שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

השבוע התחיל פרויקט מחשוב מערך הרכבות בעיריית ניו יורק

הזוכים: סימנס, מלם-תים ו-TTI; היקף הפרויקט: 4 מליון דולר

 

פורסם: ב-2 בינואר, 2008


עיריית ניו-יורק בחרה במלם-תים וב- TTI לאספקת תשתיות המחשוב של מערך הרכבות בעיר. חברת סימנס תשמש כקבלן ראשי בפרויקט, TTI תספק את מערכת הבקרה של רשת התקשורת עבור רשות הרכבות ומלם-תים תספק את התשתיות ותבצע את האינטגרציה של כל המערכת. היקף הפרויקט נאמד במעל 4 מיליון דולר.

במסגרת הפרויקט, תטמיע מלם-תים ברשות הרכבות של עיריית ניו-יורק מערך DRP, המורכב משתי מערכות הבנויות בצורת אשכול. מערכת אחת תותקן במנהטן והשנייה- בברוקלין, שם גם ימוקם אתר הגיבוי למערכת כולה. היישום יבוצע במערך DRP מבוסס תוכנת Cluster של סימנטק, שיוטמע בין ברוקלין למנהטן. בכל אתר יהיו זוג מחשבים עם מערך אחסון מקומי, כשאתר אחד מגבה את השני. "מבנה האשכול, המאופיין בסיב אופטי, המקשר בין שני האתרים, ימנע את איבוד המידע והשבתת רשת התקשורת של מערך הרכבות בעיר, גם בעת נפילת מחשב או שרת. מבנה זה יאפשר פעילות שוטפת ורציפה, הן ברמת האתר עצמו והן ברמת הגיבוי", כך מסר אילן קוסטיקה, מנהל מגזר טלקום והייטק במלם-תים.

הפרויקט מהווה חלק משירותים חובקי עולם, אותם מציע האגף לשירותים טכניים של מלם-תים, באמצעותו מבוצעות התקנות מחשוב מורכבות ברחבי העולם. תהליך האינטגרציה ייעשה בישראל והציוד הסופי ישוגר לארץ היעד בליווי מהנדס מומחה של החברה.

אילן הוסיף כי: "במערכת הרכבות של ניו-יורק משתמשים מידי יום מיליוני אנשים, שכן זהו עורק התחבורה העיקרי, המשמש את תושבי העיר ומבקריה. לכן ישנה חשיבות רבה למערך התאוששות מאסון יעיל ומתקדם, שימנע מצב בו תושבת רשת התקשורת של שירותי הרכבת, מה שעלול להוביל להשבתת מערך הרכבות כולו. פרויקט זה מהווה דוגמא לחדירתה של מלם-תים לשווקים גדולים ברחבי העולם בזכות יכולתה לשלב את מוצריה השונים בסביבות חומרה רבות".

אודות החברה

קבוצת מלם-תים, קבוצת המחשוב הגדולה בארץ, נסחרת בבורסת תל-אביב משנת 1983. בקבוצה למעלה מ- 2,000 עובדים, כשמחזור השנתי שלה עומד על מעל מיליארד ₪ לשנה. הקבוצה כוללת את החברות תים מחשבים ומערכות, מלם, אומניטק, קומטק ומקיט. חברת תים מחשבים ומערכות, פעילה בכל מגזרי המשק הישראלי ובכל תחומי המחשוב, ומתמחה במתן פתרונות מקיפים ללקוחותיה השונים.

[6482]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization