שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

קבוצת "ריסקו" הישראלית הבקיעה שער בברזיל

יצרנית מערכות האבטחה הישראלית "ריסקו" תספק פתרונות טכנולוגיים לניהול אבטחה למשחקי גביע העולם בכדורגל 2014

 

פורסם: ב-1 במאי, 2014


קבוצת ריסקו, ספקית מובילה של פתרונות אבטחה משולבים, נבחרה לספק פתרונות ניהול אבטחה לאצטדיון Arena Pantanal החדש בעיר קויאבה (Cuiabá) לקראת משחקי גביע העולם בכדורגל 2014 שיתקיימו בברזיל.

ריסקו עמדה בדרישות מחמירות למתן מערך אבטחה מקיף לאצטדיון, המכיל 44,000 צופים, ותספק פתרון הכולל אמצעי אבטחה ובטחון הנשלטים כולם מחדר שליטה מרכזי המנוהל על ידי תוכנת שליטה ובקרה שפיתחה החברה. כך למשל ניתן יהיה לשלוט דרכו במאות מצלמות אבטחה המכסות את האיצטדיון וסביבתו, במערכות התאורה, סגירת ופתיחת השערים, ומערכות הכריזה. צוות התפעול של האצטדיון ישלוט בכל רגע נתון ב-300 אזורים שונים בתחום האצטדיון עצמו : כניסות, חדרי הלבשה, חדרי אירוח, יציעים וחניות. מעבר לפתרון שליטה ובקרה תספק החברה גם מערכות בקרת כניסה ומערכות כרטוס והרשאה שהותאמו במיוחד לצרכי האירוע.

פתרון השליטה והבקרה של ריסקו, המיישם את פלטפורמת SynopSYS Integrated Security & Building Management™- פלטפורמה משולבת לאבטחה וניהול של בניינים - מבוסס על מפות סינופטיות אינטואיטיביות, ומשלב את כל המערכות ותת-המערכות של אבטחה וניהול בניינים (כולל מערכות של צד שלישי), לממשק אחד מאוחד, המבטיח את רמות האבטחה הגבוהות ביותר לכל המבקרים באירוע הענק. השימוש במערכת מאפשר למספר רב של שולטים (כוחות בטחון, שיטור, כיבוי אש ותיפעול) לתת מענה מדוייק ובזמן אמיתי לכל אירוע אבטחה וניהול באיצטדיון. המערכת מתוכנתת בהתאם למדיניות האבטחה של משטרות ברזיל ומנהלת את מעגלי האבטחה הדרושים באירועים גדולים מסוג זה.

פתרון בקרת הכניסה של קבוצת ריסקו axesplus®, שישולב בפלטפורמה ויישלט מחדר השליטה והבקרה המרכזי באצטדיון, ישמש לאבטחת מאות הדלתות והסבסבות (מחסומי הכניסה המסתובבים) במתחם, לצורך הגנה מפני מבקרים לא מורשים וצופים בעלי כרטיסים מזויפים. כמו כן מספקת החברה מערכת ייעודית לתיקוף כרטיסי צופים העונה על תקנות פיפ"א בנושא זה.

פרוייקט משולב ומקיף זה, שתוכנן בהתאמה מיוחדת לאחד מאירועי הספורט החשובים והגדולים ביותר בעולם, משקף את יכולותיה של ריסקו ביצירת פתרונות tailor-made לדרישות האבטחה והתפעול המחמירות ביותר בשוק כיום.

לדברי איתן דיקשטיין, מנהל סניף ברזיל בקבוצת ריסקו: "אנו גאים על הבחירה בחברה לאספקת פתרונות האבטחה באצטדיון ארנה פנטנל במשחקי הגביע העולמי 2014 ולאחריהם. קבוצת ריסקו נבחרה לספק את פתרונות האבטחה וניהול האיצטדיון לאחר שהוכיחה כי היא בעלת יכולות מתאימות וסל מוצריה מהמתקדמים בעולם. הצוותים המקצועיים שלנו שולבו במהלך חיי הפרוייקט. משלב התכן, תוך כדי שלבי היישום ועובדים בימים אלו ביחד עם האינטגרטור, כדי לוודא שכל המערכות המשולבות יעבדו כיחידה אחת וביעילות על מנת להבטיח את הצלחת המגה-אירוע בלוחות הזמנים הדרושים וללא חריגה מהעלויות".


אצטדיון Arena Pantanal הוא אחד מ-12 אצטדיונים הנבנים או משופצים בברזיל לקראת המשחקים הקרובים של גביע העולם בכדורגל 2014, ויארח מספר משחקים. האצטדיון מכיל 44,000 צופים, והוא נבנה בהשקעה כוללת של 537 מיליון דולר.

אודות קבוצת ריסקו

קבוצת ריסקו היא מובילה גלובלית בשוק פתרונות האבטחה. החברה מפתחת, מייצרת ומשווקת מעל 35 שנה פתרונות חכמים לתעשיית האבטחה המקצועית. טווח המוצרים רחב מאוד, החל מגלאי נפח, גלאים מתוחכמים לתעשייה, מערכות התרעת פריצה לבתים ולעסקים, פלטפורמות נרחבות לבקרת כניסה וניהול אבטחה בבניינים, בקומפלקסים מסחריים ומבני ציבור, אתרי תשתיות קריטיות, ועד לפרויקטי אבטחה בינלאומיים.
לחברה מעל 700 עובדים, מרביתם בישראל במטה העולמי ובמרכז הפיתוח בראשל"צ העוסק בחומרה, תוכנה, אלקטרוניקה, ופיתוח אפליקציות, וכן במפעל הייצור בקריית גת. שאר העובדים פועלים מ-13 הסניפים של קבוצת ריסקו ברחבי העולם: באוסטרליה, אנגליה, איטליה, ספרד, צרפת, בלגיה, פולין, צפון אמריקה, סין וברזיל. ריסקו היא גם בעלת השליטה בחברת Electronics Line הנסחרת בבורסת פרנקפורט ומספקת שירותי אבטחה לשוק המקצועי והסמי-מקצועי.
מוצרי ריסקו נחשבים חלוצי חדשנות ואיכות בעולם זה שנים. המוצרים החדשים מבוססים על טכנולוגיית הענן ועל SaaS (תוכנה כשירות), מתחברים לאפליקציה מתקדמת בטלפון החכם ומאפשרים ללקוחות גישה מרחוק אל מערכות האבטחה שלהם כמענה למגמה הולכת וגוברת של ניטור עצמי.
לקבוצה אלפי לקוחות ומיליוני התקנות בעולם.

[15484]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization