שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

Tyco Security Products השלימה את רכישת Exacq Technologies

הרכישה תאפשר ל-TSP להרחיב את פתרונות אבטחת הווידאו ברשת ללקוחותיה ברחבי העולם

 

פורסם: ב-5 באוגוסט, 2013


חברת Tyco Security Products השלימה בשבוע שעבר את רכישת Exacq Technologies, מפתחת ארכיטקטורות פתוחות למערכות ניהול וידאו (VMS) המיועדות ליישומי אבטחה ומעקב, תמורת 150 מיליון דולרים במזומן. פעילות Exacq תשולב בתוך חטיבת העסקים של TSP, ספקית עולמית מובילה של פתרונות בקרת גישה, וידאו, מעקב מבוסס מיקום ומניעת פריצות.

רכישה זו מרחיבה את היצע המוצרים של Tyco Security Products, ומגבירה את נוכחותה של החברה בתחום המתרחב במהירות של אבטחת הווידאו ברשת. בנוסף, הרכישה תגדיל את יכולתה של TSPלספק את הדרישות המגוונות של לקוחותיה בעולם, המעוניינים בפתרונות אבטחת וידאו משתלמים, קלים לשימוש ונוחים להתקנה.

חברת Exacq Technologies נוסדה בידי קבוצה של מומחים בעלי ניסיון רב בתעשיית הווידאו, והיא מציעה פתרונות אינטואיטיביים לווידאו ברשת, המשמשים טווח רחב של יישומים, החל ממצלמה בודדת קטנה ועד מערכות גדולות המשולבות באלפי מצלמות. לחברה נוכחות משמעותית בארה"ב, והיא צברה בסיס לקוחות נאמן בקרב ארגונים, בהם חברות מובילות בענפי הקמעונאות, החינוך והבנקאות. מאז הוקמה ב-2005 רשמה Exacq צמיחה שנתית משמעותית בהכנסות וברווחים, צמיחה הנגזרת ממעבר של לקוחות מפתרונות וידאו אנלוגי מסורתיים לפתרונות וידאו מבוססי IP של Exacq. בשנת הכספים 2014 צפויה החברה לרשום הכנסות שנתיות של כ- 75 מיליון דולר.

"אנחנו נלהבים מהאפשרות לשלב את קטלוג המוצרים של Exacq בהיצע המוצרים שלנו, ומחויבים להמשך הפיתוח והתמיכה בלקוחות הקיימים של Exacq. עם Exacq, נוכל להגיע לטווח רחב יותר של לקוחות, הזקוקים לפתרונות אבטחת וידאו מבוססי IP, בהשוואה למה שאנחנו יכולים לספק כרגע. אנו מאמינים שהשילוב של Exacq ושל פתרונות הווידאו של American Dynamics, יחד עם השירותים וההתקנות הגלובליים של Tyco Security Products, יאפשר לנו לספק את הצרכים של לקוחותינו בצורה טובה יותר", אמר מייק ריאן, נשיא חטיבת העסקים של TSP. עוד הוסיף ריאן כי "ההנהלה והעובדים של Exacq היוו מרכיב מהותי בהצלחתה של החברה, ו-Tyco Security Products מצפה להצטרפותם לשורותיה, על מנת לשתף פעולה ולעבוד יחדיו למען המשך ההצלחה המשותפת שלנו".

אודות טייקו מוצרי אבטחה (TSP)

קבוצת טייקו מוצרי אבטחה (TSP), מבית טייקו (Tyco) העולמית, מציעה סל של פתרונות מתקדמים לתעשיית האבטחה, בהם פתרונות מעקב וידאו, בקרת גישה, מעקב מבוסס מיקום ופתרונות למניעת פריצות. TSP פועלת ביותר מ-176 מדינות ברחבי העולם ומעסיקה מעל 2,700 עובדים בתחומי מחקר ופיתוח, שיווק, ייצור, מכירות, שירות ולוגיסטיקה בארה"ב, אירופה, המזרח התיכון, אפריקה ואסיה. TSP פועלת בענפי הבריאות, הממשל, התחבורה, הפיננסים, המסחר, וכן בשוק העסקי ובמשקי בית פרטיים. מוצרי TSP מסייעים בהגנה על 42% מהחברות ברשימת 500Fortune , על מערכות התחבורה בחמש יבשות, על 37% מרשימת הקמעונאים ב- Top 100, על יותר משני מיליון ארגוני מסחר, על אלפי סטודנטים ביותר מ-900 פקולטות ועל יותר מחמישה מיליון בתי מגורים בעולם.

[6345]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization