שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

יוזמה להפיכת ערים לבטוחות יותר באמצעות כלי אנליטיקה בזמן אמת

פורסם: ב-6 באוקטובר, 2014


SAP הכריזה על יוזמה חדשה וייחודית בשם SAP® Urban Matters, שנועדה לשפר את חיי האזרחים על ידי יצירת ערים בטוחות יותר. במסגרת היוזמה פתחה SAP מתקן חדש בבריטניה שבו יוכלו המופקדים על ביטחון הציבור לשפר פעילויות שיטור ותפיסות אבטחה שונות, על רקע תהליכי העיור והשינויים הטכנולוגיים המהירים המתחוללים בעולם.

SAP מסייעת למשטרות להתמודד בצורה טובה יותר עם הפשע על ידי הפעלת כלי תחקור וחיזוי אנליטיים ויכולות בינה עסקית- בזמן אמת. בנוסף לכך, מסייעת SAP לאותן משטרות לפשט את התהליכים המרכזיים שלהן, כולל ניהול אירועים וחקירות, מעקב אחר רכוש וראיות, וניהול משאבים תפעוליים. התוצאה היא, ש-SAP תומכת במשטרה ומסייעת לה לספק לאזרחים הגנה משטרתית טובה ביותר, בעלות נמוכה יותר, ותוך הוכחת החזר התמורה על ההשקעה.

חברת SAP מנהלת קשרים ארוכי טווח עם משטרות וגופי ביטחון שונים ברחבי העולם. בישראל, באירופה, שם נמנות על לקוחותיה מדינות כמו בריטניה, צרפת, הולנד, ספרד, גרמניה ואיטליה. גם ארה"ב, אוסטרליה ומדינות אמריקה הלטינית מהוות שווקים מובהקים לפתרונות אכיפת החוק של SAP.

SAP והמרכז הבריטי לחקר טרור, מודיעין ופשע מאורגן באוניברסיטת שפילד (Centre of Excellence in Terrorism, Resilience, Intelligence and Organized Crime Research) הדגימו בצורה אינטראקטיבית כיצד הטכנולוגיה יכולה לשפר את מאמצי המשטרה לצמצם את רמת הפשיעה, לשפר את הבטיחות בדרכים ולחזק את ביטחון הציבור- בתקציבים לא גבוהים.

"כאשר העבריינים מדלגים בין העולם האמיתי לעולם הווירטואלי, המשטרה ורשויות אכיפת החוק חייבות לעמוד בקצב", אומר בעז נבט, מנהל מגזר הביטחון ב- SAP ישראל. "בנוסף לכך, קיימת עלייה ברורה ברמת הציפיות של האזרחים במגעיהם עם גופים ממשלתיים, והמשטרה נדרשת כיום יותר ויותר לספק לאזרחים שעליהם היא מגנה חוויה 'ממוקדת לקוח' ולשתף איתם פעולה במאבקה בפשע".

בעז הוסיף: אנשי המשטרה, העושים מאמצים כדי לעמוד בציפיות הגוברות מסוג זה, נתקלים לעתים קרובות בעיכובים כשהם משתמשים במערכות מידע ותקשורת (ICT) מיושנות, שאינן עומדת בקצב ההתפתחות הטכנולוגית של הציבור הרחב ושל העבריינים גם יחד. מצב זה עלול לגרום לנתק בין זרועות שונות של המשטרה לבין הציבור שאותו הן משרתות, ולחבל במאמצים לפיתוח שיטור קהילתי".

"המשטרה הבריטית ממשיכה להוביל את החדשנות בתחום זה," אומר פרופ' באבאק אכגאר, מנהל CENTRIC. "שיתוף הפעולה בין SAP לבין CENTRIC מהווה הזדמנות לשתף כמה מאסטרטגיות השיטור החדישות ביותר של בריטניה עם רשויות אכיפת החוק ברחבי העולם".

בתוך כך הודיעה משטרת חבל בוואריה (Polizei Bayern) בגרמניה כי בחרה בפלטפורמת HANA SAP ובחבילת SAP® Investigation Management for Public Sector  לניהול תפעולי ולאנליטיקה של עבירות ותקריות, חקירות וניהול מודיעין. משטרת בוואריה, הכוללת 41,000 עובדים, היא אחת מכוחות המשטרה הגדולים בגרמניה. המשטרה ו-SAP  יקימו יחד פלטפורמת ניהול יחידת משטרה לניהול כלל החקירות במדינה, החל מעבירות תנועה ועד לפשעים חמורים. מאחר ועבודת משטרה אפקטיבית תלויה ביכולת לגלות קשרים ודפוסי פעולה בין פיסות מידע שונות, החיבור בין פלטפורמת ניהול החקירות של SAP ו- SAP HANA היה קריטי בהחלטת המשטרה. SAP HANA, עם בסיס נתונים In Memory, אשר נועד לעבד ולנהל כמויות אדירות של נתונים ברמת ביצועים גבוהה, מאפשר לאנשי המשטרה לקבל מודיעין וניתוחים בזמן אמת. 

אודות פעילותה של SAP בישראל

SAP היא ספקית יישומי התוכנה העסקיים הגדולה בישראל. SAP מציעה פתרונות לתחומי פעילות הליבה של ארגונים, והיא היחידה הפועלת בארגונים בכל סדר גודל ובכל תעשיה. מבין 3,400 לקוחות SAP, כמאתיים הם ארגונים גדולים והשאר ארגונים בגודל בינוני וקטן. ל-SAP ישראל כ-220,000 משתמשי-קצה, והיא ספקית יישומי התוכנה העסקיים המובילה בכל מגזרי התעשייה במשק: המגזר הציבורי, בטחון, בנקאות וביטוח, אנרגיה ותשתיות, בריאות, תעשייה מסורתית, תעשיית הטכנולוגיה, קמעונאות וסיטונאות, נדל"ן. בין לקוחות SAP בישראל נמנים ממשלת ישראל, צה"ל, רוב החברות הגדולות במשק, ומאות רבות של ארגונים אחרים.

[31872]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization