שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

כמעט 200,000 דוגמאות קוד זדוני חדשות מופיעות ברחבי העולם בכל יום

רק 6% מהחברות מכירות בהיקף האמיתי של האיום

 

פורסם: ב-29 באוקטובר, 2013


רוב החברות אינן מעריכות את מספר תוכנות הקוד הזדוני החדשות המופיעות מדי יום, ורק 6% מהן מכירות בהיקף האמיתי של האיום. כך עולה מסקר בינלאומי לסיכוני אבטחת מידע ארגוניים לשנת 2013 (2013 Global Corporate IT Security Risks survey), שנערך על ידי חברת המחקר B2B ומעבדת קספרסקי. על פי מעבדת קספרסקי, כמעט 200,000 דוגמאות חדשות של קוד זדוני מופיעות ברחבי העולם בכל יום. כשהתבקשו להעריך את הנתון הזה, 90 אחוזים מהמשיבים בסקר הבינלאומי ציינו מספר נמוך יותר, 4% ניחשו יותר מכך, ורק 6% העריכו נכון.

הרמה הגבוהה ביותר של מודעות לסיכוני קוד זדוני נמצאה בקרב משיבים במזרח התיכון, שם 24 אחוזים מהחברות סיפקו הערכה נכונה. רמת המודעות הנמוכה ביותר, 4% מהחברות, נמצאה ברוסיה. באזורים אחרים, בהם צפון ודרום אמריקה, מערב אירופה, ואסיה הפסיפית, אחוז החברות שהעריכו נכונה נע בין 5 ל- 7 אחוזים.

ראוי לציין, כי התוצאות של סקר זה העלו גם כי 66 אחוזים מהחברות חוו לפחות התקפה אחת הקשורה לקוד זדוני במהלך 12 החודשים האחרונים. החברות שהותקפו בתדירות הגבוהה ביותר הן אלו הממוקמות בדרום אמריקה (72%), רוסיה (71%), צפון אמריקה (70%), אסיה הפסיפית (68%) ומערב אירופה (63%) – במילים אחרות, האזורים השונים הציגו רמה נמוכה יחסית של ידע אודות היקף הקוד הזדוני שמופיע מידי יום.

בעוד שהיכולת של החברות להעריך במדויק היקפי קוד זדוני יומיים, אינה מדד מדויק למוכנותן אל מול התקפות סייבר, ניתן לשער כי ארגונים בעלי ידע מסוגלים להעריך טוב יותר את הסיכונים, ויוכלו לקבל החלטות מושכלות יותר בנוגע להגנת תשתית המחשוב – כגון הטמעת פתרון Kaspersky Endpoint Security for Business. המוצר כולל מאפיינים ייעודיים שנועדו לא רק להגן על תשתית ה- IT אלא גם לנהל אותה.

אודות קספרסקי

Kaspersky Lab היא ספקית פתרונות האבטחה הפרטית הגדולה ביותר בעולם. החברה מדורגת בין ארבע המובילות בעולם בתחום פתרונות האבטחה למשתמשי קצה*. מעבדת קספרסקי נוסדה לפני 16 שנה ומאז ממשיכה לחדש בתחום אבטחת ה-IT ולספק פתרונות הגנה אפקטיביים למשתמש הפרטי, לעסקים קטנים ובינוניים ולארגונים. החברה פועלת כיום בכמעט 200 מדינות ומספקת אבטחה ליותר מ-300 מיליון משתמשים מסביב לעולם.
*החברה דורגה כרביעית בבדיקת ספקי פתרונות אבטחה שביצעה IDC ב-2012. הדירוג פורסם בדו"ח ה-IT העולמי של IDC ובתחזית 2013-2017 ובדו"ח נתח שוק מ-2012. הדו"ח דרג את ספקי התוכנה לפי רווחי מכירת פתרונות קצה במהלך 2012.

[4133]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization