שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

סקר של מעבדת קספרסקי מציג שינוי ביחס לאבטחת וירטואליזציה -הדאגות לגבי ביצועים עדיין קיימות

פורסם: ב-24 ביולי, 2014


על פי סקר של מעבדת קספרסקי בקרב מומחי IT ברחבי העולם, דאגות בנושא אבטחת וירטואליזציה זוכות לתשומת לב גדולה יותר מצד עסקים. אך עדיין, נותרו מספר ספקות לגבי הצורך בתוכנה ייעודית לאבטחת וירטואליזציה . תוצאות הסקר מראות כי עסקים שוב הגיעו לצומת החלטה לגבי ביצועים ואבטחת מערכות ה- IT שלהם, והאיזון בין שתי הדרישות ממשיך להוות אתגר. שימוש באבטחת מידע מסורתית כדי להגן על נקודות קצה וירטואליות נראה כגורם מרכזי להפחתת ביצועים לרוחב תעשיית ה- IT.

תוצאות הסקר, אותן ניתן למצוא בדוח סיכוני אבטחת מידע לוירטואליזציה ב- 2014, מראות כי 64% ממקבלי ההחלטות מסכימים כי אבטחה צריכה להיות אחד מהשיקולים המרכזיים כאשר מוציאים לפועל תשתית וירטואלית. תיעדוף האבטחה של סביבה וירטואלית לא אמור להפתיע, בהתחשב בכך ש- 52% מהמשתתפים הסכימו כי סביבות וירטואליות הופכות לחלק מליבת תשתית ה- IT העסקית. בעוד יותר ארגונים מתבססים על תשתית וירטואלית עבור פעולות חיוניות יומיומיות, כך הגנה על התשתית הוירטואלית הופכת לחשובה יותר.

הסקר גם מצביע על כך שעסקים דואגים כי אבטחת הסביבות הוירטואליות גורמת להקרבת ביצועים. למעשה, 39% מסכימים כי הוספת אבטחה לתשתית וירטואליזציה גורמת לה לרוץ לאט יותר. אובדן ביצועים היא דאגה מרכזית עבור עסקים, כש- 55% מדווחים כי ביצועים של שרתי וירטואליזציה הם חיוניים לפעילות העסקית.

עסקים משתמשים בכלי השגוי לעבודה, דבר הגורם להאטה בתשתית הוירטואלית
אבטחת וירטואליזציה מגיעה עם הדילמה הקלאסית: "ביצועים" ו"אבטחה" נתפסים שניהם כדרישה מרכזית עבור תשתית וירטואלית, אבל הגברת האבטחה מגיעה לעיתים קרובות על חשבון ביצועים. למרות זאת, הסקר גם מצביע על המקור לבעית ההאטה של רשתות וירטואליות:

  1. 46% מהמשיבים מאמינים כי "סביבה וירטואלית יכולה להיות מוגנת כראוי על ידי פתרונות אבטחת מידע רגילים שנועדו להגן על תשתית פיזית".
  2. 24% מהמשיבים מאמינים כי "פתרון האנטי קוד זדוני הקיים מספק הגנה וביצועים טובים יותר מאשר פתרונות מתמחים אחרים".


נקודות אלה חושפות את האמונה הנפוצה כי אנטי קוד זדוני מסורתי, שנועד לאבטחת נקודות קצה פיזיות, מספק הגנה מספקת עבור רשתות וירטואליות. יחד עם זאת, נקודות אלה גם מראות כי מנהלי IT כושלים בהבנת ההשפעה שיש לפתרונות אלה על ביצועי הוירטואליזציה. הבנה רחבה יותר של הירידה בביצועים הנגרמת על ידי הפתרונות לתשתית פיזית, כאשר הם מופעלים על מכונות וירטואליות, יכולה להיות מפתח להגברת רמת האבטחה של תשתיות וירטואליות בכל העולם.

במחקר שבוצע על ידי מעבדת הבדיקות העצמאית AV-Test, תוצאות של בחינת ביצועים הציגה את הפערים הקיימים בשימוש בתוכנות אבטחה שנועדו לנקודות קצה פיזיות כדי להגן על מכונות וירטואליות.

המחקר של AV-Test השווה את התוצאות של שני פתרונות אבטחה "מסורתיים" – באמצעות הפעלת תוכנת קצה על גבי כל מכונה וירטואלית – אל מול גישת ה- light-agent של מעבדת קספרסקי, אשר מסירה את העומס של רוב משימות האבטחה מנקודת הקצה אל מכשיר נפרד. כל שלושת המוצרים הציגו תוצאות טובות כאשר ביצעו משימות אנטי וירוס בסיסיות...אבל ההבדל בביצועים היו עצומים. המחקר מצא כי לפתרונות אבטחה מסורתיים לנקודות קצה לקח הרבה יותר זמן – לעיתים כמעט פי שניים – כדי לעבד מספר שולחנות עבודה וירטואליים שביצעו אתחול במקביל. זהו מצב שכל מנהל IT נתקל בו בסביבות השעה 9 בתחילת כל יום עבודה. המבחן גם מצא כי אמצעי האבטחה האלה צורכים בין 40 ל- 65 אחוז יותר משאבי מערכת מאשר הפתרון הייעודי של מעבדת קספרסקי לאבטחת וירטואליזציה, בעת הגנה על מספר מכונות.

מעבדת קספרסקי מאמינה כי אין פתרון "אחד המתאים לכל" עבור כל סביבה וירטואלית, וכי שילוב של סגנונות הגנה, כולל שימוש ביישומי קצה, יישומים קלים, וללא יישומים, יכול להתאים בהינתן דרישות עסקיות שונות. מומלץ עבור מנהלי IT והנהלה בכירה ללמוד יותר כיצד פתרונות שגויים יכולים לפגוע בביצועי הוירטואליזציה, באמצעות עמוד אבטחת וירטואליזציה של מעבדת קספרסקי.

אודות קספרסקי

Kaspersky Lab היא ספקית פתרונות האבטחה הפרטית הגדולה ביותר בעולם. החברה מדורגת בין ארבע המובילות בעולם בתחום פתרונות האבטחה למשתמשי קצה*. מעבדת קספרסקי נוסדה לפני 16 שנה ומאז ממשיכה לחדש בתחום אבטחת ה-IT ולספק פתרונות הגנה אפקטיביים למשתמש הפרטי, לעסקים קטנים ובינוניים ולתאגידים. החברה פועלת כיום בכמעט 200 מדינות ברחבי העולם ומספקת אבטחה ליותר מ-300 מיליון משתמשים מסביב לעולם.
*החברה דורגה כרביעית בבדיקת ספקי פתרונות אבטחת קצה שביצעה IDC ב-2012. הדירוג פורסם בתחזית פתרונות קצה העולמית 2013-2017 של IDC ובדו"ח נתח שוק מ-2012. הדו"ח דרג ספקי תוכנה לפי רווחי מכירת פתרונות קצה במהלך 2012.

[10819]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization