שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

מלם-תים זכתה בפרויקט שדרוג מערך הדואר במועצה המקומית כוכב יאיר- צור יגאל

פורסם: ב-27 בינואר, 2008


מלם-תים זכתה בפרויקט שדרוג ואבטחת סביבת הדואר האלקטרוני במועצה המקומית כוכב יאיר-צור יגאל. הפרויקט יספק למועצה מערך דואר מתקדם ומערכת גיבוי מרכזית לעשרות רבות של משתמשי קצה. בשבוע האחרון סיימה מלם-תים בהצלחה פרויקט דומה בחברת ארדן קונטרול טק, מקבוצת ניסקו-ארדן. הפרויקט יספק לארדן מערך דואר מתקדם ומערכת גיבוי מרכזית ללמעלה מ-100 משתמשי קצה. היקף הפרויקטים מוערך במאות אלפי ₪.

במסגרת הפרויקט במועצה המקומית כוכב יאיר-צור יגאל, תטמיע מלם-תים את שרתי הדואר Exchange 2007, המבטיחים שרידות גבוהה ביותר של אבטחת הנתונים ויכולות התממשקות מגוונות למערכות פנימיות וחיצוניות, כמו חומרה אלחוטית, אינטרנט ועוד. מערך הדואר Exchange 2007 יחליף את העבודה של המועצה מול ספק האינטרנט ויאפשר לה לשתף את יומני המשתמשים, מערך גיבוי מרכזי וכן יכיל את טכנולוגייתLCR המאפשרת שרידות מובנית, על ידי שיכפול ה information store של הדואר בצורה חכמה.

במסגרת הפרויקט בארדן, הטמיעה מלם-תים את שרת ה Firewall של צ'ק פוינט, המאפשר לדואר לעבור לפני כניסתו לארגון דרך שרת הביניים - Mail Relay, המסנן את הדואר ברמה גבוהה ורק לאחר מכן מאפשר לו להיכנס למערכת הארגונית. בנוסף הטמיעה מלם-תים בארדן את שרתי הדואר Exchange 2007, שהחליף שם את פורמט POP3 של ספק האינטרנט החיצוני.

אורי אביטל, מנהל קבוצת "שירותי מומחה" בחברת מלם-תים: "יותר ויותר ארגונים ממגזר ה-SMB מאמצים שיטות וטכנולוגיות שהיו לרוב בהישג ידם של אירגונים גדולים, טכנולוגיות המאפשרות זמינות מירבית של מערכות קריטיות לארגון. פרויקטים, כפי שביצענו בארדן וכוכב יאיר-צור יגאל, משלבים הטמעת מערך דואר עם תחום האבטחה ודורשים מאיתנו תשומת לב מוקפדת במיוחד, שכן מדובר בכל המידע הנכנס ויוצא מן הארגון באמצעות שרת הדואר. גם היום פועלים ארגונים רבים על בסיס מערכות דואר ישנות, המשפיעות בהחלט גם על איטיות קווי התקשורת ועל אי ניצול היכולות של מערך הדואר החדש של מיקרוסופט".

אודות החברה

קבוצת מלם-תים, קבוצת המחשוב הגדולה בארץ, נסחרת בבורסת תל-אביב משנת 1983. בקבוצה למעלה מ- 2,000 עובדים, כשמחזור השנתי שלה עומד על מעל מיליארד ₪ לשנה. הקבוצה כוללת את החברות תים מחשבים ומערכות, מלם, אומניטק, קומטק ומקיט. חברת תים מחשבים ומערכות, פעילה בכל מגזרי המשק הישראלי ובכל תחומי המחשוב, ומתמחה במתן פתרונות מקיפים ללקוחותיה השונים.

[3486]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization