרשם באופן אישי ובלתי אמצעי מהיכולת הגבוהה של החברה בשילוב מערכות במגוון תחומים: פיסגת טכנולוגיות של מיכשור, אוטומציה ובקרה בשילוב מערכות חדשניות המבטיחות זמינות ובטיחות גבוהים, פיתוח, תכנון ויצור של לוחות פיקוד מתקדמים.

בתחום הזמינות והבטיחות קבוצת קונטאל תציג שילוב של שרתי אל-כשל המובילים בתחומם בעולם מתוצרת סטראטוס ((Stratus Technologies ומוצרי רוקוול Rockwell Automation)) לבטיחות בדרגות SIL-2 ו- SIL-3.

בתחום התקשורת המתקדמת תציג קבוצת קונטאל פתרונות מבית Rockwell Automation Allen-Bradley, בקרים מתוכנתים חדשים וחידושי תקשורת בסידרת מוצרי Logix המצליחה, ביניהן: CompacLogix , MicroLogix ו- ControlLogix .

בתחום ה-CIP - Common Industrial Protocol ( Ethernet IP + ControlNet + DeviceNet ) יוצגו מגמות חדשות בבקרת תהליכים המאפשרים ליישם בקרת תהליכים והינע חשמלי באותה הפלטפורמה.

נוסף לכך תציג קונטאל מוצרים ופתרונות חדשים מבית חברות ABB ,DURAG ויצרנים נוספים בתחום המיכשור האנאליטי עם דגש על מוצרים להגנת הסביבה ביניהם אנלייזרים לניטור מרכיבי גזים בתהליכי יצור ובארובות ומוצרי מדידות לשפכים המסייעים לשמר את הסביבה בה אנו חיים. מוצרים מתוצרת חברת DRESSER הכוללים שסתומי בקרה ומיכשור למדידות מפלס יוצגו, כך שכל המבקרים בתערוכה יוכלו לקבל מידע על השילוב של מכשור קצה במערכות בקרה ועל היכולת הגבוהה והניסיון העשיר של קונטאל באספקת שסתומי בקרה מיוחדים לתעשיית התהליכים.

בביתן, קבוצת קונטאל תציג לראשונה את מוצרי המיכשור והבקרה של תחום HVAC הכולל, בין היתר, מערכות לוויסות הלחות באולמות יצור ומערכות בקרה מתוצרת מיטב-טק (מקבוצת קונטאל) המפותחות ומיוצאות אל השוק המקומי ולכל רחבי העולם.

אודות קבוצת קונטאל אוטומציה ובקרה בע"מ

קבוצת קונטאל אוטומציה ובקרה בע"מ הנה בית מערכות מוביל לפתרונות מקצה לקצה בתחומי בקרת מיזוג-אויר, בקרת מיבנים, אוטומציה תעשייתית ובקרת תהליכים. בהתאם לניתוח צרכי כל לקוח, מספקת הקבוצה פתרונות ציוד וחומרה, הנדסה ופתרונות תוכנה ויישום.
כלל המוצרים והשירותים אותם מספקת הקבוצה עומדים בתקן אבטחת האיכותISO 9001/2000 המורחב.
במוקד פעילותה של הקבוצה עומדת חברת האֵם - קונטאל אוטומציה ובקרה אשר נוסדה ב-1964. החברה עוסקת במיכשור תעשייתי אנלוגי לצד בקרה אוטומטית של מתקני קירור תעשייתיים ושל מערכות מיזוג אוויר. משרדיה הראשיים של החברה נמצאים במרכז ההיי-טק "פארק-דניב", קריית אריה, פתח-תקוה, והיא נפרשת על שטח של כ-2000 מ"ר, הכולל את המשרדים, מרכז לוגיסטי, מפעל לוחות פיקוד ומעבדות שירות ופיתוח. כמו כן לחברה סניף דרומי בפארק התעשייה עומר.
הקבוצה מונה בנוסף שלוש חברות-בת: מיטב-טק – חברה וותיקה ומובילה בפיתוח וייצור של ציוד פיקוד ובקרה למערכות מיזוג אוויר; קונטאל ITS – חברת תוכנה הפועלת בתחום ניהול ריצפת הייצור (Manufacturing Execution Systems - MES) וקונפאק תעשיות - חברה לייצור שקים לאריזות תעשייתיות.
לקוחותיה של קונטאל נמנים על כלל מגזרי המשק: תעשיות ההיי טק והמיקרו-אלקטרוניקה, התעשייה הכימית והפטרוכימית, פרמצבטיקה , פלסטיקה, מתכת, מזון, אנרגיה וחשמל ועוד.
קבוצת קונטאל מנוהלת על ידי גדעון טילמן ושמעון גרשון ומונה כ- 170 עובדים.

[8205]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization